جهانی و همه گیر: از طریق چشم از جهان کودکان

شیکاگو - این کودکان در جهانی همه گیر.در این دور در شمال کانادا شهر ایکالویت یک پسر شده چسب به اخبار برای یادگی

توسط MINERALNEWS در 7 خرداد 1399

شیکاگو - این کودکان در جهانی همه گیر.

در این دور در شمال کانادا شهر ایکالویت یک پسر شده چسب به اخبار برای یادگیری همه چیز او می تواند در مورد کوروناویروس. یک دختر در استرالیا می بیند پر جنب و جوش, آینده آمیخته با غم و اندوه برای زندگی از دست داده است. یک رواندا پسر می ترسد نظامی را با خشونت سرکوب شهروندان خود را هنگامی که کشور خود را آسانسور مستند.

وجود دارد سودا و خستگی و بسیاری از نگرانی به خصوص در مورد پدر و مادر در میان بیماری پدربزرگ و مادربزرگ به طور ناگهانی قطع از بازدیدکننده داشته است آخر هفته, دوستان, دیده می شود تنها در یک صفحه نمایش های ویدئویی.

برخی از کودکان احساس امن و محافظت شده است. دیگران می ترسند. و در عین حال بسیاری نیز پیدا کردن شادی در بازی و حتی حماقت.

آسوشیتد پرس خبرنگاران در سراسر جهان خواسته بچه ها در مورد زندگی با ویروس و به استفاده از هنر به ما نشان می دهد آنچه آنها باور دارند که در آینده ممکن است نگه دارید. برخی از طرح یا نقاشی در حالی که دیگران خواند, رقصید, باله ساخته شده با لگو. چند فقط می خواستم به صحبت.

در جنگل های دور افتاده شمال کالیفرنیا یک پسر یک Karuk هندی نوشت: یک آهنگ رپ برای بیان نگرانی خود را در مورد چگونه قبیله اش تنها 5000 زنده خواهد ماند این بیماری همه گیر.

نگرانی های خود را همسان هستند در بسیاری از مکان ها با انعطاف پذیری و امید برای یک زندگی فراتر از ویروس.

این است که زندگی تحت مستند از طریق چشم از کودکان است.

____

LILITHA JIPHETHU, 11, آفریقای جنوبی

Lilitha Jiphethu ساخته شده است یک توپ را دور انداخته کیسه های پلاستیکی مواد غذایی به نگه داشتن او خوشحال در طول مستند. او چهار خواهر و برادر بازی با آن موقت توپ تقریبا هر روز در یک اسکراب از زمین است که آنها به خارج از حصار خارج از خانه خود را.

11-year-old فریاد می زند به عنوان برادران خود را پرتاب توپ در. سپس او می خندد میدارد تا توپ و پرتاب آن را در پشت آنها. این اتفاق می افتد دوباره و دوباره.

Lilitha خانه است که مانند صدها نفر دیگر در این سکونتگاههای غيررسمی از خانواده ها فقط در خارج از ژوهانسبورگ, آفریقای جنوبی بزرگترین شهرستان. آن را ساخته شده از ورق های ضایعات فلزی و میخ به تیرهای چوبی.

مانند بسیاری از کودکان تحت مستند او نتواند او را دوستان و معلمان و به خصوص نتواند بازی های مورد علاقه خود را بازی نت بال. اما او می داند که چرا مدرسه بسته است و به همین دلیل آنها هستند که در منزل نگهداری می شوند.

"من احساس می کنم بد چون من نمی دانم اگر خانواده من (می گرفتن) این coronavirus" Lilitha می گوید. "من آن را دوست ندارم این تاج."

او ترجیح آواز به نقشه کشی و انتخاب به خواندن یک کلیسا آهنگ در زبان Xhosa به عنوان راه خود را از توصیف آینده پس از همه گیر. او نتواند او چیر اما طول می کشد راحتی در این آهنگ از آلبوم.

او لبخند او به عنوان آغاز می شود. شیرین صدای منحرف از طریق یک اتاق در خانه.

"من یک دوست در عیسی" او آواز می خواند. "او با محبت و او را مانند هر دیگر ،

"او است نه فریبکارانه. او شرمنده از ما.

"او راستگو است و او را دوست دارم."

—برام Janssen و جرالد Imray

__

هادسون DRUTCHAS, 12, ایالات متحده آمریکا

هادسون Drutchas منتظر و نگران خود را به عنوان مادر و خواهر بهبود از coronavirus قرنطینه در اتاق خود را. فقط چند هفته قبل از آن او مشغول ششم-گریدر در Lasalle دوم یک مدرسه ابتدایی در شیکاگو است. سپس فرماندار با صدور اقامت در خانه سفارش دهید.

در حال حاضر نرم-صحبت های 12 ساله دریافت تکالیف مدرسه توسط کامپیوتر و به نظر می رسد به سگ Ty و گربه عروسکی برای راحتی.

"از آنجا که من نمی تواند به دیدن من دوستان زیادی در آنها به نوعی از نزدیک ترین دوستان من," او می گوید. او giggles زمانی که تدی در حال حاضر 9, snarls. "او گاهی اوقات واقعا بد خلق چرا که او یک مرد است. اما ما هنوز هم او را دوست دارم زیادی است."

هنگامی که انجام نمی دهد مدرسه هادسون جهش و flips در ترامپلاین و آسانسور خود را در اطراف یک doorframe مجهز بنابراین او می تواند تمرین بالا رفتن از چیزی که او معمولا رقابتی.

او می داند که او خوش شانس با یک خانه خوب و خانواده او را امن نگه دارید, اما آن را دشوار است به بیمار. "این باعث می شود من احساس غم انگیز است که من از دست رفته بخشی از دوران کودکی من," او می گوید.

زمانی که او در تساوی نسخه خود را از آینده هادسون باعث می شود جزئیات طرح مداد نشان دادن زندگی قبل از coronavirus و پس از.

جهان قبل از به نظر می رسد استارک و پر از آلودگی در نقشه کشی. در آینده این شهر سرسبز با آسمان روشن و بیشتر حیات وحش و درختان.

"من فکر می کنم محیط زیست ممکن است نوع مانند پر کردن خود را و یا شاید رشد بازگشت" هادسون می گوید.

هنوز هم او احساس می کند نامشخص: "من نگران هستم در مورد چگونه زندگی خواهد بود پس از این. خواهد تغییر در زندگی است که حد؟"

—مارتا ارواین

___

الکساندرا KUSTOVA, 12, روسیه

زمان های سخت می تواند یک پوشش نقره ای. الکساندرا Kustova آمده است به درک این در طول این بیماری همه گیر.

در حال حاضر که تمام مطالعات خود را در حال انجام آنلاین, او زمان بیشتری برای او دو سرگرمی های مورد علاقه -- باله و اره منبت کاری اره مویی پازل. 12 ساله نیز قادر به صرف زمان بیشتری را با خانواده و کمک به مادر بزرگ خود زندگی می کند که در همان ساختمان دو طبقه در آپارتمان خود در یکاترینبورگ شهر در اورال یک رشته کوه است که تا حدودی تقسیم اروپا و آسیا است.

با هم, آنها را در زمان به آب گیاهان گوجه فرنگی و لذت بردن از یکی دیگر از شرکت. زمان آهسته است.

"قبل از آن من می خواهم صبحانه را با آنها عجله به مدرسه, بازگشت, شام, رفتن به کلاس باله دوباره -- و آن را در حال حاضر زمان برای رفتن به رختخواب" الکساندرا می گوید.

باله بوده و شور و شوق او را پس از او بود 8. در حال حاضر او در کلاس های خانه می فرستد و از او مته به مربی می دهد که انتقادات و پیشنهادات خود را.

رقص او را نشان می دهد برای یک خبرنگار AP به آرامی آغاز می شود و پس از اتمام با جهش در هوا.

درست مثل همه گیر الکساندرا می گوید آن است که "غمگین در ابتدا و سپس آن شاد می شود."

"من معتقدم که پایان شاد چون ما باید در زنده نگه داشتن در حال رشد" او می گوید.

—یولیا Alekseeva

______

TRESOR NDIZIHIWE, 12, رواندا

هیچ مدرسه. هیچ بازی با دوستان. سربازان همه جا. که زندگی در طول coronavirus همه گیر برای Tresor Ndizihiwe a 12-year-old boy زندگی می کند که در رواندا یکی از هفت برادران و خواهران.

مادر خود ژاکلین Mukantwari پرداخت 50 دلار در ماه به عنوان یک معلم مدرسه, اما او برای کسب پول اضافی دادن به درس های خصوصی. که کسب و کار و خشک و از خانواده می شود مواد غذایی بسته از دولت دو بار در ماه.

تنها به طور منظم در خارج از زمان Tresor است در یک حیاط کوچک کنار خانه اش.

"روز طولانی می شود," او می گوید در زبان بومی خود را کینیارواندایی. "(شما) نمی توانید به خارج وجود دارد" -- او نشان می دهد جهان در خارج از خانه "و این باعث می شود من احساس می کنم واقعا ناراحت کننده است."

Tresor تساوی یک تصویر از آینده است که نشان می دهد سربازان تیراندازی به غیرنظامیان که در اعتراض به او می گوید. او می افزاید: لمس از رنگ قرمز در کنار یکی از کسانی که کاهش یافته است.

"وجود خون" او می گوید: "و برخی در حال گریه کردن به عنوان شما می توانید ببینید."

این یک استارک تصویر برای یک پسر به تولید است. رواندا اولین کشوری بود که در آفریقا به اجرا در مجموع مستند از آنجا که از virus. آن را نیز یک محل که در آن نیروهای امنیتی به معنای کمک به امن نگه داشتن مردم متهم شده اند جدی سوء استفاده از قدرت است.

در عین حال او می خواهد به یک سرباز.

ژاکلین می گوید: او پسر خوبی است دانشجو — "آنقدر هوشمند است." او در تلاش برای آشتی دادن خود تمایل به پیوستن به ارتش با تصویر او کشیده شده است.

—دانیل Sabiiti و جرالد Imray

___

JEIMMER ALEJANDRO RIVEROS, 9, کلمبیا

زندگی در کلمبیا به روستا تبدیل شده است و حتی سخت تر برای خانواده Jeimmer Alejandro Riveros.

قیمت از گیاهان و سبزیجات خود را تنها مادر و خواهر و برادر را کشت در مزرعه ای در Chipaque کاهش یافته است. یک پر از لکه اتصال به اینترنت باعث می شود کلاس های مجازی دشوار است و در سراسر کشور قرنطینه به معنی زمان کمتر در خارج از منزل.

"در اینجا یک کوه با رودخانه" Jeimmer, 9, می گوید, اشاره در هر مورد در نقشه کشی. در ذهن خود آینده نگاه نمی کند خیلی متفاوت است. "من اینجا هستم. در اینجا من مامان. در اینجا برادر من است. در اینجا خانه من. در اینجا این است که خورشید و آسمان است."

این خانواده به تازگی راه اندازی یک کانال یوتیوب با فیلم نشان میدهد که چگونه به رشد و تکثیر گیاهان که در حال حاضر بیش از 420,000 پیروان. اولین تصویری, معرفی Jeimmer را مادر و برادر و سگ به دست آورد در حال حاضر بیش از 1 میلیون بازدید.

"اجازه دهید این را به ویروسی!" Jeimmer می گوید که پرندگان زق زق در پس زمینه.

کلمبیا یکی از آمریکای لاتین نابرابر کشورها و فقر فراوان در مناطق روستایی که در آن هنوز هم بسیاری از کمبود های اساسی تاسیسات مانند آب آشامیدنی سالم. Jeimmer خانواده اغلب پیاده روی 40 دقیقه در روز برای دریافت شیر تازه.

شهر بوگوتا — حدود یک ساعت از خانواده مزرعه — دارای بالاترین تعداد coronavirus موارد در کلمبیا. اما موارد به طور فزاینده ای در حال شناسایی در مناطق روستایی با چند بیمارستان. Chipaque گزارش اولین مورد در اوایل این ماه.

با وجود موانع Jeimmer حفظ شادمان چشم انداز در زندگی تحت قرنطینه. او احساس امن از ویروس با مادر و برادر. و او تصور یک آینده با زمان بیشتری را صرف خارج از منزل, و یک روز رشد ،

"مهم نیست که ما در مستند" او می گوید. "ما می تواند شاد باشد."

—کریستین مشخصات Armario

___

ISHIKIIHARA E-KOR, 11, ایالات متحده آمریکا

Ishikiihara E-kor نتواند تمام بچه عادی چیزهایی که در طول همه گیر: بازی بیس بال, حلق آویز کردن با دوستان و داشتن یک حزب واقعی برای خود 11th تولد که او به جای جشن با بستگان در زوم تماس بگیرید. اینترنت به صورت دوره ای می رود برای ساعت ساخت آن را سخت برای او به کامل مدرسه خود را به طوری که او نقش خود را با سگ ناوی Noop Noop.

اما Shikii به عنوان دوستان خود تماس بگیرید و او نیز چیزهای بزرگتر در ذهن خود. او یک Karuk هندی عضو کالیفرنیا دومین قبیله شده است و خواندن در مورد چگونگی این بیماری همه گیر است مهاجم از طریق ملت ناواهو یکی دیگر از قبیله صدها مایل دور.

این ویروس می تواند احساس دور در قبیله کوچک پاسگاه اورلئان در ایالت کالیفرنیا که در آن شفاف پایین تر Klamath رودخانه بادها از طریق پر کوه های جنگلی در جنوب اورگان-کالیفرنیا مرز. اما در یک رپ Shikii نوشت و از او خواست همکار اعضای قبیله ای نه به از خود راضی.

"دور ماندن مرد 6 پا حداقل. اجتماعی و فاصله آن چیزی که می تواند ما را نجات دهد. چه ؟ مانند 5,000 از ما به سمت چپ Karuk قبیله مرد که در آن است."

Ishikiihara که نام و نام خانوادگی به معنی "ماهی خاویار جنگجو" در Karuk زبان بعد می افزاید: "اگر ما حتی فقط از دست یک تعداد کمی از مردم خواهد بود که واقعا غم انگیز است."

رپ در مورد نگرانی های خود است که جدید نیست برای او. او یک آهنگ در مورد چگونه خود قبیله خود را از دست سنت ماهیگیری ماهی قزل آلا اجرا می شود در Klamath رودخانه تعمق در آیه چرا Karuk "نیاز به اجازه رفتن fishin'."

—Gillian Flaccus

__

داشتند احمد, 10, اردن

با وجود خشونت او در تجربه های آرام دختر درس خوان است که سرشار از سخت برنده خوش بینی.

خانواده اش رنج می برند در جنگ عراق آموخته است داشتند احمد که در خارج از رویدادها می تواند به نوبه خود در زندگی وارونه در یک لحظه. در هرج و مرج پس از سال 2003 ایالات متحده به رهبری تهاجم عراق عمو ربوده شد و بزرگ-عمو کشته شد توسط شبه نظامیان مسلح مجبور کردن خانواده اش به دنبال پناه در اردن.

با مقایسه این بیماری همه گیر کوروناویروس به نظر می رسد مدیریت 10 ساله می گوید. دانشمندان را پیدا خواهد کرد یک واکسن او می گوید: صحبت کردن در متوقف اما واژگان غنی فارسی مورد علاقه خود را موضوع مطالعه در یک مدرسه خصوصی در پایتخت اردن امان.

"این رفتن به یک سال یا کمی برای پیدا کردن یک درمان و پس از آن به پایان می گوید:" داشتند که ترجیح میدهد به بحث و نشان می دهد که چگونه او در حال مطالعه در خانه تحت مستند به جای طراحی یک تصویر.

"در عراق آن را نمی خواهید برای پایان دادن به" او همچنان ادامه دارد. "مثل خیلی سخت برای پایان دادن به این قتل و آدم ربایی است."

در آینده او خودش را می بیند تحصیل در خارج از کشور شاید در ایالات متحده و یا ترکیه است. او را به فکر در مورد یک حرفه ای در پزشکی است اما هیجان زده شده توسط هر فرصتی برای یادگیری است. برای او مدرسه نشان دهنده امید.

"من می خواهم به جایی بروید چرا که آنها به ما اجازه مطالعه چیزهای خوب" داشتند می گوید. "و آینده من در حال رفتن به خوب است."

—کارین Laub

__

النا MORETTI, 11, ایتالیا

برای النا Moretti این بیماری همه گیر است که برخی از دوردست تهدید. ایتالیا نخستین کشور اروپایی بود توسط COVID-19 و مادر او توسط یک پزشک در سیستم بهداشت عمومی است که دیده می شود 27,500 پرسنل آلوده و بیش از 160 پزشکان مرده در سراسر کشور.

النا, 11, ترس از coronavirus. هر زمان که یک بسته می رسد در پست او به ارمغان می آورد آن را بر روی تراس و كشتن آن را با یک اسپری-بطری صابون راه حل او ساخته شده است.

آن را در یک بطری در النا نقشه گرفتن این ویروس در داخل.

"این ویروس می خواستم برای حمله به آمریکا پس از به جای آوردن ما را ما ضدحمله و زندانی کردن آن," او گفت طراحی شده است.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

که روح مبارزه کمک کرده النا از طریق بیش از دو ماه از مستند. پس از اولیه املا از خواب در اواخر چرا که معلمان او تا به حال انتقال به کنترل از راه دور, یادگیری, النا در حال حاضر نشانی از مدرسه کاراته و هیپ هاپ درس آنلاین.

گاهی اوقات اتصال به اینترنت می رود. اما او هنوز موفق به نگه داشتن در تماس با دوستان با برخی از ویدیو چت, مدت ساعت. او همچنین کشف یک سرگرمی جدید پخت شیرینی — اپل tort, کیک و خامه پر از شیرینی.

حالا که ایتالیا را مستند را آغاز کرده است به سهولت النا شروع به بیرون رفتن دوباره اما ترس باقی مانده است.

"من می ترسم از آن ممکن است گسترش یافته و حتی بیشتر و همه از ما," او گفت:.

—پائولو Santalucia

__

NIKI JOLENE BERGHAMRE-DAVIS, 11, استرالیا

هنگامی که او حرکت نمی کند به اندازه کافی نیست ، پس Niki Jolene Berghamre-دیویس تلاش می کند به پیاده روی در جنگل هر زمان که ممکن است در طول این جهانی و همه گیر. حتی در بهترین زمان است که 11 ساله از بندر ملبورن استرالیا ترین احساس در خانه.

"او است که طبیعت ما دختر می گوید:" مادر آنا Berghamre.

مادر او تعجب نیست که نیکی Jolene به خود جلب کرد یک پرتره از خودش رو به یک بیشه درختان. در این نقشه وجود دارد نشانه ای از احتیاط.

"من یک ماسک صورت در دست من," او می گوید: برگزاری نقاشی "به دلیل, خوب, من فقط نوع آن گرفته شده و من هنوز آگاه است."

او می گوید که در حال سقوط برگ او گنجانده شده در این طرح نماد زندگی است که از دست رفته اند, در این بیماری همه گیر.

در عین حال ریشه های درختان گسترده و برجسته مانند کسانی که از گل سرخ صمغ درختان در نزدیکی خانواده اش townhome — نشان "امکانات" می گوید شامپانی دختر بچه, شناخته شده به عنوان "Snickers" به برخی از دوستان. او لبخند اغلب نشان دادن یک مجموعه کامل از پرانتز در دندان های خود را.

"پس از این کرونا بیماری همه گیر از این به بعد به پایان خواهد رسید و من فکر می کنم از آن خواهد شد بسیار کامل تر از زندگی" او می گوید: پرتاب سلاح های خود را برای تاکید. او امیدوار است به عنوان مثال, که مردم را در راه رفتن بیشتر و رانندگی کمتر زیرا او متوجه شده که چگونه مردم در محله اغلب انجام می شود بدون اتومبیل خود را در زمان خاموش شدن.

"من فکر می کنم مردم نمی خواهد همه چیز را برای اعطا کنه."

—مارتا ارواین

___

DANYLO BOICHUK, 12, اوکراین

Danylo Boichuk حسد خود گربه Kari است که قادر به فرار از خانه و خانواده در کیف و حومه و اجرا به صورت رایگان. به دلیل همه گیر خانواده اش مجبور به انصراف از یک اردوگاه تابستانی در بلغارستان و 12 سال Danylo نگرانی های زیادی در مورد بسته مرزها.

نشسته در پشت ایوان او خود بلوک های لگو و ارقام برای ایجاد نسخه خود را از آینده — وضعیت در مرز.

"در اینجا این است که یک کشتی در مسیر به کپنهاگ و نگهبانان مرزی در حال بازرسی آن" Danylo توضیح می دهد, با اشاره به قطعات خاص و نگه داشتن دیگران. "این عضو خدمه شواهد پزشکی نشان می دهد که هر کس در هیئت مدیره سالم است به جز یک مرد در انزوا همراه است."

پلاستیک شکل باعث می شود تند صدا پس از او قطره آن را به زندان موقت.

"وجود دارد یک گارد امنیتی محدود کردن تماس با مرد" او همچنان ادامه دارد. "وجود دارد این متخصصان در محل کار. وجود دارد همچنین افرادی که شغل خود را از دست — نوازندگان کشاورزان showmen."

پسر شگفتی اگر مقامات در برخی از کشورها استفاده خواهد کرد coronavirus بحران به سفت گرفتن خود را در زندگی مردم است. "برای مثال آنها ممکن است به کاشت تراشه به آهنگ (مردم را) محل ... ," Danylo surmises.

پدر و مادر او می گویند که او یک ذهن تحلیلی. در حال حاضر او می خواهد برای تبدیل شدن به یک تاجر در آینده و ایجاد یک استارت آپ برای توسعه بازی های آنلاین. او خواندن کتاب در مورد استیو جابز بنیانگذار اپل و دیگر کارآفرینان مشهور, در طول خود انزوا.

پس از همه گیر او می گوید: مردم را به سرمایه گذاری بیشتر در محصولات اینترنت و بازی.

"این یک فرصت است که باید با استفاده از," او می گوید.

—دیمیتری Vlasov

__

ANA LAURA رامیرز LAVANDERO, 10, کوبا

او نقاشی را به تصویر می کشد به اندازه کافی ساده برای رویای a 10-year-old — "Viaje a la Playa" سفر به ساحل. در صفحه او دارای رنگی یک درخت نخل با سه قهوه ای نارگیل و یک قایق شناور در فاصله و درخشان خورشید زرد.

این یک صحنه نماینده از زندگی در جزیره کشور شناخته شده برای آن شن و ماسه سفید و آبی-آبی آب. در حال حاضر, اما, Ana Laura رامیرز Lavandero تنها می تواند از خواب ، تحت مستند او یابد و خودش را محدود به چهارم-طبقه آپارتمان او سهام با پدر و مادر و مادر بزرگ است. در بالکن مختلف زندگی از طریق زنگ زده آهن داربست. این می تواند به نظر می رسد مانند یک زندان است.

"زندگی من تغییر کرده می گوید:" این دختر که عادت به بازی کردن در خیابان ها از کار درآمد و با درآمد متوسط محله در هاوانا.

تنها زمانی او شده است قادر به بیرون رفتن در نزدیک به دو ماه است به صورت اضطراری سفر به دندانپزشک. مدارس تعطیل هستند و از آنجا که بسیاری از مردم در کوبا ندارد, اینترنت, وزارت آموزش و پرورش است پخش درس در تلویزیون دولتی.

Ana Laura آرزوی تبدیل شدن به یک درامر معروف. این بود که سال اول خود را در یک بسیار گزینشی موسسه برای دانش آموزان شناسایی شده در اوایل به عنوان موسیقی با استعداد است. او در ادامه با کلاس ها در ریاضی, تاریخچه و نه موسیقی.

او کودکان کر نیز می تواند برآورده نمی کنند در حال حاضر. معمولا خود گروه کر دیدار در کنار یک دیگر با پسران و دختران در تمام سنین است.

"احساس مردم ایران در گروه کر" او می گوید: مشتاقانه. او نمی تواند صبر کنید تا آنها را دوباره ببینید.

—آندریا رودریگز

___

SANWERIA برادران 8 و 9, هند

Advait وللبه Sanweria سن 9, grins به عنوان برادر کوچکترش لیست تمام چیزهایی که آنها انجام داده ایم در هند تمدید shutdown.

"ما دست به کفل زده, بدحجابی, تماشای, فیلم, طبخ, رفت و برگشت طبقه و با استفاده از تلفن و تماس های اسکایپ" Uddhav Pratap Sanweria سن 8 می گوید: در هندی.

در برابر برادران کمی از روال کمدی یا حداقل خطر را به مبلمان در خانه خود را. آنها تبدیل به یکی از اتاق را به یک زمین کریکت با یک برادر بولینگ و یا تبادل توپ در حالی که دیگر خفاش ها. بار دیگر آنها ساکت تر بازی مانند شطرنج و یا اونو.

هیجان زده در مورد مدرسه تعطیل به طور نامحدود برادران از دست رفته که قادر به رفتن به خارج.

"این نا امید کننده است به ماندن قفل شده در داخل خانه ما" Advait وللبه های 9 ساله می گوید: از این مستند که پس از کاسته است. "زمانی که من نا امید گاهی اوقات من یک کتاب بخوانید. گاهی اوقات من گریه."

اخیرا برادران بودند هیجان زده برای دیدن یک رنگین کمان ستاره سراسر آسمان آبی خارج از خانه خود را.

"آب و هوا تغییر کرده است خیلی می گوید:" Advait وللبه با توجه به مشخصه تازه هوا در دهلی نو به عنوان آلودگی در غیر این صورت خفه شهرستان را پاک کرده است به شدت در طول مستند.

حتی با یو پی اس و فراز زندگی برادران بر این باورند که مستند باید همچنان برای یک سال.

"آنها نباید بازگشایی تا زمان وجود دارد صفر موارد سمت چپ" جوان Uddhav Pratap می گوید.

—Rishi Lekhi و Rishabh Raj Jain

___

اوون واتسون, 12, کانادا

لباس پوشیدن و در یک پف نیمتنه پوست حیوانات ساخته شده توسط مادر خود و با تلفن همراه در دست اوون واتسون می دهد یک تور از شهر ایکالویت در آنجا-شمال کانادا, قلمرو نوناووت. هنوز برف روی زمین ممکن است هر چند روز دیگر گرفتن در این محل شناخته شده برای آن نمایش های دیدنی و جذاب از شفق شمالی.

"که نور آبی محل مدرسه ای که من استفاده می شود برای رفتن به" 12 سال اون میگه از توقیف ساختار پشت سر او. سپس او تبدیل به یک زمین بازی. "این قرار بود با بازی در حال حاضر."

احاطه شده توسط رودخانه ها, دریاچه ها و اقیانوس پر از قطب شمال کاراکتر پدر خود هارون واتسون می گوید: نام شهر خود را به معنی "ماهی" در اینوکتیتوت زبان محاوره ای توسط این منطقه Inuit مردم که شامل اوون و مادر و خواهر. پدر در اصل از استراتفورد, Ontario, و کار در, صنعت گردشگری در, Nunavut.

تحت سراسر کشور خاموش شدن اون نگه داشته است مشغول بسته کار را از معلمان خود را. او دوچرخه سواری خود را در سراسر حتی ساکت تر از حد معمول شهر و تلاش می کند به نگرانی بیش از حد.

پدر خود را مشاهده چقدر اوون شده است تماشای اخبار در مورد کوروناویروس و شگفتی اگر آنها در حال بالا بردن آینده دانشمند.

تا کنون وجود داشته است هیچ مورد مستند از coronavirus در شهر حدود 8000 نفر از آنها کار را برای دولت فدرال و شهرستان. در هنگام پرواز در حال اجرا هستند آنها می توانند پرواز به کانادا, پایتخت اتاوا در سه ساعت است.

بنابراین جوان اوون فکر می کند آن را تنها یک ماده از زمان قبل از ویروس می رسد. "اگر آن را می شود در اینجا" او می گوید: "من بیشتر می ترسم."

او منتظر می ماند و به تماشای. خورشید مجموعه به غرب به عنوان ابرها منعکس نرم سایه از رنگ صورتی و بنفش. این خیلی برای یک پسر به فکر کردن در مورد.

—مارتا ارواینtinyurlis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب