فرانسه می فرستد تقویت پلیس به دیژون برای سرکوب ناآرامی

پاریس – دولت فرانسه فرستاده تقویت پلیس و یک مقام ارشد به دیژون منطقه برای سرکوب چهار شب غیر منتظره ای از درگیری های خشونت بار بین گروه های رقیب که در سمت چپ حداقل 10 مجروح و خودروهای سوخته و لرزاند جامعه است.

دلایل ناآرامی های تحت بررسی هستند اما مقامات محلی می گویند به نظر می رسد مرتبط با تجارت مواد مخدر و تنش بین اعضای فرانسه چچن جامعه و گروه های دیگر.

شبیه درگیری های خشونت بار در مدیترانه در شهر نیس در روزهای اخیر که شهردار نسبت به تنش بیش از مواد مخدر سرزمین بین محلی ساکنان چچن و رقبای خود را. چهار نفر مجروح گزارش شده وجود دارد.

ناآرامی در دیژون را Gresilles محله آغاز شد و هفته گذشته پس از یک نوجوان از فرانسه چچن جامعه مورد حمله قرار گرفت توسط محلی فروشندگان مواد مخدر با توجه به محلی پخش فرانسه جایگزین ارزشیابی دوزبانه. اعضای چچن جامعه به نام در شبکه های اجتماعی برای انتقام و مبارزه با شکست جمعه.

پس از تنش ادامه داد: از طریق آخر هفته وزیر کشور دستور داد تقویت پلیس به منطقه و روز دوشنبه اعلام کرد که دولت را بیش از مدیریت این وضعیت است.

تصاویر از تلویزیون BFM نشان داد که دو خودرو و چند سطل زباله را به آتش چهار شنبه, دود سیاه رو به افزایش بیش از یک برگ محله کم افزایش ساختمان های آپارتمانی. افراد جوان با پوشیدن هود و ماسک های انجام میله های فلزی یا خفاش ها به عنوان آنها پرسه می زدند منطقه و موقت بنزین بمب در یک بطری پلاستیکی ذخیره کردن در پیاده رو.

یک هلیکوپتر پلیس دور سربار و ده ها پلیس وانت صف نزدیکی خیابان به عنوان آتش نشان به دنبال douse پراکنده blazes. مردم به دنبال از نزدیکی بالکن تحت پوشش دهان خود را از دود.

ناشناس ساکنان محلی گفت: BFM آنها احساس رها شده و توسط پلیس به خشونت خروشان بیش از آخر هفته. محلی بخشدار دولتی رسمی برای منطقه اصرار داشت در بیانیه ای که “پلیس تضمین احترام به نظم عمومی در یک وضعیت پیچیده” به عنوان آنها سعی طبع سرد و حاوی خشونت است.

پس از دولت فرستاده تقویت junior وزیر لوران Nunez بازدید از منطقه شنبه و ستایش پلیس محلی برای تلاش های خود را.

دولت های محلی می گوید حداقل 10 نفر مجروح شده اند تا کنون.

نقاشی های دیواری در نزدیکی shopfront بخوانید “زنده باد پوتین” در اشاره به ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه که نظامی جنگیدند چچنی داعش در دو جنگ در 1990s و 2000s اولیه. فرانسه ارائه پناهندگی به بسیاری از چچن در آن زمان و وجود دارد در حال حاضر چچن جوامع پراکنده در سراسر فرانسه است.

ناآرامی در میان تنش بین پلیس و دولت است. در میان تظاهرات در سراسر فرانسه بیش نژادی و بی عدالتی و خشونت پلیس دولت در هفته گذشته گفت: این امر ممنوعیت پلیس با استفاده از chokeholds به زانو در آوردن مردم است. اما دولت حمایت کردن دوشنبه بعد از پلیس خود اعتراض کردند. فرانسه تجربه با گسترش استفاده از تفنگ بی حس کردن به عنوان یک جایگزین بالقوه.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>