درآمد در بزرگترین تهمت خواص برگزار ثابت در سال گذشته

نیویورک - درآمد در جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن واشنگتن هتل و چند تا از بزرگترین باشگاه ها و استراحتگاه

توسط MINERALNEWS در 11 مرداد 1399

نیویورک - درآمد در جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن واشنگتن هتل و چند تا از بزرگترین باشگاه ها و استراحتگاه بیشتر برگزار ثابت در سال گذشته قبل از coronavirus مجبور به بسیاری از درهای بسته خود را و اخراج کارگران با توجه به افشای مالی گزارش منتشر شده در جمعه.

مغلوب ساختن پیشی جستن سی هتل و او Mar-a-لاگو باشگاه در پالم بیچ فلوریدا در زمان هر دو در کمی کمتر درآمد در سال 2019 برای سومین سال در یک ردیف. درآمد در ریاست باشگاه گلف در نزدیکی میامی و در بدمینستر, New Jersey, باشگاه گلف inched ،

در مجموع افشای گزارش منتشر شده توسط دفتر دولت اخلاق به نظر می رسد به ارائه شواهد کمی که تبلیغ رایگان از مغلوب ساختن پیشی جستن سفرهای مکرر به برخی از خواص کمک کرده اند آنها را بسیار به عنوان منتقدان خود را به حال می ترسید.

مغلوب ساختن پیشی جستن سی, هتل, یک آهنربا برای لابی و دیپلمات امیدوار به کاری به نفع با دولت در زمان در $40.5 میلیون قبل از آن لابی بسته شد با توجه به کروناویروس و دیگر عملیات برش. که از $40.8 میلیون دلار در سال 2018 و در سال سوم خود را از قطره. Mar-a-لاگو در زمان در $21.4 میلیون از $22.7 میلیون.

یکی از بزرگترین درآمد ژنراتور در میان مغلوب ساختن پیشی جستن خواص در سال گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن ملی دورال باشگاه گلف در نزدیکی میامی در زمان در $77.2 میلیون دلار 76 میلیون دلار در سال 2018 آن در سال سوم از بالا رفتن.

این دورال و Mar-a-لاگو در میان بسیاری از مغلوب ساختن پیشی جستن خواص در چند کشور و خارج از کشور بسته در اوایل سال جاری با توجه به کوروناویروس. این شرکت خواسته است تا برای رهایی از مقامات مالیاتی در پالم بیچ شهرستان که در آن عمل دو زمین گلف و گزارش از بزرگترین وام دهنده دویچه بانک. در مارس و آوریل آن گذاشته و یا furloughed حداقل 1,300 از کارگران آن است.

برای تمام جزئیات در مغلوب ساختن پیشی جستن آخرین افشای گزارش می دهد تنها بخشی از تصویر از, چگونه کسب و کار خود را به شانس. این لیست تنها درآمد سود نیست و برای مثال بسیاری از ارقام داده شده در محدوده.

مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارنامه مالیاتی را به یک تصویر بهتر اما او حاضر به افشای آنها برای اولین بار در مدرن ریاست جمهوری است. او همچنین شکست با ریاست جمهوری سنت با تصمیم گیری به فروش منابع خود را برای جلوگیری از درگیری های بالقوه خود را با تصمیم گیری های بیش از مقررات مالیات و قوانین است که می تواند به نفع کسب و کار خود را.

___

براون گزارش از واشنگتن است.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر


tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de