نمایندگان مشترک عکس های گرافیکی از Kobe Bryant, سقوط, صحنه, منابع می گویند

لس آنجلس—Los Angeles County sheriff نمایندگان مشترک گرافیک عکس ها از خلبان جرمن وینگز که به کشته شدن کوبه برایانت و هشت نفر دیگر با توجه به دو-ایمنی منابع با آگاهی از این حوادث است.

پس از سوالات متعدد توسط لس آنجلس تایمز کلانتر روز پنجشنبه گفت که “مهم است که به در نگاه کرد.”

معلوم نیست چه به طور گسترده ای از این عکس ها ممکن است شده اند منتشر شده که دقیقا درگیر شد. همچنین مشخص نیست که آیا نمایندگان بود و در واقع گرفته شده از عکس ها در صحنه و یا دریافت کرده بود آنها را از شخص دیگری.

یکی از منابع گفت: بار است که به اشتراک گذاری عکس از صحنه تصادف و قربانیان همچنان موضوع بحث و گفتگو میان پاسخ دهندگان برای اولین بار دو روز پس از سقوط. این منبع گفت که او را دیدم یکی از عکس ها بر روی گوشی از دیگر رسمی در یک محیط است که تا به حال هیچ چیزی برای انجام با تحقیق و تفحص از سقوط. منبع صحبت کرد و خواست نامش فاش نشود به دلیل ماهیت حساس این موضوع است.

سروان. خورخه والدز سر کلانتر اطلاعات دفتر گفت: دفتر او شده بود موظف به تماس با اعضای خانواده قربانیان سقوط نه به خاطر اتهامات علیه نمایندگان اما از آنجا که بار نپرسید در مورد آنها.

یوسف Giacalone که می آموزد روش های پلیس در, John Jay College of عدالت کیفری در نیویورک گفت که به طور کلی به اشتراک گذاری عکس با هر کسی مجاز به دیدن آنها “یک گناه کبیره در اجرای قانون است.”

سازمان های اجرای قانون به خصوص در لس آنجلس تلاش کرده اند در طول سال با استفاده غیر مجاز از شواهد مربوط مشهور است.

کلانتر بخش راه اندازی یک بررسی طولانی مدت به نشت اسناد و مدارک پس از مل گیبسون را بدنام ضد سامی بیهوده گویی در طول یک مستی رانندگی بازداشت. این موضوع نیز مشخص شده بود که آن را نشان داد که افراد مشهور, خصوصی محقق آنتونی Pellicano پرداخت می شود اعضای سازمان های اجرای قانون برای اطلاعات محرمانه است.

یک افسر پلیس لس آنجلس اخراج شد در ارتباط با درز عکسی از ریحانا پس از او مورد ضرب و شتم توسط کریس براون در سال 2009.

در یک مصاحبه کوتاه چهارشنبه در سالن دادگستری مرکز شهر کلانتر الکس بیانوبا نمی خواهد بحث در مورد این اتهامات در برایانت در مورد هر جزئیات از جمله اینکه این گروه تا به حال دریافت شکایت شد که این تصاویر به اشتراک گذاشته نامناسب.

والدز گفت که او “غافل از هر گونه شکایت.”

برایانت هلیکوپتر سقوط کرد یک کالاباساس دامنه کوه ماه گذشته در انبوه مه کشتن بازنشسته NBA ستاره, دخترش, Gianna, 13 و هفت نفر دیگر را در راه خود را به یک بازی بسکتبال جوانان در هزار اوکس کالیفرنیا. دیگر قربانیان کریستینا Mauser; Payton و سارا چستر; جان کری و الهام Altobelli; و خلبان Ara Zobayan.

وکلا برای ونسا برایانت ثبت غیر قانونی-مرگ دعوی در دادگاه علیه این شرکت است که عمل هلیکوپتر.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im