پایان کبک البته در دین و اخلاق دیده می شود به عنوان پیروزی برای ملی گرایان

مونترال—از سال 2008 ابتدایی و دبیرستان دانش آموزان در کبک گرفته اند اجباری دوره با هدف پرورش احترام و تحمل مردم از فرهنگ های مختلف و ادیان.

اما پس از سالها بی امان انتقاد از کبک ملی و متعهد سکولارها که می گویند اخلاق و فرهنگ مذهبی دوره نا مشخص یک multiculturalist توجه به جوان تاثیرپذیر Quebecers استانی دولت لغو این دوره است.

در بیانیه ای اعلام کرد این حرکت وزیر آموزش و پرورش ژان-فرانسوا Roberge گفت: این یک پاسخ به “انتقاد فراوان از کارشناسان و آموزش ذینفعان.” دستیار Roberge گفت: خیلی وقت بود که گرفته شده توسط یک بخش از این دوره اختصاص به ادیان.

قابل توجه است که البته با هدف عبارت است از آموزش و پرورش وزارت آموزش راهنماهای در پرورش “به رسمیت شناختن دیگران و پیگیری منافع مشترک” ثابت کرده است پس از تفرقه.

اما منتقدان به مدت طولانی در توصیف این دوره به عنوان یک نوع از روان ویروس آلوده یک نسل از جوانان آنها را متمایل به کانادا چند فرهنگی و دیگر کثرت گرا ایده های. Roberge می گوید یک کلاس جدید آموزش داده خواهد شد به جای سقوط 2022.

Nadia El-Mabrouk استاد در دانشگاه د مونترال علوم کامپیوتر شده است یکی از صریح ترین منتقدان این دوره است که او می گوید: تعریف شهروندان توسط خود دین.

او پیشنهاد کرد در مصاحبه اخیر خود در این دوره تا حدی مسئول این واقعیت است که با توجه به نظر سنجی جوان Quebecers کمتر احتمال دارد برای حمایت از لایحه 21 قانون تصویب شده در ماه ژوئن گذشته که ممنوعیت برخی از کارگران بخش عمومی از جمله معلمان و افسران پلیس از پوشیدن نمادهای مذهبی در کار است.

و او را نه تنها در اعتقاد به آن.

ژان-فرانسوا Lisee که از دست 2018 انتخابات به عنوان رهبر پارتی کبک نوشت: در ماه ژانویه که آن را “دشوار است برای دیدن یک علت و اثر اتصال” در این واقعیت است که جوان Quebecers گرفته اند که به دوره “هستند حداقل مطلوب به منع مذهبی نشانه هایی است.”

برای سابرینا Jafralie که می آموزد این برنامه در مونترال دبیرستان تصمیم به لغو این دوره یکی دیگر از نشانه ای از نفوذ رو به رشد در کبک ملی در ائتلاف Avenir دولت کبک.

برنامه درسی او گفت: توضیح می دهد که به دانش آموزان که کبک پر شده است با افرادی که متفاوت رانندگی کردند. آن را نمی کند آموزش افراد جوان به مذهبی, او گفت: آن را به سادگی توضیح می دهد که چرا افراد دیگر ممکن است.

“اما آنچه که دولت در تلاش است تا انجام” Jafralie گفت: “در واقع جایگزین توانایی بررسی و کاوش دینداری خود را با دین جدید که سکولاریسم است.”

این دوره معرفی شد در سال 2008 تحت دولت لیبرال از روز به جای دیرینه کلاس های کاتولیک و پروتستان اخلاقی و آموزش مذهبی. Jafralie بود که یکی از اولین معلمان آموزش دیده برای تدریس دوره جدید می گوید: محتوا می آید از یک دیدگاه سکولار.

این دوره در معرض دانش آموزان به ادیان از سراسر جهان و با توجه به آموزش راهنماهای “توجه نیز با توجه به نفوذ یهودیت و بومی معنویت در این میراث و همچنین دیگر ادیان که امروز کمک به کبک فرهنگ است.”

اما برای ال-Mabrouk که دقیقا مشکل است.

این دوره را می آموزد جوان مردم را به “رسمیت شناختن مشاهده به قبول و تحمل راه مردم تمرین (دین),” او گفت:.

این موضوع او ادامه داد این است که این مواد قرار می دهد مذهبی در حتی یک جای پا که آیا یا نه آنها را اجرا و بر خلاف چنین کبک به عنوان ارزش برابری زنان و مردان است.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی ایمیل خود را.

ثبت نام در حال حاضر

“البته بر اساس یک چشم انداز با هم زندگی می کنند که به چند فرهنگی کانادا … اما ما باید تغییر گرایش” ال-Mabrouk گفت: با اشاره به تصویب لایحه 21 به عنوان شواهد.

فرانسیس بوچارد سخنگوی وزیر آموزش و پرورش گفت: دولت به رسمیت می شناسد که دانش آموزان باید به قدردانی از ادیان بزرگ برای درک بهتر نیروهای محرکه جهان است.

اما در زمان برنامه او توضیح داد که در یک ایمیل دین “گرفت تا فضای بیش از حد.” او گفت: هدف از این دوره جدید نیازی به حذف جزء مذهبی به طور کامل اما به “توازن” مطالب با “مفاهیم دیگر برای آماده سازی جوانان برای کبک جامعه است.”

کسانی که می تواند شامل تم های در مورد محیط زیست, دیجیتال سواد و مشارکت دموکراتیک ،

Roberge راه اندازی سه روز رایزنی در ماه فوریه به جمع آوری ایده ها از آموزش و پرورش ذینفعان برای دوره جدید مطالب. مشاوره موجب رسوایی پس از یکی از کارشناسان دعوت دانشگاه مک گیل قانون پروفسور دانیل Weinstock بود مسدود شده از صحبت در پی انتشار نادرست روزنامه ستون.

ریچارد martineau را نوشت: در Journal de Montreal است که اخلاق و فرهنگ مذهبی دوره “shoves این multiculturalist credo در گلوی کودکان است.” او سپس به دروغ اعلام کرد که Weinstock — او به نام “dyed-in-the-wool multiculturalist” — قبلا حمایت نمادین ختنه دختران جوان.

Weinstock دعوت شد و به سرعت خارج توسط وزیر که منجر به داد و بیداد در میان دانشگاهیان و احتمالی عذرخواهی از Roberge پس از Weinstock تهدید به اقدام قانونی.

ال-Mabrouk حفظ این دوره باید انجام دور با کامپیوتر است. آموزش در مورد دین در مدرسه اگر خوب — اما نه در یک کلاس است که به اخلاق او گفت:. مذهبی مواد متعلق به طبقات مورد سیاست علم و یا جغرافیا, او گفت:, و باید آن را محدود به دانش آموزان بزرگتر که باید فکری “ابزار” به هضم محتوا.

“چه شده است بهترین راه برای کودکان به یادگیری برای زندگی در یک جامعه را با یکدیگر زندگی می کنند؟” “آن است که با داشتن زمان بیشتر برای ورزش و فعالیت های فرهنگی به بحث با هم. آن را در موقعیت های واقعی زندگی است که کودکان یاد بگیرند که با هم باشیم.”

اما Jafralie می گوید: محتوای این دوره نشان دهنده واقعیت های جامعه کبک و تغییر آن را انکار حقایق روی زمین.

“به نظر می رسد این تمایل به از بین بردن این (واقعیت) و یا شکل جوان مردم ارزش به ‘Quebecois’ — و چه Quebecois’ است تعریف شده است (دولت) است.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de