جهانی COVID-19 مرگ و میر پیشی بگیرد 400,000

بزرگنمایی این تصویر

بیش از 6.9 میلیون نفر در سراسر جهان آلوده شده اند پس از اولین مورد گزارش شده از coronavirus در اواخر سال گذشته. Felipe دانا/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

Felipe دانا/AP

این COVID-19 بیماری همه گیر در حال حاضر ادعا کرد بیش از 400,000 زندگی در سراسر جهان با توجه به اطلاعات جمع آوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

دانشگاه Coronavirus مرکز منابع با اشاره به گریم نقطه عطف در روز یکشنبه. ایالات متحده در بیش از 109,000 — حساب برای بیش از یک چهارم از کسانی که مرگ و میر.

در سراسر جهان بیش از 6.9 میلیون نفر آلوده شده اند coronavirus پس از اولین مورد شناخته شده شروع به ظهور در استان هوبئی در اواخر سال گذشته. کارشناسان در دانشگاه جانز هاپکینز می گویند عفونت انتظار می رود به پیش افتادن از 7 میلیون تا اواسط هفته.

ایالات متحده دیده می شود بیش از 1.9 میلیون نفر اما در شهرستانها در سراسر این کشور تظاهرات خود را کنار بگذارند ترس بیش از coronavirus در روزهای اخیر به تجمع توسط هزاران نفر علیه خشونت پلیس در تظاهرات توده ای مشتعل از مرگ جورج فلوید. کارشناسان بهداشت عمومی هشدار داده اند که افزایش موارد جدید می تواند به دنبال تظاهرات.

Dr. Anthony Fauci, رئیس موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: واشنگتن ایستگاه های رادیویی در روز جمعه که تظاهرات یک “مجموعه ای کامل برای گسترش بیشتر ویروس.”

“من بسیار نگران به عنوان همکاران من در بهداشت عمومی زمانی که آنها را ببینید این نوع از جمعیت” Fauci گفت fardia electronics. “قطعا وجود دارد در معرض خطر است. من می توانم بگویم که با اعتماد به نفس.”

به تظاهرات ادامه بسیاری از ایالت ها در حال حرکت رو به جلو با تصویب دوباره باز کردن برنامه ای برای احیای اقتصاد خود را کاهش محدودیت در محل قرار داده برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس و اجازه می دهد کسب و کار بیشتر برای باز کردن درهای خود را و یا گسترش عملیات.

گرفتم در لاس وگاس قادر به بازگشت به شهرستان را یاد قمار در روز پنج شنبه به عنوان آنها دوباره باز برای اولین تعطیلات آخر هفته پس از نوادا آنها را تعطیل کردند. هر چند کازینو کارکنان ملبس به ماسک کاربران لازم نیست به آنها را می پوشند و با توجه به آسوشیتد پرس گزارش بسیاری از نیست.

شهر نیویورک است که ثبت نام موارد بیشتر از هر شهر دیگر در کشور برنامه ریزی شده است برای ورود به فاز اول آن بازگشایی در روز دوشنبه. دیگر بخشهایی از ایالت نیویورک در حال حاضر اجازه داده شده به سهولت و محدودیت های هفته پیش و در برخی مناطق حتی از ورود به فاز دوم.

هر چند به عنوان یکی از جامع تر برگه از coronavirus عفونت و مرگ و میر جانز هاپکینز ردیاب اغلب اذعان به آمده تا کوتاه.

موانع برای تست به خصوص در مراحل اولیه بیماری همه گیر شده اند ذکر شده به عنوان یکی از دلایل coronavirus ارقام ممکن است شکست بخورند به رنگ واقعا تصویر دقیق. مقامات دولتی و دولت نیز متهم شده است مانع از انتشار آمار دقیق و یا حتی اذعان به بحران است.

در برزیل — دوم تنها به ایالات متحده در تعداد موارد دیگری از پوشش تا به دنبال حذف مرگ و عفونت در مجموع از وزارت بهداشت و درمان وب سایت در روز شنبه. Jair Bolsonaro این کشور رئیس جمهور را به نام آمار و ارقام گمراه کننده و وزارت در حال حاضر با انتشار تنها یک روزانه تعداد.

Bolsonaro بارها به درگیری با کارشناسان بهداشت عمومی در طول این بیماری همه گیر از جمله خود وزرای بهداشت با یک وزیر استعفا حدود یک ماه پس از سلف خود اخراج شد. با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز برزیل دیده می شود بیش از 672,000 موارد و حدود 36,000 مرگ و میر.

روسیه نیز آلوده کارشناسان بهداشت عمومی با یک نسبتا کم شمارش COVID-19-مرگ و میر ناشی از وجود داشتن سوم بیشترین تعداد از موارد در جهان است. منتقدان را متهم به این کشور از دستکاری آن شکل. مقامات مقابله با کسانی که ادعا می کند با شعار دولت پاسخ و دقت در آن پزشکان روسیه تایید علت مرگ.

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>