در اینجا که در آن coronavirus موارد گزارش شده در کالیفرنیا

موارد از رمان coronavirus شروع به کوه در ایالات متحده و انتظار می رود همچنان به رشد خود در هفته های آینده به عنوان ویروس گسترش می یابد و تست افزایش می یابد.

“ما مواجه با یک تاریخی بهداشت عمومی, چالش,” گفت: دکتر نانسی r. schultze ، مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری را در مرکز ملی ایمن سازی و بیماری های تنفسی. “ما ادامه خواهد داد برای پاسخ به COVID-19 در یک روش تهاجمی برای مهار و بی پرده خطر این ویروس. در حالی که ما هنوز هم برای بهترین امید ما همچنان به آماده شدن برای این ویروس برای تبدیل شدن به طور گسترده در ایالات متحده است.”

در کالیفرنیا حداقل 37 موارد گزارش شده است. بیست و چهار نفر از افرادی که گرفتار این ویروس یا الماس شاهزاده خانم کروز کشتی و یا در ووهان چین که در آن شیوع بیماری شد و برای اولین بار گزارش شد و سپس عودت به آمریکا و قرنطینه در کالیفرنیا پایگاه های نظامی. اضافی 13 نفر بودند در بازگشت مسافران و یا در حداقل پنج نمونه افرادی که قرارداد این ویروس در جامعه می باشد.

آالمدا کانتی

یک مورد گزارش شده است بهداشت و درمان کارگر در NorthBay VacaValley بیمارستان که تشخيص یکشنبه اعلام کرد. کارگر آمد در تماس با یک Solano County زن بود که تحت درمان در بیمارستان قبل از او منتقل شد به UC Davis مرکز پزشکی تشخیص داده شده و با COVID-19. بهداشت و درمان کارگر جدا شد در خانه.

تبلیغات

شهرستان اعلام اورژانس محلی که نتایج بازگردانده شدند.

شهرستان هومبولت

مقامات اعلام Feb. 19 که یک هومبولت شهرستان ساکن بود که به تازگی از سفر به چین تشخیص داده شده بود با کوروناویروس. فرد خود جدا شده و در خانه است و پس از پاکسازی شده و منتشر خواهد شد.

490742_FI_0209_lax_travelers_coronavirus_001_GEM.jpg

یک مسافر می پوشد یک ماسک در تام برادلی ترمینال بین المللی در فرودگاه بین المللی لس آنجلس در فوریه. 8.

(Genaro ملینا / لس آنجلس تایمز)

لس آنجلس

شده است وجود دارد یک مورد تایید شده در ووهان ساکن بود که پرواز از طریق فرودگاه بین المللی لس آنجلس در Jan. 22 در راه بازگشت به چین و ارائه خود را برای مراقبت در LAX هنگامی که او متوجه او نبود, احساس خوب, L. A. شهرستان مقامات بهداشت عمومی اعلام کرد Jan. 26.

تبلیغات

بیمار گرفته شده از سهل انگاری به طور مستقیم به بیمارستان منتقل شد, قرنطینه به مدت 14 روز و در حال حاضر منتشر شده است گفت: L. A. شهرستان, بهداشت عمومی, مدیر باربارا فرر.

بیش از 50 نفر که در تماس با بیمار, بسیاری از آنها در سلامت کارگران مشخص شد, به عنوان در معرض خطر و پرسید: برای محدود کردن تماس با دیگران فرر گفت. برخی از آنها هنوز هم تحت هشدارها در آن, او گفت:.

اورنج کانتی

شده است وجود دارد یک مورد در اورنج کانتی. مقامات بهداشت عمومی اعلام کرد Jan. 25 که یک بازگشت مسافر از ووهان تا به حال آزمایش مثبت برای ویروس. بیمار جدا شد و در یک بیمارستان است و به طور کامل بهبود, مقامات گفت.

در فوریه. 26 این شهرستان اعلام محلی بهداشت و درمان اضطراری در پاسخ به کوروناویروس.

این حرکت تا حد زیادی در پاسخ به یک پیشنهاد به حرکت coronavirus بیماران به یک مرکز در کوستا مسا که موجب تلخ جنگ در دادگاه. دولت فدرال پس از عقب نشینی از این طرح است.

Sacramento County

یک Sacramento County مقیم که در بازگشت به آمریکا از چین در فوریه. 2 داشت ویروس, مقامات اعلام کرد Feb. 21.

فرد در زمان اقدامات پیشگیرانه در طول سفر بوده و خود قرنطینه پس از بازگشت با توجه به بخش عمومی وزارت بهداشت. بيمار بدون علامت است اما جدا شد در خانه.

تبلیغات

San Benito County

دو مورد گزارش شده در San Benito County, هر دو در فوریه. 2. یک مرد 57 که به تازگی در بازگشت از ووهان بیمار شد و در گذشت این ویروس به همسرش نیز 57. مقامات گفتند که زن و شوهر تا به حال به سمت چپ خود را از خانه از شوهر در بازگشت از چین است. آنها در بیمارستان بستری و جدا شد در خانه خود را.

490245_sd_me_2nd_china_coronavirus_flight_arrives

پرواز با شهروندان ایالات متحده در حال فرار coronavirus در چین وارد Marine Corps Air Station میرامار در سن دیگو در فوریه. 7.

(Howard Lipin / San Diego Union-Tribune)

San Diego County

دو مورد گزارش شده در San Diego County هر دو آنها را در میان افرادی که تخلیه شدند از ووهان و پرواز به Marine Corps Air Station میرامار به قرنطینه شود.

مقامات اعلام کرد که اولین مورد در فوریه. 10 و دوم دو روز بعد. هر دو بيمار بستری در سن دیگو نظام سلامت در مدت کوتاهی پس از ورود در این پایگاه خبر داد.

اولین بیمار شد به اشتباه از بیمارستان مرخص Feb. 9 و ارسال به پایگاه پس از مخلوط کردن با نتایج تست شد اما در بازگشت به بیمارستان روز بعد برای مراقبت از.

هر دو گروه از بیماران باید پس از بهبود و منتشر شده است از بیمارستان است.

شهرستان مقامات بهداشت عمومی اعلام اورژانس محلی در فوریه. 14 در پاسخ به کوروناویروس.

تبلیغات

شهرستان سانتا کلارا

از این چهار مورد در شهرستان دو در ارتباط بودند به سفر.

مقامات اعلام کرد که برای اولین بار در Jan. 31 یک شهرستان سانتا کلارا که بیمار پس از او ژان. 24 بازگشت از ووهان و شانگهای. مقامات مرد گفت: تا به حال از خود جدا در خانه خود را ترک دو بار به دنبال مراقبت های پزشکی.

مقامات تایید Feb. 2 که یک زن بود که به تازگی از سفر به ووهان شد با این ویروس آلوده. زن در ایالات متحده وارد شده در Jan. 23 به دیدار خانواده, به گفته مقامات و خانه باقی مانده بود پس از ورود او به جز دو سفر به دنبال سرپایی مراقبت های پزشکی. او بیمار نیست به اندازه کافی برای در بیمارستان بستری شود.

اضافی سوم مورد ساخته شده پنج شنبه, اعتقاد بر این است که قرارداد شده است در جامعه.

بیمار یک زن بالغ با شرایط بهداشتی مزمن که در بیمارستان بستری شد برای یک بیماری تنفسی, مقامات گفت. او تا به حال شناخته شده قرار گرفتن در معرض این ویروس از طریق مسافرت و یا تماس نزدیک با یک شناخته شده آلوده به فرد و مقامات مطمئن نیستید که چگونه او آن را کردم.

چهارمین مورد جمعه اعلام کرد یک تماس نزدیک از آن زن است و به خوبی انجام می دهند, مقامات گفت. او بیمار بود و جدا شده در صفحه اصلی.

California Faces First Case Of “Community Acquired” Coronavirus

یک Solano County زن است که اولین مورد تایید شده از coronavirus COVID-19 بود که “جامعه به دست آورد” برگزار شده است در انزوا در حالی که تحت درمان در UC Davis مرکز پزشکی.

(گتی ایماژ)

Solano County

در بسیاری از موارد در Solano County همراه با evacuees از الماس شاهزاده کشتی کروز که در آن مسافران بودند قرنطینه کردن ژاپن پس از برخی از کسانی که تا به حال سوار آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

برخی از evacuees گرفته شد به پایگاه نیروی هوایی تراویس در فیرفیلد. از کسانی که وارد, وجود, 21 آزمایش مثبت برای coronavirus CDC گفت. برخی از آنها پس از انتقال به بیمارستان در خارج از شهرستان است.

Solano County نیز که در آن اولین مورد تایید شده از جامعه در ایالات متحده گزارش شد.

یک زن مسن در بیمارستان بستری شد در NorthBay VacaValley بیمارستان با تب بیماری و انتقال به UC Davis مرکز پزشکی که در آن او در نهایت تشخیص داده شد با COVID-19 مقامات چهارشنبه اعلام کرد. او “در جامعه” برای چند روز قبل از دسترسی به مراقبت های, مقامات گفت.

این زن تا به حال نه به تازگی از سفر به یک منطقه در معرض خطر بالا و نه تا به حال او شده است در تماس با کسی که با این ویروس. او آزمایش شد برای چند روز به خاطر او مناسب نیست غربالگری معیارهای تعیین شده توسط CDC در آن زمان است. دستورالعمل ها را پس از تجدید نظر شده است.

بیش از 100 نفر بیشتر از آنها در سلامت کارگران خواسته شده است به خود قرنطینه به دلیل تماس با زن است. CDC اعزام یک تیم برای کمک به مقامات محلی شناسایی دیگران که ممکن است در تماس با او.

زن به آرامی در حال بهبود است. تا کنون اعضای خانواده او را آزمایش منفی برای این ویروس باقی می ماند اما در قرنطینه, مقامات گفت.

در روز پنج شنبه این شهرستان با صدور بیانیه های اضطراری محلی با توجه به این ویروس است.

روز یکشنبه مقامات اعلام کردند که کارگران بهداشت و درمان در NorthBay VacaValley بیمارستان که تا به حال در تماس با مورد قبل از آن نیز مبتلا به کوروناویروس. این Solano County ساکن شد و در انزوا در خانه.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im