زندگی از دست رفته: پلیس میلواکی رهبر تضمین برابری نژادی

MADISON, Wis. - لنارد "لنی" چاه نیست فقط با قرار دادن یک نشان و خرد خود را از طریق کار پلیس است. او مربی نسل ا

توسط MINERALNEWS در 24 فروردین 1399

MADISON, Wis. - لنارد "لنی" چاه نیست فقط با قرار دادن یک نشان و خرد خود را از طریق کار پلیس است. او مربی نسل از افسران و فعالان اجتماعی که در ادامه برای تبدیل شدن به پلیس رهبران و قانونگذاران. او کمک کرد تا اطمینان حاصل شود آمریکایی های آفریقایی تبار بود و دسترسی برابر به تبلیغات در desegregated میلواکی اداره پلیس.

تاثیر و نفوذ او موج به طور گسترده ای در چند دهه خود را در اجرای قانون و این که کار نمی کند در پایان بازنشستگی: او آموزش افراد جوان عدالت کیفری در دانشگاه ممفیس در ایالت تنسی در هنگام درگذشت او در ماه گذشته از عوارض ناشی از کوروناویروس.

"لنی نبود فقط یک افسر پلیس" بازنشسته پلیس میلواکی Sgt. کری گل گفت. "لنی نبود فقط یک مربی. لنی بود بسیار متنوع رهبر در ویسکانسین."

چاه که فوت 21 مارس در سن 69, اختصاصی زندگی خود را به برابری نژادی و انصاف هر دو در میلواکی اداره پلیس و جامعه بزرگتر.

"او یک افسانه در اداره پلیس" گفت: Andra ویلیامز, یک پلیس بازنشسته کاپیتان که چاه در سال 1991. "ما قطعا از دست رفته بسیار فرد خوب و یک رهبر خوب و کسی که واقعا گمنام برای مسائل او را برای شهر و شکل دادن به افسران پلیس."

چاه زندگی در شاخه زیتون, می سی سی پی که حدود 30 دقیقه رانندگی از ممفیس که در آن او آموخت. او در بازدید از خانواده در میلواکی زمانی که او بیمار است. تشییع جنازه او برنامه ریزی شده برای روز شنبه.

چاه پیوست میلواکی اداره پلیس در سال 1973 به عنوان بخشی از استخدام های کلاس زیر یک فدرال اقدام مثبت برنامه است. در سال 1989 او در زمان داوطلب موقعیت به عنوان رئیس جمهور یک انجمن برای آمریکایی های آفریقایی تبار افسران به نام لیگ مارتین. تحت ولز رهبری, لیگ مارتین شکایت کرد بخش برای اطمینان از تبلیغات و تکالیف عادلانه بود.

در 1990s درصد از زنان و اقلیت ها در سوگند موقعیت تقریبا دو برابر میلواکی ژورنال سنتینل گزارش شده است.

بازنشسته پلیس گروهبان. Frederick H. Birts Sr. و دیگران گفت: چاه بود و استادانه در مرور نژادپرستی در بخش و اطمینان سیاه افسران آماده برای تبلیغات و می تواند مسئولیت رسیدگی به شرایط حساس. در میان سیاه افسران چاه مربی هستند میلواکی دستیار ارشد و رئیس دانشگاه اداره پلیس.

"این سخت است برای پیدا کردن هر کسی از هر نژاد که نیست مانند او همچنین رئیس" Birts گفت. "لنی همان بود همه زمان ها است. شما می دانستم که چه چیزی شما را دریافت کنید."

چاه بود و بنابراین اختصاص داده شده به انصاف است که به عنوان بخشی از ویسکانسین هیئت مدیره آزادی مشروط در سال 2006 که به او پیوست و پس از بازنشستگی به عنوان یک ستوان پلیس و پنج سال قبل او رای دادند به رایگان دو مرد به جرم قتل یک میلواکی افسر پلیس است. چاه نمی خواهم به آن را انجام دهد اما گفت که او موظف بود چرا که آنها به اتمام الزامات مورد نیاز برای آزادی مشروط و واجد شرایط تحت قانون.

"من می دانم که ناراحت لنی چرا که به عنوان یک افسر پلیس شما می خواهید به حمایت از همکاران خود اما لنی تا به حال مسئولیت به شهروندان ایالت ویسکانسین به دنبال قانون" گل گفت. "او در تضاد با آن — آن م او واقعا او را م."

بازنشسته Sgt. کارل Saffold که شروع به کار با حلقه چاه در سال 1978 اعتبار را برای توسعه جامعه کار می کنند.

"او همیشه مایل به گسترش دست به مشاوره و یا مستقیم از یک فرد یا سازمان به حق مردم برای پیشبرد دستور کار خود را — بدون توجه به آنچه در آن است" Saffold گفت.

یکی از کسانی که توصیه شد دیوید بون که ملاقات چاه به عنوان یک 20 ساله کارگر در میلواکی شهری زیرزمینی مرکز جامعه که بر رهبری جوانان عدالت اجتماعی تلاش. بون که در حال حاضر دولت و مجلس گفت: جذب دانش و اطلاعات" از چاه.

"از نظر من او یک مربی گفت:" بون در حال حاضر 33.

چاه هم آغوش جامعه محور طولانی قبل از آن محبوب میزبانی رادیو و تلویزیون نشان می دهد در اواخر 1990s به نام "صحبت کردن پلیس, پلیس, صحبت," که در آن او و دیگران پاسخ پرسش از عموم و به راهنمایی در تعامل با افسران.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه رایگان به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

گل به نظر می رسد در این نمایش با چاه.

"ما می خواستیم برای توانمند سازی جامعه به کار را از طریق مسائل است که خواهد آمد تا با اجرای قانون" گل گفت. "آن را به مردم این احساس که ما بخشی از آنها را. ما نه فقط یک گروه از مردم با حمله به جامعه است. ما برادران و خواهران و پدران و مادران و پسران و دختران آورد."tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن