سندرم داون سقط جنین ممنوع است قبل از رفتن یک دادگاه فدرال

کلمبوس, اوهایو – یک دادگاه فدرال در سینسیناتی را بشنود پیچیده استدلال حقوقی جمعه و در برابر اوهایو سندرم داون ممنوعیت سقط جنین در یک مورد به عنوان محوری در ملی بحث بر سر روش است.

وکلای مدافع برای دولت ادعا حقوقی براده که کنار 2017 قانون تجاوز نمی کند در حقوق اساسی — از آنجا که آن را “منع نمی کند هر سقط جنین در همه.”

که قطعا نیست چگونه اندازه گیری را طرفداران در اوهایو مقننه آن را دیدم گفت: یک حامی.

“من از ذهن است که آن را قطعا جلوگیری از سقط جنین گفت:” دولت Rep. Candice کلر یک جمهوری خواه سقط کنه.

اوهایو قانون منع پزشکان از انجام سقط جنین اگر آنها آگاه هستید که تشخیص سندرم داون یا امکان است مؤثر بر تصمیم گیری. کسانی که مخالف این ممنوعیت را یک چهارم درجه اتهام جنایت می شود تحقیقاتی پزشکی و مجوز برگزار می شود مسئول حقوقی خسارت. زن باردار چهره هیچ مسئولیت کیفری در قانون است.

این و طرح های مشابه در سراسر کشور باعث عاطفی بحث بر سر حقوق زنان والدین عشق و اعتماد بین پزشک و بیمار است.

دولت فدرال و دولت خواهد استدلال می کنند روز شنبه طی نادر شنوایی قبل از کل ایالات متحده در 6 مدار دادگاه تجدید نظر در سینسیناتی که به دلیل آن است که چگونه ساختار قانون مانع تنها پزشکان نه زنان باردار است.

مغلوب ساختن پیشی جستن وزارت دادگستری در زمان ایالت اوهایو طرف در این مورد در ماه ژانویه نوشتن “هیچ چیز در اوهایو قانون ایجاد می کند قابل توجهی مانع برای زنان به دست آوردن سقط جنین.”

مخالفان در ضمن تماس با قانون غیر قانونی “دلیل ممنوعیت.” آنها می گویند آن را به رهبری یک زن مستقل تصمیم گیری با تلاش برای رسیدن به ذهن او و یا جلوگیری از او را از صحبت آزادانه با دکتر خود, به عنوان او باعث سقط جنین تصمیم گیری است.

چهار پر مخاطره شنیدن شرح زیر است دو پیش از تصمیم گیری که در آن یک قاضی فدرال و یک سه قاضی پنل حکومت قانون است و به احتمال زیاد بر خلاف قانون اساسی. از آن شده است در انتظار نگه داشته پس از آن به تصویب رسید. 6 مدار منتقل شده به سیاسی راست به تازگی بر اساس انتصابات جدید توسط رییس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

در یکی دیگر از اوهایو مورد حقوقی تاب, گروهی از مادران که کودکان دارای سندرم داون دارای طرفه با ACLU of Ohio زودرس-کلیولند و دیگر ارائه دهندگان خدمات سقط جنین آورده است که کت و شلوار. آنها استدلال می کنند که قانون — دوبله “اوهایو سندرم داون عدم تبعیض قانون” — در واقع استمرار تبعیض علیه کودکان خود را با singling از ناهنجاری ژنتیکی خود را بیش از دیگران است.

“چرا سندرم داون و اسپینا بیفیدا یا فیبروز کیستیک?” آنها نوشت. “(ما) ترس به این دلیل است که کسانی که در سندرم داون جامعه هستند به آسانی قابل شناسایی دلسوز و آوردن شادی بسیار به پدر و مادر خود را. اما (ما) کودکان نباید شرکت تصمیم گرفتند به چهره های دلسوز از یک کمپین سیاسی.”

هر طرف را دریافت 25 دقیقه را به آن پرونده به قضات است. دولت برنامه ای برای صرفنظر کردن از پنج دقیقه از زمان خود را به وزارت دادگستری.

مایک Gonidakis رئیس جمهور اوهایو حق حیات دولت قدیمی ترین و بزرگترین ضد سقط جنین, گروه, توافق که از نظر قانونی سندرم داون قانون است نه آشکار ممنوعیت سقط جنین — پس از ممنوعیت بستگی به دکتر دانش از تشخیص.

این معلوم نیست که آیا در صورتی که استدلال باید پیروز شویم و این قانون را تایید کرد, چه خواهد بود اثر سقط جنین ممنوع است که “هیچ ممنوعیت سقط جنین.” کلر گفت: ایده این است که آن را غیر ممکن است برای یک زن برای پیدا کردن یک دکتر مایل به سقط جنین بارداری است که در آن سندرم داون یک احتمال است.

Gonidakis گفت: طرفداران خوشبین هستند دادگاه زمان بیشتر محافظه کار خط رد خواهد به نفع خود.

“اعتقاد ما بر این است که دادگاه در حال رفتن به شناسایی که این نیست در واقع سقوط در خارج از مرزهای آنچه که ما می تواند و نمی تواند انجام دهد در حال حاضر تحت Roe ساختار” گفت: با اشاره به نقطه عطفی 1973 Roe v. Wade مورد که سقط جنین را قانونی ساخت.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی ایمیل خود را.

ثبت نام در حال حاضر

B. جسی هیل یک وکیل برای ارائه دهندگان گفت که او خواهد استدلال می کنند که قانون است “به وضوح خلاف قانون اساسی است.”

“دولت نمیتواند ممنوعیت سقط جنین قبل از زنده ماندن است. آن را نمی تواند تصمیم نهایی دور از زن” او گفت:. “که فقط یک نوع سنگ بستر قانون است.”

در عین حال او گفت: “این دقیقا کاری است که این قانون کند.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followersbuy instagram followers with credit cardmobil ödeme bozdurmasu tesisatçısıbuy tiktok followersbuy instagram followershtml nullednulled themesmobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbet