در نگاه اول آن را یک پیام است که من برداشت.

“من به دنبال تبلیغات” آغاز کرد و این ایمیل از ماریان ساکس.

او باید شناخته شده رول چشمان من.

“توقف” او نوشت. “آیا از حذف این … لطفا.”

تبلیغات

من نه خوشبختانه.

“من 101 سال زندگی می کنند و در تسهیلات زندگی کمک” ساکس نوشت و گفت که او با الهام از سوئد نوجوان گرتا Thunberg را فعالیت در تغییر آب و هوا.

“بسیار وجود دارد ما سالمندان می توانید انجام دهید برای کمک به” ساکس نوشت. “اما من فکر کردم شاید ما می تواند با رعایت یک meatless روز در هفته در اتاق ناهار خوری. پیشنهاد ملاقات با قابل توجه پذیرش توسط ما ساکنان.”

یک تبلیغ کوچک ممکن است الهام بخش دیگر سالمندان به انجام بخشی خود را, ساکس نوشت.

تبلیغات

“می تواند به شما کمک کند؟”

او زمان بندی شده نمی تواند بهتر چون من فقط می خواهم ملاقات با دو تغییر آب و هوا کارشناسان به بحث در مورد تهدید خاص در کالیفرنیا و آنچه ما می توانیم در مورد آن انجام دهد. بنابراین قبل از اینکه من به شما بگویم در مورد سفر من به دیدن خانم ساکس در پاسادنا اجازه دهید من به شما بگویم در مورد دیدار با کارشناسان.

لایحه Patzert سابق climatologist در جت ناسا Propulson آزمایشگاه و استیو LaDochy نیمه بازنشسته و هواشناسی و علوم استاد در Cal State L. A بودند و هر دو به نقل از یک Jan. 11 لس آنجلس تایمز داستان توسط پل Duginski در مورد کاهش شيوع tule مه در ناحیه میانی دولت است.

“در خشک مرکزی دره گیاهان به خصوص گیاهان بومی عشق آب اضافی که این مه فراهم می کند” Patzert گفت: در این داستان است. و LaDochy توضیح داد که گرم شدن درجه حرارت و کاهش آلودگی هوا — که جذب بخار شد و به سرزنش برای کاهش مه.

بیش از یک فنجان قهوه با من در سیرا Madre Patzert و LaDochy تا به حال بسیاری می گویند و بیشتر از آن ترسناک است.

که تعجب آور نیست زمانی که این خبر پر از داستان های ترسناک در مورد ذوب یخچال های طبیعی افزایش سطح دریا مواج آتش سوزی و قاتل خشکسالی سیل چرخه. جهانی گاز گلخانه ای, گازهای گلخانه ای به یک رکورد بالا در سال 2019 ما فقط به اتمام داغترین دهه در ضبط و حرارت ذخیره شده در بالای سطح اقیانوس است که در یک رکورد.

با سلیمان ناپدید شده در اقیانوس ها و یخچالهای طبیعی ذوب آن را آسان به چشم پوشی از این اثر در یک جایی مثل جنوب کالیفرنیا. اما به عنوان Patzert و LaDochy توضیح داد: تغییر آب و هوا است که با داشتن یک اثر بزرگ در اینجا که در آن انفجار جمعیت و افزایش انتشار گازهای گلخانه ای ایجاد کرده اند که به اصطلاح جزایر حرارتی.

در حالی که متوسط درجه حرارت جهانی افزایش یافته است حدود 1.7 درجه بالاتر از قرن 20 به طور متوسط Patzert گفت: آن افزایش یافته است و نزدیک به 5 درجه در مرکز شهر لس آنجلس است.

تبلیغات

“در ماه اوت و سپتامبر آن را 8 تا 9 درجه گرمتر از آن استفاده می شود” Patzert گفت و اشاره کرد که پس از 1950s جمعیت کالیفرنیا تا چهار برابر شده در حالی که این کشور دارای تنها دو برابر شده است.

“شما به عنوان ساخت یک کلانشهر … شما تمایل خود را برای تولید گرما با مراکز خرید مسکن, تحولات, blacktop,” Patzert گفت.

و پس از آن وجود دارد آشکار است. مردم بیشتر به معنی بیشتر وسایل نقلیه.

LaDochy درایوهای Prius. Patzert پرواز نمی کند تا آنجا که او استفاده می شود. هر کس می تواند پیدا کردن یک راه برای کمک به آنها گفت. اما بزرگترین ابزار برای تغییر Patzert گفت: — با توجه به سیاست های نامعقول, برخی از به اصطلاح رهبران است که صندوق های رای.

ماریان ساکس نیست در انتظار یک انتخابات به انجام بخشی خود را. او تا به حال سمت چپ درب نیمه بسته نگهداشته شده و به نام برای من آمده است در زمانی که من زدم. او به نظر نمی آید سن او و زمانی که او شروع به صحبت کردن من می خواستم به بررسی او گواهی تولد.

پس از بیش از یک قرن در این سیاره او هنوز تیز و کنجکاو مشغول اند. او در پرستاری و پس از آن معماری; او و همسر مرحومش مطرح سه تا از بچه ها سوار یکی از اولین خودروهای هیبریدی جمع آوری سنگ و مشترک از طبیعت است. او در حال حاضر هدف خود دوربین شکاری در نزدیکی پرندگان به دنبال اخبار از نزدیک و وحشت توسط شواهد رو به رشد بیش از حد گرم از سیاره.

او قهرمان Thunberg, 84 سال سوم شده خیره پایین راضی رهبران جهان و بانگ زد: “چطور جرات کردی … کل اکوسیستم در حال فروپاشی است.” اما Sachs — که خانه یک گالری از حیات وحش نقاشی های او به عنوان یک سرگرمی — آیا می خواهید به بحث سیاست است.

“من رندر لال,” Sachs گفت. “آیا به من هم زده است.”

تبلیغات

او به من گفت که او به رسمیت شناخته شده است که او و همکار ساکنان می تواند جهان را تغییر دهید, خود را, اما انجام این کار چیزی است که یک گزینه نیست. گوشت-رایگان منو همه او می تواند از فکر می کنم و همسایه و دوست و ماریون مارکس در آغوش ایده.

آنها نوشت تا پیشنهاد خود را و گردش یک یادداشت به 130 ساکنان این نمایشگاه اوکس آنها گفتن که Thunberg مطرح کرده بود آگاهی افراد جوان در سراسر جهان از جمله “نوه های ما و ما نوه بزرگ.”

“به عنوان مسئول سالمندان ما باید آنها را پشتیبانی ما در این بحران آب و هوا. ما احساس می کنیم ما می توانیم انجام بخشی از ما با مشاهده یک meatless روز یک بار در هفته. ما از آن خواهد شد فرصت را به برخی از کمک.”

ساکنان خواسته شد به می گویند بساز یا نه. یک هفته بعد با 44 رای و بازیگران این نمایشگاه اوکس آب و هوا تغییر طرح برنده در یک لغزش 44-6.

یکی از ساکنان که رای در برابر اضافه شده نظر: “خدا کنترل آب و هوا.”

یکی دیگر از ساکنان تعجب اگر ممنوع گوشت که شامل گوشت گوزن و آهو.

“من فکر نمی کنم آنها تا کنون حتی خدمت گوشت گوزن و آهو” گفت: خانم ساکس.

ساکس و مارکس تحویل اخبار به آشپز Rigo آریاس که گفت: این طرح برای سلامتی روزهای دوشنبه به زودی آغاز — هیچ گوشت مرغ یا گوشت خوک برای صبحانه, ناهار و یا شام. آریاس به من گفت که با توفو, پاستا بادمجان و خطوط جدید گیاهی جایگزین های گوشت منوها نخواهد بود برای قرار دادن با هم. و در حال حاضر ماهی نشده است ممنوع است.

“من فکر می کنم این ایده بزرگ” آریاس گفت. “من واقعا شگفت زده در یک راه خوب است که در این نوع از مکان ها وجود دارد هنوز هم علاقه ای به حمایت از یک علت است.”

من به دنبال ساکس برای ناهار — سوپ ماهی تن, سالاد و ساندویچ ژامبون شد در منو — و با او نشسته بگیرید و یاد دهید مارکس شلی Gutman و Luretta Rideout همه آنها در حمایت از این حرکت است.

“ما باید برای انجام کاری گفت:” مارکس “و یا ما در حال رفتن به در تنگه وخیم است.”

گوشت کمتر به معنای کاهش انتشار گاز متان گفت: Sachs. و اگر ما را نگه نمی قطع درختان برای روشن شدن فضا برای, چرا, که کمک خواهد کرد هم گفت: مارکس.

کوچک هفتگی قربانی در یکی از بازنشستگی مرکز نمی خواهد انجام بسیاری از زنان اذعان کرد.

اما بهتر است از انجام هیچ چیز ساکس گفت و این ایده ممکن است گرفتن در بازنشستگی دیگر مراکز. اگر یک نوجوان قادر به شروع یک جنبش, چرا نمی توانید آنها ؟

Steve.lopez@latimes.com

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im