هنگ کنگ در اعتراض به سالگرد خشونت آمیز پلیس در برخورد

دلار هنگ کنگ – بیش از 100 معترض در هنگ کنگ راهپیمایی کردند و شعار دادند در طول یک ناهار اعتراض روز شنبه در یک مرکز خرید لوکس و مارک که یک سال پیش از یک درگیری با پلیس در خارج از نیمه مستقل چینی در شهرستان مقننه.

معترضان راهپیمایی از طریق این مرکز در ادارهء نیروی دریایی منطقه کسب و کار نگه داشتن پرچم است که به عنوان خوانده شده “هنگ کنگ استقلال” و فریاد “ایستادگی برای آزادی ایستاده با هنگ کنگ است.” معترضان خواند سرود اعتراض “افتخار به هنگ کنگ” و یک بنر بزرگ گذاشته شد با یک چینی گفت: معنای “مردم ترس از مرگ چرا آنها را تهدید می کند با آن؟”

تظاهرکنندگان بودند بزرگداشت این رویداد در سال گذشته است که در آن ده ها هزار نفر از معترضان محاصره قانونی ساختمان و متوقف خواندن از استرداد لایحه که اجازه داده اند مظنون جنایی ارسال می شود به سرزمین اصلی چین به محاکمه. پلیس مستقر گاز اشک آور و گلوله های لاستیکی برای متفرق کردن معترضان یکی از اولین درگیری های خشونت آمیز در چه خواهد تبدیل به یک monthslong فشار بیشتر دموکراسی است.

جنبش اعتراضی آرام در اوایل این سال به عنوان coronavirus همه گیر آغاز شد اما برداشت بخار در هفته های اخیر پس از چین تشریفاتی مجلس تصمیم به تصویب قوانین جدید امنیت ملی قانون برای هنگ کنگ مستعمره سابق بریتانیا.

دولت می گوید این قانون با هدف مهار secessionist و رفتار خرابکارانه در شهر و همچنین جلوگیری از مداخله خارجی در این شهرستان در امور داخلی. منتقدان می گویند آن است که حمله به آزادی وعده داده شده به هنگ کنگ بود که آن را دست به چین در سال 1997.

هنگ کنگ تحت یک به اصطلاح “یک کشور دو سیستم” چارچوب است که به شهر آزادی یافت نمی شود در سرزمین اصلی از جمله آزادی بیان و مونتاژ.

در جریان تظاهرات روز جمعه بیش از 100 دانش آموزان در كولون منطقه با تشکیل یک زنجیره انسانی در اعتراض به حذف یک معلم موسیقی که گفته می شود برای اجازه دادن به دانش آموزان به خواندن اعتراض ها ،

در روز پنج شنبه, سه معترضان و رسانه ها, سرمایه دار خیلی مهم که صاحب اپل, روزانه, روزنامه, جیمی لای بودند به اتهام “تحریک دیگران برای شرکت در یک غیرمجاز مجمع” بیش از یک شمع افروزی در هفته گذشته به علامت گذاری پکن در سال 1989 سرکوب معترضان را در میدان تیان آن من.

پلیس ممنوع سالانه مراسم از برگزار می شود برای اولین بار در سه دهه گذشته با استناد به نگرانی های بهداشت عمومی از این بیماری همه گیر کوروناویروس. هزاران نفر از مردم تبدیل شده تا هر حال.

tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>