فلوریدا مورد تعداد معینی است که از نیویورک به کشور اصلی کانون

بزرگنمایی این تصویر رییس کانون coronavirus شیفت از شرق به خورشید کمربند فلوریدا کل مورد تعداد رسما پ

توسط MINERALNEWS در 6 مرداد 1399
بزرگنمایی این تصویر

رییس کانون coronavirus شیفت از شرق به خورشید کمربند فلوریدا کل مورد تعداد رسما پیشی گرفته است که از نیویورک است. Chandan Khanna/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
Chandan Khanna/خبرگزاری گتی ایماژ

فلوریدا رسما ثبت شده بیشتر coronavirus موارد از نیویورک است. تنها کالیفرنیا پرجمعیت ترین ایالت در کشور بیشتر است.

از بعد از ظهر یکشنبه اطلاعات از دانشگاه جانز هاپکینز نشان می دهد 423,855 مردم در فلوریدا مورد آزمایش قرار داده اند مثبت برای coronavirus نسبت به 411,736 در نیویورک است. کالیفرنیا آگهی با 450,242 موارد است.

نیویورک هنگامی که کانون شیوع این بیماری در ایالات متحده موفق به آوردن تعداد مرگ و میر و بستری شدن در بیمارستان تحت کنترل در اواخر بهار به عنوان موارد شروع به افزایش در بسیاری از غربی و جنوبی متحده است.

در اوایل این ماه فلوریدا گزارش 15,299 جدید resident موارد در یک روز, به مناسبت بزرگترین واحد در روز افزایش در هر دولت از زمان شروع این بیماری همه گیر و overshadowing یک رکورد نیویورک تعیین کرده بود در ماه آوریل است. آن را ثبت کرده است بیش از 9000 موارد جدید در هر روز پس از آن.

و آن مرگ و میر است شروع به گرفتن. در روز پنج شنبه فلوریدا گزارش 173 جدید, مرگ و میر, بزرگترین افزایش در یک روز.

فلوریدا وارد 9,338 موارد جدید در میان ساکنان و 77 جدید مرگ و میر در روز یکشنبه در حالی که نیویورک آخرین روزانه اعداد منعکس 536 موارد جدید و سه مرگ و میر.

رهبران در هر دولت باید در برخورد با این بیماری همه گیر کاملا با استفاده از استراتژی های مختلف.

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو به تدریج برداشته نیویورک اقامت در خانه نظم منطقه ای بر اساس در ماه مه با شهر نیویورک تبدیل شدن به آخرین منطقه وارد فاز یکی از بازگشایی در اوایل ماه ژوئن است. نیویورکی شده اند تحت ایالت دستور به پوشیدن پوشش صورت در پس مه و دولت تصمیم خواهد گرفت که در هفته آینده که آیا برای بازگشایی مدارس در پاییز.

در بسیاری از فلوریدا کسب و کار مانند رستوران ها و فروشگاه های خرده فروشی می تواند باز شروع مه و رژیم صهیونیستی. ران DeSantis مقاومت کرده است تماس برای تحمیل یک ایالت ماسک اختیارات و محدودیت های دیگر به عنوان موارد افزایش است.

او اجازه داده است رهبران محلی برای اجرای اقدامات خود را با مقامات در سخت ضربه جنوب فلوریدا به تازگی محدودیت های سفت و اعمال شبانه حکومت. روز پنج شنبه رئیس جمهور تهمت لغو بخشی از کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه بود که مجموعه را در جکسون در پایان ماه اوت.

هنوز هم دولت کمیسر آموزش و پرورش دستور داد مدارس ایالت برای باز کردن به صورت حضوری آموزش در سقوط یک حرکت که فلوریدا معلمان تحت پیگرد برای جلوگیری از.

Coronavirus موارد فزاینده در بسیاری از ایالات متحده با NPR تجزیه و تحلیل نشان می دهد که آنها در حال افزایش در 44 ایالت واشنگتن و پورتوریکو. روز یکشنبه مراکز کنترل بیماری و پیشگیری ثبت شده 64,582 موارد جدید و 929 جدید مرگ و میر در سراسر کشور.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن