Coronavirus تلفات بالاتر در کالیفرنیا بیش از پیش شناخته شده است, اطلاعات جدید نشان می دهد

مجموع مرگ و میر در سراسر کشور در طول COVID-19 همه گیر هستند و بیش از 9 درصد بالاتر از میانگین تاریخی با توجه ب

توسط MINERALNEWS در 11 اردیبهشت 1399

مجموع مرگ و میر در سراسر کشور در طول COVID-19 همه گیر هستند و بیش از 9 درصد بالاتر از میانگین تاریخی با توجه به تازگی منتشر شده فدرال آمار نشان می دهد تلفات می تواند صدها یا حتی هزاران نفر از مرگ و میر بیش از آنچه که منسوب به این بیماری تا کنون.

داده های جدید از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری نشان می دهد حدود 4,500 اضافی مرگ و میر ناشی از همه علل رخ داده است در سال 2020 بیش از آنچه انتظار می رود از میانگین تاریخی با توجه به زمان تجزیه و تحلیل.

با آژانس coronavirus مرگ مجموع برای دولت در 1,017 از دوشنبه, تفاوت از حدود 3500 نشان می دهد یک مفهوم گسترده تر در مرگ و میر منتسب به این بیماری ،

آمار آنها احتیاط اولیه هستند و بیشتر تحقیقات گسترده ای را نشان می دهد تاثیر واقعی این بیماری در کالیفرنیا مرگ و میر. اما آنها می گویند چهره های جدید هستند اولیه مهم شاخص در درک آن است.

تبلیغات

"آن سیگنال است که به احتمال زیاد بیش از این COVID بیماری واقعا نقش داشته و در تمام یا بعضی از کسانی که بیش از حد مرگ و میر" گفت: بانی مالدونادو یک دانشگاه استنفورد استاد دانشگاه و یک بیماری عفونی اپیدمیولوژی. "تا چه حد است که آن را مهم خواهد بود به درک."

فدرال مرگ بالغ و کسانی که نسبت به این بیماری و تاخیر در پشت آن ارقام محلی و آنها را تنها جزئی درک درستی از تاثیر واقعی.

در کالیفرنیا که در آن توجه توسط کارشناسان بهداشت و درمان و اجتماعی فاصله سفارشات شاید آهسته coronavirus' گسترش در مورد 1,900 مرگ و میر به طور مستقیم مرتبط به این بیماری گزارش شده به صورت محلی.

تبلیغات

به تازگی منتشر شده چهره های رنگ حتی تیره تر تصویر اضافی مرگ و میر در کشورهای در سخت ترین ضربه از بیماری مانند نیویورک و نیوجرسی.

داده های آمده از مرگ رسمی گواهی تکمیل شده توسط پزشکان و یا مقامات پزشکی. آنها گردآوری شده توسط CDC کارشناسان تحت ملی آمار حیاتی و برنامه ای است که مصالح و میر گزارش شده توسط محلی و ایالتی مقامات بهداشتی.

روز دوشنبه آژانس منتشر شد کسانی که به تازگی وارد هفتگی مرگ بالغ توسط دولت از سال 2014 تا 2020 اجازه می دهد برای مرگ و میر مقایسه این سال بیش از گذشته است. آن را نیز منتشر شده خود بالغ برای coronavirus-مرگ و میر مرتبط با شهرستان و در مجموع تعداد مرگ و میر ناشی از همه علل.

"آنچه ما فکر می کنیم وجود دارد این است که برخی از ترکیبی از COVID مرگ و میر هستند که اعلام COVID مرگ و میر است که با توجه به علل دیگر مردم را بدست دارند برای درمان و یا تاخیر در درمان" گفت آیلین Crimmins یک استاد علم پیری شناسی در USC که رئیس جمهور از جمعیت Assn. از امریکا است.

تبلیغات

این آمار شامل آمار و ارقام برای برخی از انواع شایع مرگ از جمله پنومونی و آنفلوانزا و کاهش عفونت های تنفسی و بیماری های قلبی. کارشناسان می گویند برخی از coronavirus مرگ و میر شده است می تواند به اشتباه طبقه بندی شده به عنوان گسترده و سریع تست باقی مانده گریزان در این بیماری همه گیر را اوایل هفته. یک دسته کلی دیگری برای, دستهبندی نشده, انواع مرگ نشان داد افزایش بیش از سال های گذشته با توجه به داده ها.

این امکان وجود دارد کسانی که اضافی مرگ و میر مربوط به بیماری و یا مرتبط با بی میلی برخی از بیمار کالیفرنیا به دنبال توجه پزشکی به دلیل حضور در بیمارستان ها و درمانگاه ها. رشد نیز ممکن است تا حدی نسبت به جمعیت روند و یا تاریخی ناهنجاری و یا ترکیبی از همه این عوامل ،

بیشتر تحقیق و جمع آوری داده ها در طول زمان می تواند کمک به بهبود درک آنها می گویند.

"شما نمی خواهید برای دیدن تصویر کامل اما آنچه که شما تشخیص داده شده است که یک سیگنال و من فکر می کنم که مهم است" مالدونادو گفت. "در طول زمان من فکر می کنم ما باید یک درک بهتر از تاثیر واقعی از COVID در کالیفرنیا مرگ و میر."

تبلیغات

شهرستان شهرستان آمار و ارقام منتشر شده توسط این سازمان که همچنین تاخیر در پشت, محلی, گزارش, اجازه می دهد برای مقایسه coronavirus مرگ و میر و سهم خود را از کل مرگ و میر در هر منطقه از دولت است.

در لس آنجلس, برای مثال, این بیماری نسبت داده شده به حدود 2.7 درصد از مرگ و میر ناشی از تمام علل در این سال — دوم-بالاترین نرخ در دولت پس از آن سان متئو کانتی. اورنج کانتی در رتبه بالاترین در حدود 0.5 درصد در میان کشورهای موجود در گزارش است. آژانس نکردن در مجموع از بسیاری از شهرستانهای کوچکتر با کم coronavirus آمار و ارقام.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب