ستون: Newsom در حال انجام آنچه که او باید با کروناویروس بحران است. اما او نیاز به آن را توضیح دهید بهتر

فرمانداران در حال آزمایش توسط بحران. و رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom انجام شده است به خوبی دست زدن به یک است که بر خلاف هر گونه مواجه کالیفرنیا اجرایی در بیش از 100 سال است.

در سال 1918 در طول اسپانیایی آنفولانزای همه گیر که به کشته شدن حدود 700 ، 000 آمریکایی و به 50 میلیون نفر در سراسر جهان رژیم صهیونیستی است. ویلیام Stephens اعلام آن همه “وظیفه مقدس” به پوشیدن ماسک.

سان فرانسیسکو ساخته شده آن را یک قانون است. هر کسی گرفتار در پوشیدن یک ماسک گاز — یا پوشیدن آن نادرست بود با اتهام “اخلال در صلح” و جریمه $5. خوشبختانه ما رهبران سیاسی نمی رفته است که تا کنون در تلاش برای محافظت از هر کس از coronavirus.

شهرستانها و استان ها — نه Stephens — نام بسیاری از عکس ها در مبارزه با آنفلوآنزای اسپانیایی. بازگشت سپس فرمانداران ندارد ارتباطات فوری Newsom امروز روزانه از طریق برنامه های تلویزیونی خود در Facebook صفحه. استفن به حال تلگراف و خم های همراه. آن محلی که دستور تعطیلی مدرسه و منع کرد.

تبلیغات

رژیم صهیونیستی. پیت ویلسون بود ضربه توسط یک سونامی از بلایای طبیعی در 1990s: خشکسالی و سیل و آتش سوزی, زلزله, ضد شورش و رکود اقتصادی است که لازم جمهوریخواه از قضا برای مبارزه با بزرگترین دولت افزایش مالیات در تاریخ است. او به دست آورده تجلیل.

خود را جانشین رژیم صهیونیستی. خاکستری دیویس نگاه ضعیف در طول یک بحران انرژی در سال 2000. او نورد توسط قدرت دزدان دریایی مانند انرون و بیشتر مورد ضرب و شتم توسط دولت کسری بودجه. این بحران منجر به فراخوان توسط رای دهندگان در سال 2003.

در سال 2011 در طول رکود بزرگ Gov. جری براون به ارث برده $28 میلیارد کسری بودجه. وی افزایش مالیات بر ثروتمندان آهسته دموکراتیک هزینه و چپ دفتر ستایش برای احتیاط مالی.

Newsom در حال حاضر پول نقد ذخیره شده است که پیش بینی شده به مجموع 21 میلیارد دلار در تابستان. که به احتمال زیاد به صرف پایین در ماه های آینده به عنوان فرماندار و نماینده مجلس بیرون پول برای مبارزه با کروناویروس و گوشت گاو خالص ایمنی برنامه برای کمک به قربانیان افتادن اقتصاد است. درآمدهای مالیاتی خواهد شد به طور قابل توجهی کاهش می یابد به دلیل توقیف رستوران ها, میله, جاذبه های گردشگری, رویدادهای ورزشی. نام آن را.

تبلیغات

بنابراین اگر چه Newsom است که به دنبال خوبی در حال حاضر ظاهر می شود به طور صمیمی و جدی و پر انرژی و مولد بودن — وجود خواهد داشت مقدار زیادی از فرصت های مخاطره آمیز به پیچ کردن.

برای شروع چه مدت طول خواهد مردم با میل و رغبت تحمل بازداشت خانگی? و آنچه را او انجام دهید اگر آنها شروع به شورش?

“این همه برای پایان دادن به حفظ تمدن و فرهنگ به عنوان ما آن را می دانم” فرستاده جویس سابق کالج همکلاسی و همکار و عضو آسیب پذیر ترین نسل. “در چه نقطه را مردم قبول یک عامل خطر به منظور حفظ زندگی ما بستگی دارد؟”

وجود دارد, البته, جوجه ملی بحث بیش از این سوال. رئیس جمهور تهمت می خواهد محدودیت به کاسته عید پاک. Newsom فکر دو تا سه ماه — که ظاهرا بسیاری از کارشناسان بهداشت عمومی.

“این می تواند ایجاد یک مقدار مشکل بزرگتر از مشکل ما آغاز شده با” مغلوب ساختن پیشی جستن و اظهار داشت در کاخ سفید, اخبار جلسه روز شنبه با اشاره به محدودیت. “شما در حال صحبت کردن در مورد مردم درد و رنج عظیم افسردگی و فکر خودکشی است.”

من به روانپزشک دکتر گرگوری Sazima یک استنفورد عضو هیات علمی و پرسید: چگونه مردم را قبول بودن قفل کردن در خانه های خود.

“این کاملا بستگی به مسیر طی دو هفته آینده” Sazima گفت. “اگر وجود دارد, خوشه, در, موارد, از آن خواهد شد به اندازه کافی تکان دهنده به مردم است که آنها در حال رفتن به می خواهید به ماندن در خانه. اما اگر چیزی واقعا اتفاق می افتد, آنها فکر می کنم آنها بوده است احمقانه. مردم ممکن است بخواهید شروع به لگد زدن به عقب دوباره. آنها می گویند آن است که یک معامله بزرگ. ‘ما رو فریب خورده.'”

یکی از قابل ستایش ترین چیزی است که Newsom انجام داده است درخواست پلیس برای به اجرا درآوردن اقامت خود را در خانه فرمان. این صرفا داوطلبانه اجرا توسط فشار اجتماعی. این یک جنگ در برابر یک ویروس اما ما نیازی به احساس می کنم مثل ما در حال زندگی در یک کشور اشغال شده.

تبلیغات

“در حال حاضر, اما شما هرگز نمی دانید می گوید:” Newsom سخنگوی ناتان بر پلیس با استناد به مردم است. “او را ترک همه اقدامات در جدول. اما در سراسر کشور اکثریت قریب به اتفاق مردم مطابق.”

Newsom کار کرده است به طور انحصاری از دولت خدمات اورژانس مرکز فرماندهی چند مایلی شرق دولت کاپیتول.

“او بسیار علاقه مند بودن که در آن عمل است دیدن آنچه که اتفاق می افتد و فکر کردن در مورد آنچه در آینده در اطراف گوشه” کلیک می گوید. “او را از دیدن آنچه اهرم دولت می تواند به بخش خصوصی به انجام آنچه مورد نیاز است.”

Newsom متقاعد کرده اپل و Pacific Gas & Electric Co. به هر donate 1 میلیون ماسک کلیک می گوید. تسلا اهدا کرده است 1,000 هواکش.

فرماندار کمک به متقاعد کردن تهمت به مسیر 1000 تخت بیمارستان نیروی دریایی کشتی رحمت به لس آنجلس در طول شیوع کروناویروس.

او صادر کرده است تقریبا یک دوجین coronavirus مرتبط با دستور اجرایی — احکام است که تاخیر در فروش اموال به رهن, اجازه به دولت های محلی برای توقف اخراج و انعطاف پذیری بیشتر در پناه بی خانمان مردم آن را آسان تر برای به دست آوردن مزایای بیکاری, صندوق, مدارس, حتی اگر آنها در حال بسته گسترش ظرفیت تخت در بیمارستان….

یک مکان Newsom می تواند گام تا بازی خود را در ارتباط کلامی.

در تلویزیونی خود جلسات فرماندار اغلب به نظر می رسد مانند او نیاز به خواب بیشتری که او احتمالا می کند. سخنرانی خود را قطع شده است مکرر با مکث midsentence. و او را بیش از حد عمیق در علف های هرز.

تبلیغات

Newsom به سرعت در حال پرت کردن اعداد است که برای شنونده به هضم. و کلمات خود را صدا مانند یک بوروکرات است: “پروتکل” “زمان واقعی” “خرید.”

“کلمات او نیست و همدلانه آنها قانونی می گوید:” باربارا اوکانر بازنشسته استاد ارتباطات که به رهبری, سیاست و رسانه موسسه در کال ایالتی ساکرامنتو.

“فرماندار نیاز به یک تشویق کننده گفتار.”

بله ما بسته فهم همه نیاز به برخی از تشویق.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de