Coronavirus نگرانی لغو بسیاری از رویدادهای اما L. A. ماراتن و Coachella هنوز در

Coronavirus به ارمغان آورده است تغییرات عمده ای به وقایع عمومی و فضاهای در کالیفرنیا و فراتر از آن.

سان فرانسیسکو به عنوان مثال به تعویق افتاد آن روز سنت پاتریک رژه یکی از بسیاری از جشن ها و تماشاگر حوادث شده اند که مختل به عنوان تلاش برای مهار ویروس. چندین شرکت سیلیکون ولی باید گفت که کارکنان آنها از خانه کار می کنند. کنفرانس ها و رویدادهای مهم مانند جنوب غربی در تگزاس لغو شده است.

اما برخی از رویدادهای مهم هنوز هم — حداقل در حال حاضر.

در اینجا چیزی است که ما می دانیم:

تبلیغات

لس آنجلس ماراتن

L. A. ماراتن است انتظار می رود به عنوان برنامه ریزی شده در روز یکشنبه با وجود coronavirus نگرانی.

L. A. شهرستان مقامات بهداشتی توصیه می شود که تماشاگران که بیمار هستید در خانه بمانند و که هر کسی که حضور ماندن شش فوت دور از دیگران است. دونده بودند توصیه به شستن دست های خود را قبل از مسابقه و به دست دادن با دیگر شرکت کنندگان و یا عمومی است. ضد عفونی کننده دست نیز در دسترس خواهد بود برای دوندگان در طول دوره.

“ما در حال حاضر توصیه تعلیق از هر بزرگ و وقایع عمومی از جمله L. A. ماراتن” باربارا فرر مدیر بخش عمومی وزارت بهداشت در بیانیه ای گفت: پنج شنبه. “عمومی می تواند همچنان به لذت بردن از همه که L. A. شهرستان را ارائه کرده است از جمله این رویداد تاریخی است.”

ماراتن یکی از بزرگترین در کشور است. دونده گذشتن از شهر شروع در ورزشگاه طفره زن و پایان دادن به نزدیک اسکله سانتا مونیکا.

تبلیغات

یکی L. A. عضو شورای شهر در روز جمعه سوال تصمیم به اجرای مسابقه.

“این یک رویداد محبوب اما من همچنان نگران و نمی فکر می کنم آن را به ارزش در معرض خطر” نوشت: عضو شورای تام Bonin در توییتر.

Coachella

شده اند وجود دارد سوال در مورد عظیم Coachella جشنواره موسیقی تنظیم شده برای مارس 10-19 و کشور را پسر عموی دلیجان مجموعه برای 24-26 آوریل در Indio.

تا کنون Riverside County مقامات بهداشتی اند و نه خواهان لغو آن وقایع.

دکتر کامرون قیصر شهرستان بهداشت عمومی افسر به خبرنگاران گفت: روز شنبه که این منطقه گزارش نشده است هر گونه موارد COVID-19 و تاکنون هر جامعه گسترش یافته است.

“اگر ما را اضطراری اعلام و بر اساس تغییرات در شرایط محلی به عنوان یک بهداشت عمومی افسر من این توانایی را تعطیل چنین اجتماعات بزرگ. ما این کار را انجام دهید و با مقدار سرب زمان ممکن” قیصر گفت.

او گفت: خورشید صحرا که مقامات می تواند ذهن خود را تغییر دهید اگر coronavirus گسترش می یابد اما مشخص نیست که چگونه بسیاری از موارد وجود دارد که باید به لغو Coachella که در سال گذشته به خود جلب کرد 100,000 طرفداران.

مکانهای دیگر

در علاوه بر این به این شهر St. patrick’s Day parade, the San Francisco Symphony کنسرت برنامه ریزی شده قطع شده است. دانشگاه استنفورد نقل مکان کرد و در کلاس های آنلاین.

تبلیغات

USC روز جمعه گفت که این امر انجام سخنرانی ها و سمینارهای آنلاین و نه در کلاس های درس به صورت سه روز در هفته آینده برای تست توانایی خود را برای کار از راه دور لازم باشد به حالت تعلیق در شخص تماس بگیرید.

شرکت سیلیکون ولی دستور داد کارکنان به محل کار از خانه. غذای سان فرانسیسکو فراخوان به لغو همایش بزرگ مانند کنسرت, بازی های ورزشی و کنوانسیون حتی یک داوطلب کاشت درخت جمع آوری برای هفته درختکاری نامیده می شد ،

لس آنجلس مسئولان شهرستان برگزار شد بحث در مورد ممنوعیت تماشاگران از, رویدادهای ورزشی, اگر شیوع بیماری بدتر می شود اما نمی توان دستور داده نشده است.

“اگر در هر نقطه که ما فکر می کنم که دلیل خوبی وجود دارد و ما نگران گسترده, گسترده جامعه انتقال … ما ممکن است بخواهید برای تغییرات در رویدادهای بزرگ عمومی,” فرر گفت: پنج شنبه. “این می تواند باشد که بازی ها وجود دارد اما بدون تماشاگر. این می تواند باشد که محدودیت وجود دارد چگونه مردم در حال رفتن به جمع آوری در رویدادهای عمومی است. اما من می خواهم به همه اطمینان ما هستند و نه امروز وجود دارد.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de