بزرگنمایی این تصویر

خواه به رهبری سنا نمی رود به این اقدامات تصویب پنج شنبه و مجلس نشان داد که رئیس جمهور تهمت وتو آنها را. J. Scott Applewhite/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

J. Scott Applewhite/AP

این خانه دارای تایید دو اقدامات به دنبال محدود کردن رئیس جمهور توانایی اقدام نظامی بدون کسب موافقت کنگره.

اولین قطعه ای از قوانین شناخته شده به عنوان “نه جنگ علیه ایران عمل” را مسدود بودجه برای نیروی نظامی و یا در برابر ایران مگر اینکه کنگره امضا کرده است ، اندازه گیری معرفی شده با تشکر. Ro Khanna کالیفرنیا گذشت یک رای 228-175.

دوم معرفی شده توسط همکار کالیفرنیا دموکراتیک تشکر. باربارا لی را لغو 2002 مجوز برای استفاده از نیروی نظامی (AUMF) که طلیعه جنگ علیه صدام حسین و رژیم در عراق است. آن را تصویب 236-166 با پشتیبانی از 11 خواهان.

اما این آرا ممکن است تا حد زیادی نمادین است. خواه به رهبری سنا نمی رود به این اقدامات و مجلس نشان داد که رئیس جمهور تهمت وتو آنها را. آنها ملامت از تهمت های اخیر اقدامات نظامی در عراق علیه ایران و ایران مرتبط اهداف که انجام شد, بدون مجوز کنگره.

“سربازان ما سزاوار شأن یک بحث زمانی که آنها باید به جنگ” نوشته. Sheila Jackson Lee, D-تگزاس گفت: نمایندگان مجلس پیش از رای.

رای گیری صورت گرفت و در همان روز که عراق گفت: این امر از سرگیری همکاری های نظامی با آمریکا رهبری ائتلاف علیه داعش. اوایل سال جاری دولت عراق به حالت تعلیق اقدامات مشترک و مجلس رای به تقاضا است که نیروهای ایالات متحده برداشت پس از حمله هواپیماهای بدون سرنشین آمریکا که به کشته شدن نظامی ایران, رهبر, قاسم سلیمانی در بغداد.

در یک صدای جیر جیر شنبه رئیس جمهور تهمت تشویق اعضای خانه “رای خود را به قلب” در این قانون. در روز بعد او تا حدودی متفاوت پیام. “با رای خانه فردا دموکرات ها می خواهند به آن را سخت تر برای رئیس جمهور برای دفاع از امریکا و ایستادن به عنوان مثال ایران. محافظت از کشور بزرگ ما!” او در توئیتر خود نوشت.

“آمریکا نمی خواهد بود امن تر خواهد شد ضعیف تر” Rep. Kevin McCarthy, R-کالیفرنیا به خبرنگاران گفت:.

2002 AUMF به رئیس جمهور قدرت را به “دفاع از امنیت ملی ایالات متحده علیه ادامه تهدید ناشی از عراق است.” پس از آن استفاده شده است برای توجیه دیگر آمریکا اقدامات نظامی از جمله اعتصاب در برابر سلیمانی.

“صدام حسین مرده است. دولت و رژیم از بین رفته” نوشته. الیوت انگل D-n. y. گفت: قانونگذاران مجلس در روز پنج شنبه. “این جنگ مجوز هیچ ربطی به حال و روز عراق است. باید آن را لغو نمی کند استفاده می شود برای راه اندازی بیشتر اقدام نظامی است.”

کنگره نبود رسما مطلع قبل از اعتصاب در برابر سلیمانی که rankled برخی از اعضا و طلیعه در این قانون.

ایالات متحده با تکیه بر یکی دیگر از AUMF — که به تصویب رسید در سال 2001 و مجاز جمهور به استفاده از زور علیه کسانی که مسئول حملات در سپتامبر. 11 سال — به طور قانونی آن را توجیه اقدامات نظامی علیه دولت اسلامی در کشورهای مختلف و در برابر دولت اسد در سوریه است.

در بیانیه ای که نشان می دهد آن را وتو این خاص اندازه گیری کاخ سفید گفت: “از سال 2002 AUMF شده است درک اجازه استفاده از زور برای در میان دیگر اهداف پرداختن به تهدیدات ناشی از عراق از جمله تهدید داعش … به عنوان به خوبی به عنوان تهدید کارگردان ایران است.”

در سال های اخیر قانونگذاران از هر دو طرف باید گاهی اوقات ابراز ناخرسندی که کاخ سفید همچنان به استفاده از قوانین گذشت نزدیک به دو دهه پیش به عنوان توجیهی برای ادامه اقدام نظامی است. به عنوان NPR گزارش کارشناسان حقوقی باید اشاره کرد که ریاست جمهوری جنگ قدرت را به طور چشمگیری گسترش یافت و در سال های پس از حملات یازدهم سپتامبر ، حملات 11 با کمی اعتراض از قانونگذاران.

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de