ماسک صورت: به اندازه کافی ساخته شده در امریکا برای مقابله با کروناویروس

بزرگنمایی این تصویر اعتبار Ameritech معاون اجرایی رئیس جمهور مایک بون تصویر در سال 2009 می گوید که د

توسط MINERALNEWS در 15 اسفند 1398
بزرگنمایی این تصویر

اعتبار Ameritech معاون اجرایی رئیس جمهور مایک بون تصویر در سال 2009 می گوید که در میان coronavirus شیوع شرکت خود را نمی تواند نگه دارید تا با تقاضا برای ماسک صورت استفاده توسط پزشکان و پرستاران. تام پنینگتون/گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
تام پنینگتون/گتی ایماژ

مایک بون بسیار پر مشغله است ، تلویزیون مشغول است.

او معاون اجرایی رئیس جمهور از تگزاس مبتنی بر اعتبار Ameritech یکی از معدود تولید کنندگان ماسک و فولاد ماسک صورت هنوز ساخت آنها در ایالات متحده است.

"من درخواست برای شاید یک میلیارد و نیم ماسک, اگر شما اضافه کردن آن را," او می گوید. درست است — 1.5 میلیارد دلار است.

پس از coronavirus شروع به گسترش در ژانویه بون می گوید او را بدست حداقل 100 تماس و ایمیل در روز.

"به طور معمول دریافت نمی کنم هر," او می گوید.

بون در مرکز یک مشکل عمده است که coronavirus ساخته شده است که شفاف: وجود ندارد به اندازه کافی تولید کنندگان داخلی برای بحرانی لوازم پزشکی مانند ماسک صورت. و حتی اگر تولید رمپ تا آن را بعید است به اندازه کافی در زمان وقوع.

معمولا می خواهید کسب و کار سفارشات به سنبله — آنها امیدواریم که مشتریان خط برای محصولات خود را.

اما بون است خوشحال نیست.

شرکت خود را به سادگی نمی تواند نگه دارید تا با تقاضا است. 3M — یکی از بزرگترین ماسک سازان — در همان مخمصه. آن را می گوید آن را پله تا تولید آن در کارخانه در سراسر جهان, اما آن را نمی توانید انجام تمام سفارشات جدید.

سازمان بهداشت جهانی این هفته هشدار داد در برابر احتکار و وحشت-خرید انتقادی دنده محافظ.

"بدون تامین امن و زنجیر خطر برای بهداشت و درمان کارگران در سراسر جهان واقعی است" که مدیر کل Dr Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت. "صنعت و دولت باید به سرعت عمل برای افزایش عرضه سهولت محدودیت های صادرات قرار داده و اقدامات در محل برای جلوگیری از حدس و گمان و احتکار."

نگرانی در مورد کمبود ماسک صورت مورد استفاده توسط پزشکان و پرستاران است که باعث بیمارستان ها در سراسر جهان به سر و صدا برای لوازم پزشکی به عنوان coronavirus همچنان عفونی گسترش یافته است.

در پاسخ به تهمت و دولت به دنبال راه هایی برای به سرعت در حال گسترش تولید داخلی اما اقتصاد صورت-ماسک کسب و کار باعث می شود که دشوار است.

این یک چرخه آشنا به بون. در آنچه که او خواستار "زمان صلح" هنگامی که وجود دارد هیچ بیماری وجود دارد تعداد کمی از خریداران از ماسک است. در طول یک بیماری همه گیر وجود دارد به طور ناگهانی بی حد و حصر تقاضا است.

"تصور کنید اگر همه در یک بار میلیون ها نفر از مردم می خواستند به اسکیت" بون می گوید.
"ورزش اسکیت بورد سواری در صنعت تنظیم نشده است تا به صورت خوشه مانند آن و نه ماسک-ساخت میباشد."

بزرگنمایی این تصویر

اعتبار Ameritech کارمند بازرسی یکبار مصرف ماسک های جراحی مه 3, 2009 در شرکت تگزاس کارخانه. این شرکت یکی از تولید کنندگان داخلی از پزشکی ماسک صورت. تام پنینگتون/گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
تام پنینگتون/گتی ایماژ

اعتبار Ameritech برای مثال صاحب یک تعداد محدودی از ماشین آلات است که جمع آوری دوختن و شکل ماسک. یک دهه پیش از آن یافت تولید در پاسخ به شیوع آنفولانزای خوکی با خرید ماشین آلات بیشتر و استخدام 150 جدید کارگران.

"ما واقعا یک اشتباه بزرگ" بون می گوید که تصمیم گیری. آن را در زمان حدود چهار ماه به ساخت این ماشین آلات جدید است که تا زمانی که یک اتوبوس مدرسه و هزینه تا آنجا که $1 میلیون نفر است.

در آن زمان آنها آماده بودند به آنفولانزای خوکی بحران به پایان رسید تقاضا بخار و اعتبار Ameritech تقریبا ورشکسته شد. "یک روز است و آن به معنای واقعی کلمه تقریبا مانند یک روز -- آن را فقط واریز شده است. تقاضا بیش از گوشی های جلوگیری از زنگ" بون می گوید.

به مسائل بدتر بیمارستان ها و پزشکی عرضه شرکت به طور ناگهانی به حال اشباع از ماسک; آنها متوقف خرید برای ماه می باشد.

که یک کسب و کار سردرد. اما اخیر کمبود همچنین نشان می دهد که چگونه فقدان مداوم سفارشات می توانید ناگهانی امنیت ملی در خطر است.

دانه از این مشکل می گوید: بون می توان به 15 سال است. این زمانی است که بسیاری از ماسک کارخانه های خارج از کشور نقل مکان کرد جایی که ماسک ساخته شده می تواند در کسری از بون هزینه های.

مهمترین, او می گوید, Kimberly-Clark استفاده می شود که به یکی از رهبران صنعت نقل مکان کرد عملیات خود را.

"جراحی ماسک عرضه رفت از 90% ایالات متحده ساخته شده بودن 95% خارجی ساخته شده به معنای واقعی کلمه در یک سال" بون می گوید.

برای سال بون تلاش برای به دست آوردن دولت برای توجه به این موضوع است. او نوشت: نامه به رئیس جمهور اوباما و مغلوب ساختن پیشی جستن, هشدار یک بیماری همه گیر می تواند سریع چین به توقف صادرات عرضه آن ترک آمریکایی مراقبت های بهداشتی در یک اتصال.

او می خواست دولت ایالات متحده به دستور بيمارستان خرید بیشتر آمریکایی-محصولات ساخته شده.

"اگر هر بیمارستان را پرداخت فقط چند سنت بیشتر به صورت یک ماسک وجود دارد نمی تواند یک موضوع در اینجا," او می گوید.

Coronavirus اثبات بون راست. در حال حاضر او است که دولت توجه است.

هفته گذشته بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر گفت: خانه کمیته تخصیص بودجه کشور نیاز به 25 برابر بیشتر ماسک از آن در حال حاضر انبار.

استراتژیک ملی ذخایر اساسا کشور اضطراری کابینه پزشکی با ذخایر واکسن و تجهیزات پزشکی نشستن در انبارها در سراسر کشور.

استیون آدامز ذخایر اقدام مدیر می گوید: دولت در حال حاضر متوجه آن نیاز دارد بیشتر ماسک کارخانه در ایالات متحده آمریکا "Coronavirus ساخته شده است نظری خطرات به نظر می رسد به مراتب بیشتر واقعی, من فکر می کنم برای بسیاری از ما," او می گوید.

دولت است که به دنبال به خرید یک و نیم میلیارد دلار در داخل کشور ساخته شده و ماسک های پزشکی — خرید آن را ماه ها یا سالها به دریافت و پس از این بحران عبور می کند.

"امید ما این است که این می تواند یک گام و شروع به حرکت تعادل نسبت درصد بیشتر در حال تولید در آمریکا" آدامز می گوید. و او امیدوار است آن را نیز بهتر آماده شدن این کشور برای آینده شیوع.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب