مسافران کشتی کروز پس از پیاده بودن رشته در دریا بیش ویروس ترس

بزرگنمایی این تصویر یک مسافر را در آغوش گرفت توسط کامبوج نخست وزیر کامبوج پس از او متحرك از MS Weste

توسط MINERALNEWS در 25 بهمن 1398
بزرگنمایی این تصویر

یک مسافر را در آغوش گرفت توسط کامبوج نخست وزیر کامبوج پس از او متحرك از MS Westerdam در بندر سیهانوکویل کامبوج روز جمعه. هنگ Sinith/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
هنگ Sinith/AP

مسافران و خدمه یک کشتی کروز را تکذیب کرد, مطلب را در چند آسیایی بنادر در روزهای اخیر به دلیل ترس از coronavirus را تشویق به عنوان آنها در نهایت اجازه پیاده در کامبوج روز جمعه.

MS Westerdam با نزدیک به 1500 مسافر سوار شده بود رد شده توسط ژاپن و تایوان و تایلند و فیلیپین و ایالات متحده آمریکا, قلمرو گوآم در نهایت قبل از اینکه مجاز به بارانداز در کامبوج بندر سیهانوکویل.

اگر چه هیچ یک از مسافران و خدمه سرنشین گزارش شده بود هیچ نشانه ای از COVID-19 ذات الریه-مانند بیماری ناشی از رمان coronavirus نگرانی از سرایت کرده بود آنها را مجبور به ماندن در دریا بعد از کشتی لنگر انداخت در هنگ کنگ در فوریه. 1.

کامبوج استبدادی نخست وزیر کامبوج گفت: او اجازه Westerdam به تماس در کشور خود به دلایل بشردوستانه و استقبال مسافران به آنها دلپذیر است.

"چگونه فوق العاده آن است به اینجا. با تشکر از شما بسیار سپاسگزارم برای نخست وزیر. او فوق العاده گفت:" آنا ماری, خربزه, از, Queensland, استرالیا, با توجه به آسوشیتد پرس. "من بسیار هیجان زده (به اینجا)," او گفت که او دست تکان دادند رز Hun Sen دست به او.

"کامبوج به تنهایی حتی ایالات متحده از گوام, آیا به ما اجازه نمی دهد زمین اما کامبوج انجام داد به طوری که فوق العاده است. کاملا فوق العاده" جو rai expo, 74, از فلوریدا گفته خبرنگاران محلی. "ما درک آن بسیار بسیار زیاد است. این یک مبارزه طولانی و قدردانی می کنیم همه اینجا بودن."

هلند و امریکا که عمل Westerdam در بیانیه ای گفت: در روز پنج شنبه که 20 نمونه های گرفته شده روی عرشه کشتی آمده بود بازگشت منفی برای coronavirus عفونت پس از آزمایش توسط آزمایشگاه پاستور در پنوم پن.

"ما همچنین گسترش عمیق ترین قدردانی ما به رئیس جمهور تهمت کامبوج محترم نخست وزیر کامبوج کانادا, وزیر امور خارجه [فرانسوا-Philippe] شامپاین مقامات منتخب در سراسر کشور و دولتها در سراسر جهان برای ارائه پشتیبانی و موثر بودن و متحدان در آوردن ما مهمان خانه" استین کروس, مدیر عامل گروه, کشور هلند, آمریکا و کارناوال بریتانیا در بیانیه ای گفت:.

سرنشین دیگر کشتی کروز الماس شاهزاده مسافران شد جشن روز ولنتاین در قرنطینه به عنوان آنها باقی مانده است shipbound در بندر یوکوهاما در نزدیکی توکیو. نزدیک به 220 نفر روی عرشه کشتی حمل 3,700 مسافر و خدمه بوده است مبتلا به عفونت کرونا ويروسی.

بزرگنمایی این تصویر

نظامی پزشکان می رسند Tianhe فرودگاه بین المللی در ووهان مرکزی چین هوبئی استان در روز پنج شنبه. در دستور نظامی مرکزی و کمیسیون 11 هواپیمای حمل و نقل از افراد ارتش آزادی بخش نیروی هوایی فرستاده پزشکان و لوازم. Xinhua News Agency/گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
Xinhua News Agency/گتی ایماژ

در چین که در آن ویروس برای اولین بار شناسایی شده در ماه دسامبر مقامات بهداشتی گزارش 5,090 عفونت های جدید و 121 جدید و میر آوردن تعداد کل موارد در چین از شیوع شروع به 55,748 با 1,380 مرگ و میر. در اعلام آن در روز پنج شنبه ملی کمیسیون بهداشت گفت: جدید تلفن طول می کشد به حساب برخی از مرگ و میر در هوبئی استان کانون این بیماری همه گیر است که قبلا دو محسوب می شود.

با توجه به سازمان بهداشت جهانی آخرین وضعیت گزارش روز پنج شنبه وجود داشته است یکی دیگر از 447 موارد تایید شده در 24 کشور دیگر در خارج از چین با یک اضافی مرگ است.

این ارقام از چین بودند و دسته دوم منتشر شد پس از هوبئی تغییر معیارهای تشخیصی برای این بیماری اضافه کردن بيمار نشان دادن علائم COVID-19 اما که یا تا به حال شده است برای آزمایش ویروس و یا قبلا آزمایش منفی است. این تغییر ظاهرا در پاسخ به کمبود کیت های آزمایش و نگرانی در مورد قابلیت اطمینان خود باعث تیز چشم انداز مثبت بوده است.

سازمان بهداشت جهانی روز پنج شنبه در زمان درد به برطرف کردن نگرانی های که افزایش ناگهانی ناشی از تجدید نظر در معیارهای در هوبئی به معنای هر گونه تغییر در مرگ و میر و یا شدت بیماری همه گیر.

"این نشان دهنده یک تغییر قابل توجهی در مسیر شیوع" گفت: Mark Ryan سر که بهداشت و درمان اضطراری برنامه.

در ضمن چینی متعلق به دولت شرکت زیست فناوری پنجشنبه اعلام کرد که آنتی بادی های برداشت شده از پلاسما از بیمارانی که در حال بهبود از COVID-19 نشان دادن وعده به عنوان یک امکان درمان برای این بیماری است.

چین ملی Biotec کردند شناسایی آنتی بادی ها به رمان coronavirus در پلاسما از افرادی که آلوده شده و بهبود. آنها با استفاده از آنتی بادی برای درمان بیماران در شرایط بحرانی با نتایج قابل توجهی با توجه به رسمی شین هوا اخبار آژانس.

این گزارش گفت: این شرکت با ارسال تیم به جمع آوری پلاسما از بیماران در مرکز شهر ووهان که در آن شیوع آغاز شد و که در آن بیشترین تعداد از coronavirus موارد هنوز هم یافت, در ژانویه. 20.

آن گفت: سه بيماران بدحال در Jiangxia منطقه ووهان دریافت درمان در فوریه. 8 و که در حال حاضر "بیش از 10" بیماران بدحال بودند که به طور مشابه تحت درمان است.

"با توجه به نتایج بالینی 12 تا 24 ساعت پس از بیماران دریافت درمان آنها نشان داده اند بهبود علائم بالينی با اصلی شاخص های التهابی طور قابل توجهی کاهش یافته و برخی از شاخص های کلیدی مانند اشباع اکسیژن خون بهبود جامع" شین هوا گزارش شده است.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.su
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن