کلمبیا به دنبال استرداد سناتور دستگیر شده در ونزوئلا

بوگوتا - کلمبیا مقامات به دنبال استرداد یک سناتور سابق که دستگیر شد در ونزوئلا پس از فرار از زندان چهار ماه پی

توسط MINERALNEWS در 9 بهمن 1398

بوگوتا - کلمبیا مقامات به دنبال استرداد یک سناتور سابق که دستگیر شد در ونزوئلا پس از فرار از زندان چهار ماه پیش.

اما چشم انداز بازگشت آیدا Merlano به او سلول زندان در کلمبیا هر زمان به زودی باریک از کلمبیا به رسمیت نمی شناسد رئیس جمهور نیکولاس مادورو که کنترل ونزوئلا دولت است.

کلمبیا وزارت دادگستری گفت: آن را پردازش Merlano را استرداد درخواست با líder ژوئن Guaidó که به رسمیت شناخته شده است که ملت رییس جمهور موقت توسط بیش از 50 کشور از جمله کلمبیا و ایالات متحده, اما که هیچ عملی قدرت.

در یک مصاحبه رادیویی کلمبیا وزیر خارجه کلودیا بلوم دفاع yearlong تلاش برای منزوی کردن مادورو با وجود چنین مشکلات عملی است.

"ما درک می کنیم وجود دارد دیپلماتیک عوارض با توجه به این مورد که ما لازم نیست که روابط نامشروع دولت ونزوئلا" بلوم گفت: Blu رادیو. "اما این مورد نمی خواهد جلوگیری ما از تلاش های ما برای بازگرداندن این کشور دموکراسی است."

Merlano فرار از زندان در ماه اکتبر در هنگام مراجعه به یک دندانپزشک. در حالی که نگهبانان زندان منتظر او خارج دندانپزشک منشی او صعود از طبقه سوم پنجره کشویی پایین طناب و پریدند بر روی یک موتور سیکلت که با سرعت خود را به خیابانهای شهر. سینمایی فرار ثبت شده توسط دوربین های امنیتی و منجر به استعفای کلمبیا زندانها مدیر.

Merlano شده بود محکوم به 15 سال زندان برای نظارت بر خرید و فروش رای عمل و اعتقاد بر این است که اطلاعاتی که لینک سیاستمداران قدرتمند به رسوایی فساد.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر


tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lytny.im
آخرین مطالب