مقامات بهداشت نظارت بالقوه مورد کوروناویروس در سن دیگو شهرستان

یک فرد است که در انزوا در خانه در سن دیگو شهرستان پس از آنها آزمایش برای گونه جدیدی از کروناویروس پس از سفر به یک منطقه از چین تحت تاثیر شیوع این ویروس.

روز یکشنبه بالقوه مورد گزارش شده به بخش بهداشت و درمان آژانس و پس از مشاوره با یک بیمارستان یک نمونه جمع آوری شد و فرستاده شده به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری, تنها نهاد در حال حاضر قادر به تست این رمان coronavirus با توجه به این شهرستان است.

Coronaviruses ها خانواده بزرگی از ویروس های شایع در بسیاری از گونه های مختلف حیوانات از جمله شتر و گاو و گربه و خفاش ها.

2019 رمان Coronavirus یا 2019-nCoV جدید تنفسی ویروس های شناسایی شده در ووهان هوبئی چین با توجه به CDC. در چین وجود داشته است تقریبا 2,800 موارد تایید شده از ویروس و 80 مورد مرگ و میر با توجه به سازمان بهداشت جهانی است.

تبلیغات

در یکشنبه, the California Department of Public Health تایید کرد که یک نفر در لس آنجلس و اورنج کانتی آزمایش مثبت برای ویروس.

مقامات بهداشت در سن دیگو شهرستان پیش بینی گرفتن بیمار نتایج آزمون برگشت سه شنبه. به طور کلی فوری خطر سلامت از nCoV 2019 به عموم مردم کم است.

“خطر عفونت برای عموم مردم حداقل است,” دکتر گفت: Wilma Wooten, San Diego County بهداشت عمومی افسر. “اگر شما در سفر به یک منطقه که در آن ویروس شناسایی شده و یا در حال تماس نزدیک با بیمار که تست مثبت برای این نوع از coronavirus خطر عفونت بسیار کم است.”

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.sutny.im

ایندکسر