کرونا ويروسی مسری است اما بچه ها به نظر می رسد کمتر آسیب پذیر تا کنون

بزرگنمایی این تصویر

یک دختر در یک پارک در پکن در فوریه 15. محققان به دنبال تاثیر به تازگی شناسایی coronavirus در کودکان است. وانگ ژائو /خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

وانگ ژائو /خبرگزاری گتی ایماژ

به عنوان مورد تعداد coronavirus عفونت همچنان به افزایش در چین تعداد گزارش شده عفونت در میان کودکان است که قابل ملاحظه ای کم است.

“ما شاهد [درباره] 75,000 مجموع موارد در این نقطه, اما این ادبیات تنها گزارش حدود 100 یا بیشتر کودکان مورد می گوید:” تری لین Stillwell اطفال بیماری های عفونی متخصص در Mott بیمارستان کودکان در دانشگاه میشیگان.

این امکان وجود دارد که بسیاری از بچه ها آلوده هستند اما لازم نیست بیمار به اندازه کافی به دنبال درمان های پزشکی. همچنین ممکن است که برخی از کودکان آلوده ممکن است هیچ علائم در همه.

“تا کنون به نظر می رسد که بیش از 80 درصد از [coronavirus] عفونت بسیار خفیف هیچ شدیدتر از سرماخوردگی’ می گوید کودی Meissner, یک متخصص بیماری های عفونی و استاد طب اطفال در دانشگاه تافتز پزشکی. “و فرزندان را به نظر می رسد حتی عفونت خفیف تر از بزرگسالان” Meissner می گوید. این است که بر اساس داده های اولیه ،

او با اشاره به یافته های یک مطالعه منتشر شده در JAMA. محققان در ووهان چین شناسایی 9 بستری نوزادان که تشخیص داده شده بود با COVID-19 پس از آلوده شدن توسط یک عضو خانواده است. آنها در بازه سنی از یک ماه به 11 ماه است. محققان مستند نشانه های خود را. آنها دریافتند که 4 نوزادان تا به حال تب دو توسعه سرفه. “این بسیار خفیف بیماری” مسنر می گوید. هیچ یک از نوزادان تا به حال عوارض شديد.

تا کنون به نظر می رسد این ویروس جدید است که احتمال بیشتری برای آلوده کردن افراد مسن به خصوص مردم با مشکلات بهداشتی مزمن. و کسانی که مرده ام از این ویروس در چین تمایل به بسیار مسن با میانگین سن در 70s به.

گروه دیگری که مقامات بهداشت عمومی نگرانی در مورد طول یک بیماری عفونی شیوع در زنان باردار. اما تا کنون هیچ شواهدی وجود دارد که زنان دچار عوارض شديد.

یک مطالعه منتشر شده در مجله لانست به دنبال نه زنانی که دنبال شد در طول سه ماهه سوم بارداری. همه آنها اعتراف به Zhongnan بیمارستان ووهان دانشگاه ووهان چین بودند و همه تایید به ویروس. همه آنها تحویل داده شده توسط C-بخش هیچ یک از زنان در توسعه ذات الریه شدید و یا فوت کرد. همه به هنگام تولد به نوزادان است که به نظر می رسد در سلامتی نسبتا خوب و با نمره آپگار در محدوده نرمال در دقیقه پس از تولد.

برای تست اینکه آیا این ویروس تا به حال شده است در گذشته محققان در زمان نمونه برداری از مایع آمنیوتیک خون بند ناف و شیر مادر. “آنها پیدا کردن ویروس در آن بافت یا مایعات می گوید:” Sallie Permar یک استاد اطفال و ایمونولوژی در دانشگاه دوک دانشکده پزشکی. او نه درگیر در مطالعه اما بررسی یافته ها برای NPR.

“خبر خوب این است که ما را دیده اند و نه شواهدی از انتقال عمودی در coronaviruses.” Permar می گوید. اما او می گوید: این مهم به مطالعه این رمان virus چرا که این تحقیقات اولیه بر اساس پس از چند مورد.

در برخی از راه های آن را کاملا تعجب آور است که وجود داشته است بسیاری از موارد گزارش شده از این ویروس جدید در میان کودکان خردسال است. رفتن به یکی دیگر از کروناویروس که باعث آسیب شدید عفونت تنفسی “سارس بود و [نیز] بیشتر گزارش شده در جمعیت و کودکان” Permar می گوید. “بنابراین ممکن است شباهت به این کوروناویروس.”

روشن نیست که چرا کودکان خردسال ممکن است کمتر آسیب پذیر است. اما ممکن است برخی از حفاظت از خود ،

“نوزادان متولد شده با آنتی بادی مادری,” Permar می گوید. “بنابراین هر چه مادر خود را در معرض شده بود به آنها ممکن است برخی از حفاظت در [برابر] زمانی که آنها برای اولین بار به دنیا آمد.” او می گوید این است که آیا مشارکت در همه حال به این گزارش از یک درجه پایین شدت در نوزادان “خواهد بود چیزی برای مطالعه و رفتن به جلو است.”

در ضمن کودکان در حال بدیهی است که متاثر از زمان فصل آنفولانزا در ایالات متحده است.

تا کنون این سال تقریبا 100 کودک فوت کرده اند از آنفلوآنزا در آمریکا و در سال گذشته اکثریت قریب به اتفاق کسانی که کودکان مرگ و میر رخ داده است در کودکانی که دریافت نمی کنند واکسن آنفولانزا.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de