Coronavirus دارای 8 میلیون کالیفرنیا تحت پناهگاه در محل سفارشات

با کروناویروس موارد به سرعت در حال گسترش بیش از 8 میلیون کالیفرنیا زندگی می کنند در زیر پناهگاه در محل سفارشات

توسط MINERALNEWS در 28 اسفند 1398

با کروناویروس موارد به سرعت در حال گسترش بیش از 8 میلیون کالیفرنیا زندگی می کنند در زیر پناهگاه در محل سفارشات به رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom گفت که او شک مدارس را بازگشایی باقی مانده از سال تحصیلی.

این اقدامات فوق العاده طراحی شده بودند به سرعت گسترش coronavirus. کالیفرنیا دیده می شود تعداد تایید coronavirus موارد در ادامه به افزایش: 472 موارد و 13 کشته و سه شنبه نسبت به 157 مورد تأیید و سه مرگ و میر در هفته قبل.

مقامات گفتند که در حال مسابقه برای دریافت بیشتر coronavirus تست انجام می شود به طوری که آنها احساس بهتری از چگونه بسیاری از مردم به این ویروس -- اما این تلاش همچنان آهسته.

در ضمن آنها در حال هل دادن مردم به ماندن در خانه برای جلوگیری از گسترش coronavirus و جلوگیری از بیمارستان در حال غرق شده است.

تبلیغات

حداقل 10 شهرستان در منطقه خلیج و مرکزی کالیفرنیا و شهر پالم اسپرینگز را کارگردانی همه ساکنان به ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است با سونوما سن بنیتو و مونتری شهرستان تصمیم گیری روز شنبه برای پیوستن به این منظور اجرا در یک روز زودتر توسط سان فرانسیسکو, سانتا, کلارا, شهرستان سن ماتئو, Alameda, Contra Costa, Marin, و, Santa Cruz شهرستان. در Ventura County, مقامات بهداشت روز سه شنبه اعلام کرد یک پناهگاه در محل جهت است که اعمال می شود تنها به ساکنان مسن.

در مجموع حدود 20 درصد از جمعیت این ایالت است که در زیر پناهگاه در محل سفارشات.

مقامات جنوب کالیفرنیا متوقف کوتاه از پناهگاه در محل سفارشات اما هنوز اعمال محدودیت های گسترده. نارنجی و سان برناردینو شهرستان صادر شده سفارشات جدید جمعه که ممنوعیت تجمع یک روز پس از Riverside County ممنوع تجمعات از 10 یا بیشتر مردم و L. A. شهرستان ممنوع بوده و برخی از 50 یا بیشتر مردم است. سن دیگو شهرستان صادر بان کی مون روز شنبه منع تجمعات از 50 یا بیشتر مردم است.

علاوه بر این 10 شهرستانهای تحمیل یک پناهگاه در محل منظور اجرا به عنوان یک بزه و لس آنجلس و اورنج, سان برناردینو شهرستان ونتورا و سن دیگو شهرستان, دستور, رستوران ها برای پایان دادن به ناهار خوردن در غذا خوردن و آنها را ملزم به ارائه تنها وانت و تحویل سرویس.

تبلیغات

لس آنجلس, نارنجی, سان برناردینو شهرستان ونتورا و سن دیگو شهرستان دستور داد تا میله که در خدمت مواد غذایی به نزدیک; Ventura, سان برناردینو و لس آنجلس شهرستانهای استان نیز در دستور ورزشگاه و سینما به نزدیک است.

مدارس

Newsom تایید شنبه کالیفرنیا که مدارس دولتی به احتمال زیاد بسته باقی مانده از سال تحصیلی در پاسخ به کوروناویروس.

"نمی توانم پیش بینی مدارس در حال رفتن به باز کردن در یک هفته. لطفا همین حالا پیش بینی می کنند در چند هفته" Newsom گفت: در ساکرامنتو در کنفرانس خبری در دولت coronavirus تلاش. "من می خواهم برنامه ریزی و فرض کنیم که آن را بعید است که بسیاری از این مدارس — چند اگر هر — باز خواهد شد قبل از تابستان ،

تقریبا تمام مناطق آموزش و پرورش در دولت 98.8% بسته هستند در پاسخ به همه گیر Newsom گفت. دولت و وزارت آموزش و پرورش مونتاژ دستورالعمل های دقیق در مورد نحوه مدارس می تواند تلاش برای ادامه آموزش 6.1 میلیون دانش آموز در خارج از کلاس های درس خود را در هفته ها و ماه های آینده.

کالیفرنیا مدارس هستند اما تعطیل — سختی برای کودکان و خانواده ها در یک وضعیت که در آن 60 ٪ از دانش آموزان واجد شرایط به صورت رایگان و یا با کاهش قیمت وعده های غذایی هستند زیرا اعضای خانواده های کم درآمد. در لس آنجلس مدارس دولتی تعداد است و حتی بالاتر در 80%; در کامپتون آن را در 83%; پومونا 89%.

دولت Supt. آموزش عمومی تونی Thurmond گفت: سه شنبه شب که Newsom نظر ارائه می دهد یک ارزیابی از سال تحصیلی آینده با بسته دانشگاه اما همانطور که در حال حاضر "هیچ اعلامیه که مدرسه است که بیش از سال است." او گفت: مدارس باید به طور کامل آماده برای تغییر روش خود را از آموزش.

او افزود که مقامات هنوز در مورد پتانسیل گزینه گسترش مدرسه سال به تابستان است.

"ما در حال رفتن به می دانم که دقیقا همان چیزی است که ما نیاز به انجام این کار تا زمانی که ما یک حس چگونه این همه در حال رفتن به," Thurmond گفت.

تبلیغات

در چهارشنبه Thurmond منجر خواهد شد یک ایالت تماس برای رهبران منطقه به بررسی دولت جدید دستورالعمل در مورد چگونه به کار از جمله آموزش آنلاین و توزیع غذا.

Newsom اذعان به چالش کشیدن جاده جلوتر و گفت که تست استاندارد برگزار خواهد شد در این بهار. "ما فکر می کنم آن را کاملا نامناسب برای کودکان و نوجوانان به نگرانی" در مورد تست شده او گفت:. معلمان و دانش آموزان "در حال حاضر به اندازه کافی اضطراب," او گفت:.

اقتصادی تلفات

شورای شهر لس آنجلس تحت فشار قرار دادند به جلو ده ها تن از پیشنهادات سهشنبه به منظور کمک به Angelenos مقابله با گسترش coronavirus و محافظت از آنها را از اثرات آن از جمله برنامه های برای تقویت بیمار ترک, ساخت ضریح به یاد بیاورید حقوق برای کارگران که در حال گذاشته شدن و ارائه کمک های مالی برای کسب و کار مبارزه و مستاجران.

"این بیماری همه گیر را لمس کرده است در هر گوشه از جهان است و افزایش در مقیاس جهانی مانند ما هرگز دیده می شود قبل" رئیس شورای شهر Nury مارتینز گفت: در آغاز یک ماراتن جلسه به طول انجامید که به اوایل شب. "ما در بازی uncharted waters, و آن است تا ما را به مطمئن شوید که ما در حال انجام وظیفه ما به عنوان خدمتگزاران مردم."

مارتینز خواسته کارکنان شهرستان گزارش را در ایجاد اضطراری برنامه ای است که ارائه حداقل 14 روز از پرداخت مرخصی استعلاجی به Angelenos در طول بحران بهداشت عمومی و یا فاجعه بزرگ. لس آنجلس در حال حاضر نیاز به مرخصی استعلاجی برای کارکنان مشغول به کار در این شهر تضمین این که آنها می توانید تعلق و استفاده از تا 48 ساعت پرداخت می شود ترک — شش روز در هر سال است.

اعضای شورا همچنین معرفی طرح های جدید برای راه اندازی وام و کمک های مالی برای کسب و کار تحت تاثیر این بیماری همه گیر و برای کشف دیگر کسب و کار کمک قبیل کاهش مالیات و هزینه. در اوایل این دیدار صاحب رستوران Tricia La Belle خطاب به این شورا گفت: shutdown از ناهار خوردن در سرویس قرار داده بود او را در معرض خطر مالی.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب