ادمونتون—وخیم سلامت اثرات و آسیب دیده محیط زیست در میان نگرانی های مطرح شده در یک بررسی جدید در fracking گاز طبیعی نوشته شده توسط کانادا غیر انتفاعی ساخته شده از پزشکان است.

با توجه به مواد شیمیایی درگیر در fracking عمل گسترده اثرات بر روی انسان شامل پتانسیل برای نقص های هنگام تولد و سرطان و مسائل عصبی و روانی اثرات بیماری و بیماری خوانده شده بررسی توسط the Canadian Association of پزشکان برای محیط زیست (کیپ).

این گزارش بر اساس تحقيقات موجود منتشر شد شنبه و تشریح این گروه یافته در fracking, همچنین شناخته شده به عنوان هيدروليكي است که یک عمل گسترده در کانادا.

دکتر ملیسا Lem یک اسکودوی کیپ عضو هیئت مدیره و پزشک مستقر در سرزمین اصلی پایین تر بریتیش کلمبیا گفت: این ستاره که بسیاری از تحقیقات در fracking می آید از ایالات متحده وجود دارد و آن را یک نیاز برای بیشتر انجام می شود در کانادا. او گفت: اثرات منفی بر روی انسان و محیط زیست از fracking به خوبی مستند شده است و نباید با تخفیف.

“کانادایی ها باید آگاه باشید که fracking است که اتفاق می افتد در کشور ما است و این باعث برخی از آسیب به ما منابع آب ما کیفیت هوا زمین ما و همچنین کمک به بحران آب و هوا,” او گفت:.

“ما امیدواریم که با آوردن سلامت صدا به این موضوع که ما می تواند کمک به تغییر ذهن مردم و فقط آنها را آگاه تر است.”

Fracking روش استخراج گاز از ذخایر زیرزمینی است که با استفاده از چاه و حفاری افقی. آب شن و ماسه و مواد شیمیایی سمی هستند و برخی از مواد است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد تحت فشار بالا به منظور خرد سنگ است که انتشار گاز.

به ویژه عمل به “غیر متعارف نفت و گاز طبیعی است.” این بررسی تنها معاملات با گاز fracking نه نفت.

اصلی آن توصیه برای همه حوزه های قضایی است “سریع و فقط انتقال دور از گاز و نفت استخراج شده با fracking برای تمیز کردن و عادلانه منابع انرژی تجدید پذیر.”

این گزارش به تشریح چگونگی روند می تواند آلوده آب آشامیدنی تاثیر منفی حیات وحش و آلوده هوا. بیش از 1000 مواد شیمیایی یافت شده در fracking روند و برخی از آنها شناخته شده و یا مشکوک به سرطان زا. برخی از آنها سمی و دیگران می تواند تداخل با سیستم هورمونی.

“اطلاعات در تعداد زیادی از مواد افزودنی اعلام نشده است برای محافظت از حقوق مالکیت معنوی” می خواند ،

آن را اضافه می کند که حیات وحش را می توان نهفته از طریق آب آشامیدنی آلوده. و همچنین مردم می تواند در معرض تابش است که می تواند منتشر شده توسط fracking و آلودگی هوا می تواند بوجود می آیند از عملیات استخراج از معادن.

با توجه به نویسندگان کانادا و چهارمین تولید کننده گاز در جهان است و در سال 2018 حدود 71 درصد از گاز تولید شده در کشور بود “fracked” گاز.

در حالی که اکثر زمین لرزه ها است که در نتیجه از fracking شده اند آن را ممکن است بزرگتر حوادث اتفاق می افتد. “برای مثال یک رویداد از 4.6 لحظه قدر ثبت شده در آگوست 17, 2015 در بیگ-شهر منطقه در شمال Montney B. C. بود و منسوب به (های غیر متعارف نفت و گاز طبیعی) تحولات است.”

در ایالات متحده یافته های تحقیق رئوس مطالب چگونه کارگران در این بخش می تواند در معرض مواد شیمیایی و دیگر خطرات ایمنی. آنها که خطر مرگ در هفت برابر متوسط از بقیه از صنعت نفت و گاز.

برخی از استان های کانادا, مانند, New Brunswick, Nova Scotia Prince Edward Island, Quebec و نیوفاندلند و لابرادور در حال حاضر ممنوع fracking یا به طور کامل یا بخشی از. سایر حوزه های قضایی سراسر جهان مشابه انجام داده اند در سال های اخیر است.

این بررسی همچنین تحت فشار قرار دادند در این تصور رایج که گاز عملیات بیشتر سازگار با محیط زیست از دیگر پروژه های انرژی است که تولید دی اکسید کربن تولید گازهای گلخانه ای.

“وقتی که می آید به آب و هوا اثرات این آلاینده ها به مراتب بیشتر و مضر تر از دی اکسید کربن (CO2) به عنوان متان را پتانسیل گرمایش جهانی است که 86 بار است که از CO2 بیش از 20 سال زمان قاب.”

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر

در حالی که Lem به امید کار در این گزارش کمک می کند تا ترویج آگاهی در اطراف نیاز به اقدام در تغییر آب و هوا, او در انتظار پوش بک از آنچه او می گوید خوب است و منابع میباشد.

“سازمان محیط زیست ما بسیار با کمبود بودجه روبرو شده نسبت به صنعت نفت و گاز” او گفت:.

“هستند بسیاری از منافع در ادامه و گسترش این صنعت است.”

Kieran Leavitt

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im