اتحادیه اروپا انتقاد ترکیه مهاجرت به عنوان مرز درگیری رزومه

KASTANIES یونان – درگیری میان یونانی با پلیس ضد شورش و مهاجران در تلاش برای عبور از مرز ترکیه فوران دوباره جمعه به عنوان اتحادیه اروپا و وزرای خارجه در زمان هدف در آنچه به نام “ترکیه با استفاده از فشار مهاجر برای اهداف سیاسی.”

یونانی با پلیس ضد شورش با استفاده از گاز اشک آور و توپ آب را به درایو به مردم در تلاش برای عبور از مرز زمینی از ترکیه در صبح است. پلیس ترکیه اخراج می بارند از گاز اشک آور نسبت به یونان در جریان مناقشه بین آنکارا و اتحادیه اروپا بیش از که باید برای مراقبت از مهاجران و پناهندگان است.

بعد در روز بازگشت آرامش به منطقه و مردم معترضان را در نزدیکی مرز به نظر می رسد در حال حرکت بیشتر از مرز احتمالا به یک اردوگاه موقت راه اندازی این نزدیکی هست.

هزاران نفر از پناهندگان و مهاجران شده اند در تلاش برای رسیدن به یونان از طریق شرقی این کشور زمین و دریا مرزها در هفته گذشته پس از ترکیه اعلام قبلا محافظت مرز با اروپا باز شد.

پس از ماه از تهدیدات رئیس جمهور ترکیه رجب طیب اردوغان گفت: هفته گذشته کشور خود که در حال حاضر خانه های بیش از 3.5 میلیون سوری پناهنده دیگر نمی خواهد در اروپا دروازه بان.

او خواستار اتحاد اروپا و شانه بیشتر از بار مراقبت از پناهندگان است. اما اتحادیه اروپا اصرار دارد آن است که مطیع یک سال 2016 در مقابله با آن پرداخت میلیاردها یورو در پناهندگی دستیار در بازگشت به ترکیه نگهداری پناهندگان در خاک آن است.

اردوغان تصمیم دارد با احساس خطر کشورهای اتحادیه اروپا که هنوز ندیدن عواقب سیاسی از مهاجرت دسته جمعی پنج سال پیش.

وزرای خارجه اتحادیه اروپا در زاگرب, کرواسی در روز جمعه برای بحث در مورد یونان-ترکیه مرز وضعیت و حوادث در سوریه که در آن نیروهای ترکیه در حال مبارزه است. اردوغان به ذکر یک پتانسیل موج جدیدی از پناهندگان از سوریه به عنوان بخشی از استدلال خود را برای باز کردن مرز به اتحادیه اروپا و عضو یونان.

وزرای اذعان کرد نقش ترکیه در میزبانی میلیون ها نفر از مهاجران و پناهندگان اما گفت که اتحادیه اروپا “به شدت رد کرد ترکیه استفاده از فشار مهاجر برای اهداف سیاسی. این وضعیت در اتحادیه اروپا, خارجی مرز قابل قبول نیست.”

در یک بیانیه مشترک پس از نشست اضطراری وزرای ابراز “همبستگی کامل با یونان که چهره یک وضعیت بی سابقه ای و همچنین با بلغارستان و قبرس و دیگر کشورهای عضو که ممکن است به طور مشابه تحت تاثیر قرار.”

آنها گفت: اتحادیه اروپا بود “مصمم” حفاظت از مرزهای خارجی آن و این که “غیر قانونی گذرگاه تحمل نخواهد شد.”

اتحادیه اروپا آژانس مرزی Frontex در حال حاضر اعلام کرد که استقرار اضافی مرزی دو کشور یونان است.

وزرای نام دولت ترکیه “به رله این پیام و مقابله با انتشار اطلاعات نادرست است.”

مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا جوزپ Borrell گفت: وزیران “به شدت رد یک وضعیت که در آن مهاجران در حال جریان به مرزهای اروپا اعتقاد داشتند که کسی به آنها گفت که این مرزها در حال رفتن به باز کردن.”

“تشویق پناهندگان و مهاجران به تلاش برای عبور غیر قانونی به اتحادیه اروپا است راه را برای ترکیه به فشار برای حمایت بیشتر از اتحادیه اروپا است.”

فشار به یونانی مرز آغاز شد که در هفته گذشته به نظر می رسد سازمان با اتوبوس و مینی بوس و ماشین های گذر گاه مردم از استانبول.

محمد امید افغانستان توانست که در مرز به مدت پنج روز با همسر خود گفت: پلیس ترکیه گفت: او را به رفتن به آنجا وجود دارد.

“ما نمی دانیم چه اتفاقی می افتد. ما مانند اسباب بازی به آنها گفت:” در شهر مرزی ادیرنه. “ما مانند یک توپ به آنها را. هر کس می گذرد ما را به این طرف و طرف دیگر. من نمی دانم چه خواهد شد به ما.”

یونان در توصیف این وضعیت به عنوان تهدیدی برای امنیت ملی است. در پاسخ آن به حالت تعلیق برنامه های کاربردی پناهندگی برای یک ماه و وی را اخراج مهاجران جدید بدون نیاز به ثبت نام آنها. بسیاری از مهاجران را گزارش کرده اند عبور به یونان مورد ضرب و شتم مقامات یونانی و شتابزده مجبور به بازگشت به ترکیه.

ترکیه میگوید استقرار 1,000 عملیات ویژه پلیس برای جلوگیری از مقامات یونانی از ارسال به کسانی که موفق به عبور.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی ایمیل خود را.

ثبت نام در حال حاضر

اردوغان در حرکت آمد میان دولت سوریه توهین آمیز در این کشور در شمال غربی استان ادلب که در آن نیروهای ترکیه در حال مبارزه است. روسیه در حمایت از حمله به کشته شدن ده ها تن از نیروهای ترکیه تحت فشار قرار دادند و نزدیک به یک میلیون شهروندان سوری به سوی ترکیه را مهر و موم کردند.

اردوغان و ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه میانجیگری آتش بس برای ادلب است که در زمان اثر در نیمه شب.

صحبت کردن در بازگشت از مسکو اردوغان حاکی از وجود خواهد بود بدون تغییر در سیاست ترکیه.

“ما لازم نیست که زمان برای بحث در مورد با یونان که آیا دروازه که ما باز در حال حاضر بسته شده است. که کسب و کار است که بیش از” ترکیه را به دولتی خبرگزاری آناتولی به نقل از او عنوان کرد و گفت. “دروازه ما باز هستند. پناهندگان را به عنوان دور به عنوان آنها می توانند. ما آنها را مجبور به ترک.”

اردوغان همچنین متهم یونان از ظلم و ستم نسبت به مهاجران و به خبرنگاران گفت که او حاضر به حضور در جلسه در بلغارستان به بحث در مورد مسئله مهاجرت. او گفت که او نمی خواهید به نظر می رسد “در همان قاب” به عنوان نخست وزیر.

صدراعظم اتریش Sebastian Kurz متهم ترکیه از انجام یک “حمله سازمان یافته در یونان است.”

“یک هفته پیش ما نیست که یک بحران انسانی در یونان هیچ بحران ترکی-یونانی مرز و همچنین هیچ یک در ترکیه,” او در مصاحبه با آلمان Funke رسانه های گروهی منتشر شده جمعه. “این است که برنامه ریزی شده و هدفمند حمله به کارگردانی و سازماندهی شده توسط دولت است. اروپا نباید تسلیم این فشار است.”

ایرلندی وزیر خارجه سیمون Coveney صحبت قبل از زاگرب نشست گفت: اتحادیه اروپا باید تجمع در اطراف یونان کرد و آن را غیر قابل قبول برای پلیس یونان به آتش گلوله های لاستیکی در مهاجران.

“ما باید برای درمان مردم به عنوان انسان,” او گفت:. “در حالی که من قبول وجود دارد فشار بر نیروهای امنیتی و افسران پلیس در مرز وجود دارد و از آنجا که شده است وجود دارد وحشت… من فکر می کنم ما باید با خویشتنداری عمل می کنند.”

صدها نفر از مردم نیز به رهبری به جزایر یونانی از نزدیکی سواحل ترکیه. یک پسر جوان درگذشت این هفته هنگامی که قایق او واژگون کردن جزیره لزبوس.

بعد از یک روز افزایش ورود در اوایل هفته آب و هوای بد مانع بیشتر از دریا عبور. گارد ساحلی یونان روز جمعه گفت که 59 نفر وارد به سلیمان روز قبل.

____

Becatoros گزارش از آتن ، آنجلا چارلتون در پاریس Suzan فریزر در آنکارا Mystislav چرنف در ادیرنه ترکیه و Charm Gec در بلگراد صربستان کمک کرده است.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de