کمتر نمونه تحلیل های بیشتر: انتاریو استراتژی برای پاکسازی آن COVID-19 تست پرونده

چگونه است انتاریو پاکسازی آن تعداد COVID-19 آزمون ؟ تجزیه و تحلیل بیشتر اجازه تست کمتر.

با توجه به استانی تست اطلاعات تعداد روزانه نمونه های گرفته شده در انتاریو در پنج روز گذشته به طور پیوسته کاهش یافته است. در آغاز هفته 3,951 نمونههای گرفته شده در یک روز از مردم با علائم. از شنبه فقط 2,040 نمونههای گرفته شده از روز قبل ،

در همان زمان انتاریو به طور پیوسته اند افزایش تعداد تست های آن اجرا می شود هر روز. در شروع هفته, Ontario در حال اجرا بود 2,294 آزمون در یک روز. شنبه که روزانه تعداد افزایش یافته بود به 3,424 آزمون.

استانی مقامات بهداشت در روز شنبه را تایید نمی کنند که این یک استراتژی در نظر گرفته شده برای جلوگیری از آنچه بوده است شرم آور تعداد آزمون است که رشد تقریبا به 11,000 اوایل این هفته. برخی از کسانی که نمونههای هفت روز قبل از آن به این معنی است که این افراد نمی توانست شناخته شده در آن زمان که آیا آنها تا به حال ویروس.

شنبه استانی شدن قطع شده بود به 8,690 آزمون — به نمایندگی از انتظار مردم در خانه های خود را به یاد بگیرند که اگر آنها مثبت یا منفی برای ویروس. مقامات ولایتی جمعه اعلام کرد آنها امیدواریم که قادر به تجزیه و تحلیل نزدیک به 20 ، 000 نمونه یک روز در هفته سوم در ماه آوریل است.

کاهش روزانه نمونه گرفته شده است که با توجه به تغییر در سیاست های انتاریو و دیگر استان های ساخته شده یک هفته پیش. آزمون ها به ترتیب اولویت برای افراد بیمار بستری در بیمارستان و مراقبت های بهداشتی خانه سالمندان و دیگر کارگران که در خط مقدم شغل و آنها را به تماس با گروه های زیادی از مردم است.

چگونه این استراتژی نورد — با کمی عمومی اطلاع رسانی در اوایل روز — ثابت گیج کننده برای افرادی که فرستاده شد برای تست.

یک زن 28 ساله پزشکی ساکن تورنتو مشغول به کار و تحصیل در شهر نیویورک است. او به خانه آمد با خانواده اش در روز یکشنبه, مارس 22. پله از هواپیما او احساس بیمار. شب زمان او تا به حال تب و به زودی توسعه سرفه خشک. سپس ریه ها او شد و سخت او را خسته و کسل کننده. زن پرسید که نام او را نمی توان به حریم خصوصی شخصی دلایل.

زن هم استانی ارزیابی آنلاین و کارگردانی شد برای رفتن به یک COVID-19 ارزیابی درمانگاه مایکل Garron بیمارستان. او وقت ملاقات بود روز شنبه, مارس 25. این زن داده شد یک ماسک قبل از صحبت کردن به اول و سپس دوم ، پرستاران نیز با پوشیدن ماسک. هنگامی که دکتر او را دیدم او به او گفت, او گفت که او به احتمال زیاد تا به حال ویروس.

اما دکتر به او گفت که او نمی تواند او را به یک آزمون زیرا آنها رزرو آزمون برای افرادی که بهداشت و درمان کارگران با آینده تغییرات و بيماران بستری در بيمارستان.

“من اینجا نشسته در تمام طول روز و به مردم بگویید من نمی توانم آنها را امتحان و گفت: دکتر به او گفت.

زن گفت: مراقبت از او داده شده بود بسیار عالی بود و او می داند که دکتر دستورالعمل های زیر. اما او نگران است که با آوردن افراد برای ارزیابی بیشتر بیمار دریافت کنید.

“به من به نظر می رسید مانند یک زمین پرورش” برای عفونت, او گفت:.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

بود گفت به خانه برو و خود منزوی. او زندگی می کند با تعدادی از اعضای خانواده و به او گفت: او این است که مطمئن شوید که برای نگه داشتن خودش به طوری که برای آلوده کردن خواهر و برادر و پدر و مادر. از شنبه بعد از ظهر تب او پایین بود و سرفه گرفتن بهتر است.

در ضمن ستاره در حال انجام تجزیه و تحلیل انتاریو تست روند نشان می دهد که با هر آزمون تکمیل آن است که بیشتر احتمال دارد که تست مثبت است. همانطور که از شنبه, 3.33 درصد از تمام تکمیل تست مثبت بودند. که در صد به طور پیوسته رشد کرده است. آن 1.77 درصد دو هفته پیش. بخشی از این افزایش را می توان با افرادی که انتخاب میشوند برای تست هر چند مقامات این را تایید نمی کنند. اخیر ستاره داستان نشان داد که با توجه به پرونده ها و وجود دارد بسیاری از موارد تایید شده که به زودی اضافه شده به رسمی شمارش.

Kevin Donovan

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im