دریافت پول به اقتصاد به سرعت سابق وزیر خزانه داری می گوید

بزرگنمایی این تصویر

هنری پالسون که در خدمت به عنوان وزیر خزانه داری در طول بحران مالی 2008 و می گوید: گرفتن پول به سرعت به مردم و کسب و کار خواهد بود که کلید به محدود کردن آسیب به اقتصاد است. پابلو مارتینز Monsivais/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

پابلو مارتینز Monsivais/AP

هنک پالسون می گوید جهان و امریکا هستند “رو به سلامت و بحران اقتصادی بر خلاف هر چیزی که ما در تاریخ مدرن است.”

پالسون می داند که یک چیز یا دو مورد از یک بحران مالی است. در سال 2008 به عنوان وزیر خزانه داری به او کمک هدایت ایالات متحده از بدترین بحران مالی از زمان رکود بزرگ.

او می گوید coronavirus بحران — آورده است که بسیاری از اقتصاد ایالات متحده به توقف قرار داده و میلیون ها نفر به طور ناگهانی از کار بسیار متفاوت از سال 2008 زمانی که سیستم مالی جهانی نزدیک به فروپاشی است.

این بحران “شروع نمی کند در سیستم مالی ما که بسیار قوی بود” پالسون می گوید NPR استیو inskeep را. “امروز اقتصاد رنج می برد به دلیل آن بود تعطیل برای حفاظت از سلامت انسان — داشتن چیزی برای انجام با زمینه ای قدرت از اقتصاد و سیستم مالی است.”

گرفتن از طریق آن و محدود کردن آسیب به اقتصاد بزرگ نیاز دارد وظایف: حاوی ویروس و اجرای کنگره 2 تریلیون دلار بسته نجات اقتصادی به سرعت او می گوید. این شامل مستقیم 1200 دلار پرداخت به اکثر آمریکایی ها و افزایش بیمه بیکاری برنامه.

“ما باید برای به دست آوردن پول در حال حرکت به اقتصاد به افرادی که به آن نیاز دارید — آسیب پذیر برای کسب و کارهای کوچک به کسب و کارهای بزرگ. و این کار بزرگ جلوتر از ما” پالسون می گوید.

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin و رئیس فدرال جروم پاول او می گوید باید “من کار خود را کاهش دهد آنها را برای به دست آوردن این پول که در آن مورد نیاز است.”

پالسون این مشاوره های اضافی برای گرفتن از طریق بحران: “آن را حیاتی ما به یاد داشته باشید که ما نیازی به ترس و وحشت از شکست و ما نباید اجازه تفرقه ما را شکست.”

“بهترین سناریو است … ما حاوی این ویروس به سرعت به دلیل میزان آسیب به اقتصاد ایالات متحده در حال رفتن به تعیین چگونه به سرعت می توانید شروع به از سرگیری عادی فعالیت های کسب و کار در صنایع مختلف در نقاط مختلف کشور,” او می گوید.

بدترین مورد او می گوید: “این طول می کشد زمان طولانی است. و اگر آن را طول می کشد زمان طولانی چه می دانید ؟ ما هنوز در حال رفتن به از طریق آن دریافت کنید.”

می تواند این کشور دیدن یکی دیگر از افسردگی ؟

“من فکر نمی کنم” پالسون می گوید. “ما ابزار و دانش ما قبل ندارد. و من فکر می کنم ما یک کشور غنی است و ما باید نهادهای قوی و سابقه قوی. و دولت ما می داند که چگونه به کار می کنند.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de