بزرگنمایی این تصویر

انگلوود ساحل در شارلوت کانتی فلوریدا. شلوغ بود روز شنبه, مارس 20, 2020. مجامع عمومی مانند این خواهد بود ممنوع آغاز پنج شنبه. NurPhoto/NurPhoto via Getty Images پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

NurPhoto/NurPhoto via Getty Images

فلوریدا در حال حاضر پیوست لیست کشورهایی که به سفارش ساکنان باقی می ماند در خانه های خود را برای همه اما فعالیت های ضروری برای کمک به جلوگیری از گسترش coronavirus. فرماندار فلوریدا ران DeSantis اعلام ساخته شده در یک بعد از ظهر جلسه. آن را فقط چند ساعت بعد از صحبت او به رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. DeSantis گفت: او را با صدور یک فرمان اجرایی که به طور مستقیم با “تمام فلوریدا برای محدود کردن حرکات و تعاملات شخصی در خارج از خانه تنها به آن لازم است برای به دست آوردن و یا ارائه خدمات ضروری و یا فعالیت های ضروری.”

با این دستور فلوریدا است که پیوستن به بیش از 30 کشورهای دیگر, واشنگتن, D. C و پورتوریکو در سفارش مستند. در مجموع سفارشات تحت تاثیر قرار بیش از 85 درصد از جمعیت ایالات متحده. DeSantis گفت: این سفارش را به اثر در فلوریدا پنج شنبه در نیمه شب.

تا به حال فلوریدا باقی مانده holdout میان کشورها ضربه سخت coronavirus در نه سفارش ساکنان به ماندن در خانه. تعدادی از شهرها و استان ها در دولت قبلا صادر شده stay-at-home سفارشات برای ساکنان از جمله میامی-Dade, Broward و پالم بیچ شهرستان که بیش از 60 درصد از دولت Covid-19 موارد است. DeSantis در دفاع از موضع خود گفت فلوریدا است که یک کشور بزرگ که در آن بیش از یک دوجین شهرستانهای هنوز چند اگر هر گونه موارد است.

DeSantis گفت: او مجددا موقعیت خود را پس از رئیس جمهور تهمت دستور داد 30 روز تمدید کاخ سفید اجتماعی فاصله دستورالعمل. در یک جلسه مطبوعاتی در وزارت امور خارجه کنگره DeSantis گفت: “این یکی دیگر از دوره سی روز. در این مرحله حتی اگر وجود دارد بسیاری از مکان ها در فلوریدا بسیار کم عفونت نرخ آن را حس می کند برای اینکه این حرکت در حال حاضر.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lytny.im