شرایط در سان فرانسیسکو مرکز پزشکی به سرعت در حال بدتر میان شیوع کروناویروس

شرایط رو به وخامت در لاگونا هوندا بیمارستان و مرکز توانبخشی طولانی مدت مراقبت تسهیلات در سان فرانسیسکو در میان coronavirus شیوع دارد و مسئولان شهرستان روز دوشنبه گفت:.

شهردار گفت: نه کارکنان مرکز بزرگ تا به حال آزمایش مثبت و همچنین دو نفر. کنترل عفونت پرستاران از دولت و کنترل عفونت پزشکان و اپیدیولوژی از مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری فرستاده شده اند به سان فرانسیسکو برای کمک به مقابله با شیوع, مقامات گفت.

“من غمگین به گزارش لاگونا هوندا بیمارستان در حال رشد شیوع کروناویروس,” دکتر گفت: اعطای, Colfax, مدیر بهداشت عمومی برای سان فرانسیسکو. چرا که در دراز مدت مراقبت از امکانات در سراسر جهان شده اند در معرض خطر بیشتری در COVID-19 همه گیر “ما انتظار داریم این وضعیت متاسفانه بدتر” Colfax گفت.

لاگونا هوندا است که توسط سان فرانسیسکو وزارت بهداشت عمومی و پرستاری ماهر و مرکز توانبخشی با فضای حدود 780 ساکنان.

تبلیغات

“این وضعیت تشدید خواهد شد در لاگونا هوندا گفت:” شهردار لندن نژاد در یک کنفرانس خبری روز شنبه گفت “این وضعیت تشدید خواهد شد در سان فرانسیسکو.”

نژاد را توجه داشته باشید که بیشتر مردم در این شهر به نظر می رسید به پیوستن به یک پناهگاه در محل سفارش بیش از آخر هفته. وجود دارد 374 تایید موارد COVID-19 در سان فرانسیسکو و شش نفر کشته شده اند.

این وضعیت در لاگونا هوندا تأکید بزرگتر نگرانی در مورد بیمارستان در کالیفرنیا به طور کلی به عنوان coronavirus موارد سنبله.

بیمارستان خطر غرق و توسط تعداد فزاینده ای از بیماران مبتلا به بیمار.

تبلیغات

تعداد COVID-19 بيمار در کالیفرنیا فشرده-تخت های مراقبت دو برابر یک شبه از 200 روز جمعه به 410 در شنبه رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom گفت. و تعداد بیماران بستری تست مثبت برای COVID-19 بیماری تنفسی ناشی از coronavirus افزایش 38.6% — از 746 روز جمعه به 1,034 در شنبه, او گفت:.

“ما خوش شانس است که ما فقط در 410 ویرانگر برای افراد وجود دارد و اعضای خانواده خود و عزیزان” Newsom گفت: در یک کنفرانس خبری در Sunnyvale در روز شنبه. “اما با مقایسه و مقایسه با دیگر نقاط این کشور است که به نظر می رسد تعداد نسبتا متوسط.”

برای آماده شدن برای افزایش coronavirus بیماران پزشکی تختخواب تاشو و تجهیزات در حال تحویل به سن متعو مرکز رویداد در منطقه خلیج است.

تحویل یکشنبه آغاز شد و گارد ملی است که انتظار می رود در این مرکز از طریق سهشنبه به راه اندازی تجهیزات. فدرال درمان سایت می توانید خانه 250 بیماران با علائم خفیف.

“آخرین پیش بینی ها تخمین می زنند که یک پزشکی افزایش می تواند فشار بیمارستان در شهرستان ما به ظرفیت و ما نیاز به مکانی دیگر به خانه بیماران نیاز به سطح خاصی از مراقبت” شهرستان مدیر مایک Callagy گفت. “ما فقط می توانید صبر کنید تا ببینید اگر این اتفاق خواهد افتاد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.ly