جهانی امنیت اقتصادی مهم ترودو برای گفتن در کنفرانس امنیتی مونیخ

اتاوا—نخست وزیر جاستین ترودو به آدرس کنفرانس امنیتی مونیخ امروز و مصرانه از رهبران جهانی را بپذیرد که جهان در

توسط MINERALNEWS در 25 بهمن 1398

اتاوا—نخست وزیر جاستین ترودو به آدرس کنفرانس امنیتی مونیخ امروز و مصرانه از رهبران جهانی را بپذیرد که جهان در حال تغییر نیاز به تلاش بیشتر برای آوردن رفاه اقتصادی برای همه.

ترودو سخنرانی می آید و پس از او صرف هفته گذشته در آفریقا و کویت که در آن او چندین بار گفت که بهبود دسترسی به آموزش و پرورش و ارائه امیدوارم که برای افراد جوان خواهد شد یک راه طولانی به نگه داشتن جوانان از تبدیل به ستیزه جویی.

همچنین پس از آنچه او به نام ماه پر سر و صدا برای, جهان, با افزایش تنش ها بین ایالات متحده و ایران در اوایل ماه ژانویه به سقوط اوکراین jetliner توسط یک ایرانی موشکی و شیوع رمان coronavirus که در حال حاضر به کشته شدن بیش از 1000 نفر و آلوده بیش از 42000.

هر دو ایران و آمریکا رابطه و coronavirus بالا خواهد بود در دستور کار برای سه روز کنفرانس هر چند ترودو شرکت خواهد کرد تنها در روز جمعه.

سازمان بهداشت جهانی مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: در این هفته coronavirus به نام COVID-19 است "دشمن عمومی شماره 1" با یک برنامه به طور بالقوه تأثیر بزرگتر از هر اقدام تروریستی.

قبل از ارائه سخنرانی خود ترودو در دیدار با هیات نمایندگان کنگره آمریکا به رهبری جمهوری خواه ایالت و سناتور " لیندزی گراهام و همچنین به عنوان نخست وزیر نیجر و آلبانی و رئیس جمهور قزاقستان است.

ترودو در ادامه کانادا کمپین برای رای برای یک صندلی موقت در قدرتمند شورای امنیت سازمان ملل متحد. سفر خود را به آفریقا برنامه ریزی شده بود در بخش های بزرگ به کمک است که مبارزات انتخاباتی و او را ملاقات بیش از یک دوجین از رهبران آفریقایی در طول هفته گذشته.

تنها یک رئیس جمهور رئیس جمهوری سنگال سنگال علنا متعهد به حمایت از کانادا به عنوان آن را در رقابت با نروژ و ایرلند برای دو کرسی در دسترس.

وزیر امور خارجه فرانسوا-Philippe شامپاین نیز مجموعه ای برای نشستن در این کنفرانس با وزیر خارجه ایران محمد جواد ظریف پنج هفته پس از 176 نفر کشته شدند از جمله 57 کانادایی زمانی که اوکراین خطوط هوایی بین المللی پرواز 752 سقوط کرد و در مدت کوتاهی پس از برخاستن.

کانادا در حال رشد است به طور فزاینده ای نا امید با ایران را عدم اجازه پرواز جعبه سیاه به فرستاده فرانسه به تجزیه و تحلیل شود. شامپاین گفت: هفته گذشته ایران را ندارد, تکنولوژی, اما فرانسه می کند و تکنولوژی های قابل حمل.

شامپاین خواهد بود در این کنفرانس برای سه روز. او همچنین در جلسه امروز با همتای چینی خود, وانگ یی.

موضوع همايش امسال "westlessness" یک اصطلاح برای توصیف فاسد از آگاهی از آنچه که تعریف جهان غرب و چه نقشی را بازی خواهد کرد در امنیت جهانی در میان افزایش نفوذ غیر غربی در جهان است.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن