جیمز تیلور روایت زندگی قبل از شهرت و آواز می خواند استانداردهای آمریکا در آلبوم جدید

بزرگنمایی این تصویر عنوان جیمز تیلور صوتی خاطرات شکستن شات اشاره به اولین شات در یک بازی از استخر که

توسط MINERALNEWS در 20 بهمن 1398
بزرگنمایی این تصویر

عنوان جیمز تیلور صوتی خاطرات شکستن شات اشاره به اولین شات در یک بازی از استخر که منظور این است که به طور ناگهانی شکسته. "که به نظر می رسید مانند یک apt استعاره برای آنچه اتفاق افتاده است به خانواده من," او می گوید. Norman Seeff/حسن هنرمند پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
Norman Seeff/حسن هنرمند

James Taylor شده نام خانواده برای مدت زمان طولانی در حال حاضر. تیلور فقط 20 سال زمانی که او منتشر شده خود با عنوان اولین در سال 1968; در نیم قرن پس از آن او به فروش می رسد بیش از 100 میلیون آلبوم و سمان وضعیت خود را به عنوان یکی از موفق ترین خواننده آمریکایی ترانه سرایان.

اما در شکستن شات: اول من 21 سالخود را صوتی خاطرات در Audible, تیلور روایت زندگی او قبل از شهرت — از جمله جزئیات خود را در مبارزه با مواد مخدر, اعتیاد به الکل و زمان در روانپزشکی موسسات. تیلور نیز به دنبال بازگشت با استاندارد آمریکا یک آلبوم جدید است که زنده American Songbook آهنگ دوران کودکی خود را.

NPR لولو گارسیا ناوارو صحبت با تیلور مورد بازبینی خود را مملو خاطرات برخورد با شهرت در سنین پایین و اتصال خود را به بیتلز. گوش دادن به مکالمه خود را در بازیکن فوق و در ادامه به صورت برجسته از مصاحبه — از جمله چند صوتی گزیده ای از شکستن شات.

YouTube

نکات برجسته مصاحبه

در آهنگسازی و برخورد با شهرت در سنین پایین

من در توسعه هنر و صنعت من در انزوا پس از آن قابل توجه دریا تغییر را که ، می توان آن را به نوعی یک شوک است. البته این دقیقا همان چیزی است که من می خواستم: من می خواستم موفق خواهد بود و من می خواستم به مردم به شنیدن موسیقی من. من می خواستم موسیقی من را به تفاوت به مردم است. اما در همان زمان ساخت خود محصول -- آن را بسیار منحرف. من مرتب از سر و کار داشتن با یک زن و شوهر از بار با نوشتن آهنگ ها مانند "هی آقا [که من در Jukebox]" یک آهنگ به نام "شرکت مرد" یکی دیگر به نام "محو دور." این آهنگ ها که بحث در مورد بودن در [موسیقی] کسب و کار.

در حال تبدیل شدن به اولین غیر هنرمند انگلیسی منتشر شده بیتلز سوابق اپل

کسی که به من معرفی بیتلز و من امضا برای اپل ثبت شد و من تهیه کننده و مدیر و دوست مادام العمر پیتر آشر. پیتر آشر گرفته بود تنها به یک موقعیت با سوابق اپل پیدا کردن مردم به ثبت نام در این لحظه بود که من به دنبال یک قرارداد ضبط. این فقط یک غیرممکن اتفاقی شکست بزرگ است. پیتر گفت: "اجازه دهید به سوابق اپل و ببینید که اگر ما می تواند پیدا کردن یک همسر اول به بازی برخی از موسیقی است." و معلوم شد که پل مک کارتنی بود و در ساختمان و بنابراین جورج هریسون و آنها در زمان گوش دادن. آنها به پیتر چراغ سبز به امضای من و به رکورد من.

در وهم آور تجربه مماسی به جان لنون's ترور

من تا به حال یک آپارتمان در ساختمان فقط به شمال داکوتای که در آن جان و یوکو به حال خود تخت و من شنیده عکس از کار اخراج شدند. وقتی دیدم که قاتل من متوجه شدم که من او را ملاقات کرده بود روز گذشته است. من می خواهم بیرون آمدن از مترو در خیابان 72 است که در سمت راست داکوتای و این مرد خود را متصل به من بود و در حال اجرا خود را در دهان یک مایل از یک دقیقه صحبت کردن در مورد خود و جان لنون, صحبت کردن در مورد موسیقی صحبت کردن در مورد برنامه های خود و رویاهای خود را. اما او به وضوح به نظر می رسید در برخی از تغییر دولت او بود و مرتب از درخشان با عرق. من نگران این پسر و من مرتب از خراشیده او را خاموش و به سرعت از مراحل بالا به ساختمان. من متوجه شدم بعد از من آن را در اخبار دیدید که شد Mark Chapman [مردی که کشته لنون].

در فرایند بازبینی جوانان خود را از طریق هر دو خاطرات خود و موسیقی

آن را مرتب کردن بر اساس از آوردن همه چیز را به نزدیک من و این یک فرایند بسیار جالب را از طریق رفتن به خود را در اوایل روز و در واقع تقطیر آنها را به 90 دقیقه مونولوگ. واقعا همه چیز را به تمرکز.

[استاندارد آمریکا] شده است مرتب کردن بر اساس مانند یک موسیقی متن برای شکستن شات. این آهنگ ها در خانواده مجموعه رکورد; آنها آنچه که ما شنیده ام که بچه ها در حال رشد در کارولینای شمالی. هنگامی که من در نهایت برداشت گیتار و شروع به یادگیری من فقط گرسنه برای چیزهایی که به بازی من شروع به ساخت کوچک ترتیبات تمام آهنگ هایی که من همیشه می خواهم شناخته شده است. و اساسا این چیزی بود که آلبوم شد: گیتار من ترتیبات این American Songbook کلاسیک.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب