بزرگنمایی این تصویر

یک زن با پوشیدن دستکش می پردازد برای خرید در یک سوپر مارکت در لس آنجلس. بانک رگولاتور ترغیب مصرف کنندگان به ذخیره کردن پول نقد پس از گزارش از برداشت توسط برخی از مشتریان نگران coronavirus. ماریو تاما/گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

ماریو تاما/گتی ایماژ

دستمال توالت نیست تنها محصول کاغذ که آمریکایی ها در حال جمع اوری این روز است. پول کاغذی نیز در تقاضا بالا است.

بانک ها در حال دیدن بیشتر برداشت پول نقد به عنوان عصبی مشتریان سعی کنید برای محافظت از خود از عدم اطمینان از coronavirus سرکوب.

گزارش وجود دارد — به خصوص از محله های ثروتمند — از مردم کشیدن ده ها هزار دلار از حساب های بانکی خود را. تقاضا آنقدر زیاد بود که یک شعبه بانک در میدتاون منهتن به طور موقت فرار از 100 دلار اسکناس, نیویورک تایمز گزارش داد. این بانک به سرعت resupplied روز بعد.

در حالی که پا شربت خانه خود را با پاستا و کنسرو شده ممکن است به ارائه برخی از اندازه گیری های امنیتی, مقامات می گویند خطرات وجود دارد به نگه داشتن بیش از حد پول نقد در دست است.

“فراموش کردن تشک. فراموش نکنید احتکار پول نقد. پول خود را امن در بانک” گفت: Jelena McWilliams رئیس فدرال بیمه سپرده Corp. که پادمان حساب های بانکی.

McWilliams درک اضطراب است که coronavirus باعث. او اعتراف به ساخت خود را دست پاچه مواد غذایی اجرا به Costco. اما بانک فدرال تنظیم می گوید وجود دارد بدون نیاز مشتریان را خالی ATM.

“فقط به عنوان آن است نه لزوما منطقی به ذخیره کردن کاغذ توالت آن هم منطقی نیست به ذخیره کردن پول نقد,” McWilliams گفت.

برخی از بانک ها را محدود به ساعت و یا حتی بسته شعب خارج از نگرانی برای سلامت کارگران. اما دستگاههای خودپرداز هنوز عامل و گرفتن مکرر نقدی تحویل از کامیون زرهی. وزیر خزانه داری استیون Mnuchin اشاره کرد این هفته که زرهی رانندگان کامیون و دیگران که در کار خدمات مالی ضروری در نظر گرفته شده بخش هایی از این کشور زیرساخت های حیاتی.

چرا که زیرساخت است که هنوز هم عملکرد مشاوران مالی می گویند در این مسابقه برای چنگ زدن به پول نقد غلط است.

“این یک فاجعه طبیعی مانند طوفان یا زلزله که در آن برق است” گفت: گرگ مک براید مدیر ارشد مالی و تحلیلگر در Bankrate.com. “این قضیه در بسیاری از راه های که در آن اگر شما پناه در خانه, داشتن یک شمع از پول نقد است که قصد ندارم به شما در کل خیلی خوب است.”

مک براید گفت خانه نشین مشتریان در حال بهتر کردن ترک پول خود را در بانک به طوری که آنها می توانید پرداخت وام مسکن خود را و صورتحساب کارت اعتباری آنلاین. آن را نیز تسکین می دهد هر گونه نگرانی در مورد از دست دادن و یا سرقت.

قبل از coronavirus آمار, آمریکایی ها پیوسته در حال حرکت به دور از نقد و به طور فزاینده ای با تکیه بر کارت های اعتباری و کارت های بدهی و اشکال جدید دیجیتال پرداخت.

“حتی فرد-به-فرد پرداخت که به طور فزاینده ای انجام می شود از طریق برنامه های مانند Venmo یا Zelle و با رسیدن به کیف بغلی خود بیرون کشیدن برخی از چیزهای سبز و توزیع آن را به همکاران خود را” مک براید گفت.

البته میلیون ها نفر از آمریکایی ها اصلا حساب های بانکی و ممکن است مجبور به تکیه بر پول نقد است. برخی پیشنهاد کرده اند که دست زدن به پول کاغذی ممکن است افزایش شانس خود را برای گرفتن و یا عبور در coronavirus اگر چه کمی وجود دارد و اجماع علمی در آن است.

در برخی موارد مردم با عجله به جلو و پول از این بانک شده است stoked توسط هنرمندان اومدی. FDIC هشدار داد کالیفرنیا فروشنده طلا در هفته گذشته برای جلوگیری از تبلیغات محصولات خود را با غلط ادعا می کنند که مصرف کننده حساب های بانکی می تواند ضبط در زمان بحران.

“که کاملا نادرست” McWilliams گفت. “این آشکارا نادرست است. و رک و پوست کنده آن را جنایی در نظر من است.”

ملت بانک آمد و به این بحران در مالی قوی شکل. حتی اگر یک بانک شد و به شکست سپرده بیمه تا 250.000 دلار برای هر حساب.

“هیچ کس تا کنون از دست رفته هر گونه پول تضمین شده است که محافظت شده توسط فدرال بیمه سپرده,” مک براید گفت. “من فکر می کنم که یک نقطه با ارزش تأکید به مصرف کنندگان که در حال بی قراری به اندازه کافی از حوادث در رفتن از بهداشت نبوده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de