بیماری همه گیر است که قریب به اتفاق بهداشت عمومی آمریکا ظرفیت در بسیاری از کشورهای. چه در حال حاضر ؟

بزرگنمایی این تصویر مردم در صف انتظار خارج از COVID-19 تست سایت در فلوریدا. دولت شاهد موج بی سابقه ا

توسط MINERALNEWS در 7 مرداد 1399
بزرگنمایی این تصویر

مردم در صف انتظار خارج از COVID-19 تست سایت در فلوریدا. دولت شاهد موج بی سابقه ای در coronavirus موارد در هفته های اخیر. Lynne Sladky/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
Lynne Sladky/AP

زمانی که این بیماری همه گیر کوروناویروس آغاز شد و کارشناسان بهداشت عمومی تا به حال امید زیادی برای ایالات متحده است. پس از تمام ایالات متحده به معنای واقعی کلمه اختراع تاکتیک های که استفاده شده است برای چندین دهه به سرکوب شیوع بیماری در سراسر جهان: سرعت شناسایی هر کسی که آلوده می شود. پیگیری کردن هر کس در معرض ویروس. تست همه. جداسازی بیمار و قرنطینه در معرض برای جلوگیری از ویروسی در حال گسترش است.

به امید یک کشور ثروتمند مانند ایالات متحده خواهد استقرار آن محاکمه و درست از اقدامات به سرعت در حال حاوی ویروس مانند سرعت dousing هر اخگر از آتش به نگه داشتن آن را از فوران یک آتش سوزی جنگل.

امروز از آن است که امید است که خاموش شده است — و نه آتش. بازگشت به محدود تر خاموش شدن ناگهانی از کسب و کار و تجمعات عمومی به احتمال زیاد لازم است در بسیاری از مکان های عمومی سلامت رهبران می گویند به تعداد موارد به اندازه کافی کم است که "آزمون ردیابی و منزوی کردن" استفاده می شود به douse اپیدمی اون سوی خاکستر سوخته.

"در حال حاضر ما در حال تجربه یک جنگل ملی آتش COVID است که به آسانی مصرف هر انسان چوب در دسترس است که برای رایت" می گوید:
مایکل Osterholm مدیر مرکز تحقیقات بیماری های عفونی و سیاست در دانشگاه مینه سوتا است.

تست, تماس, ردیابی و جداسازی هستند تاکتیک استفاده می شود با موفقیت به له شیوع بیماری در کشورهایی مانند کره جنوبی و آلمان است. اما آن مکان تا به حال هرگز به سطح مورد موج بسیاری از ایالات آمریکا در حال حاضر تجربه.

"هنگامی که شما باید چیزی شبیه به این اتفاق می افتد, هیچ راهی وجود دارد که سنتی تست و ردیابی است که به هر معنی تاثیر" Osterholm می گوید. "من می دانم آن را به تلاش برای گیاه خود را petunias در وسط یک دسته پنج طوفان."

دیگران به توافق برسند. در این نقطه وجود دارد که فقط بیش از حد بسیاری از عفونت های جدید اتفاق می افتد بیش از حد به سرعت برای کمبود بودجه روبرو understaffed بهداشت عمومی ادارات به طور موثر استفاده از تست و قرارداد ردیابی به گفته دکتر جفری انگل مشاور ارشد برای COVID-19 دیدگاه برای این شورا از دولت و ارضی اپیدیولوژی.

"این فقط این تلاش عظیم" او می گوید. "این فقط امکان پذیر نیست."

که تبدیل شده به ویژه به دلیل تاخیر طولانی در گرفتن نتایج از coronavirus آزمون که هم اکنون می توانید روز یا حتی چند هفته به دلیل افزایش تقاضا برای تست. در آن زمان هر کسی که آلوده می تواند در حال حاضر گسترش این ویروس را به افراد دیگر.

"من فکر می کنم این پاسخ درست زمانی که شما نزدیک به یک کنترل اپیدمی و شما در حال تلاش برای پاک کردن نشت. اما ما وجود دارد در بسیاری از مکان ها می گوید:" مارک Lipsitch استاد اپیدمیولوژی در دانشکده بهداشت عمومی دانشگاه هاروارد. "در بسیاری از مکان ها من فکر می کنم ما در حال درگیر شدن در جمعی افکار واهی و پوچ."

مشکل دیگر این است که نتایج آزمون در ایالات متحده اغلب شامل نمی شود اطلاعات اولیه مورد نیاز برای پیدا کردن افرادی که تست مثبت مانند شماره تلفن و آدرس. و حتی اگر بهداشت عمومی کارگران می تواند پیدا کردن افراد آلوده در زمان آن است که اغلب دشوار است برای متقاعد کردن مخاطبین خود را به قرنطینه انگل می گوید.

"آن داوطلبانه است. و آنها باید چیزهای دیگر را به انجام" انگل می گوید. "آنها ممکن است ضروری کارگران است. آنها ممکن است نیاز به شروع به کار. زندگی طول می کشد."

بنابراین اگر تست, تماس, ردیابی, جداسازی و قرنطینه نمی خواهد کار چه خواهد شد ؟

"با توجه اساسی ما عدم رفع شکاف در تست و تنگناها که واقعا ما را در مسیر که در آن هیچ جایگزین مناسب فراتر از آتن می گوید:" جنیفر Nuzzo ارشد پژوهشگر در دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سلامت و امنیت.

در حال حاضر Nuzzo فکر نمی کند که تمام امید از دست داده است. اگر مردم به اندازه کافی در نهایت شروع به پوشیدن ماسک و هوشیار در مورد اقامت حداقل 6 فوت دور از افراد دیگر به خصوص در داخل خانه وجود دارد ممکن است هنوز هم امیدواریم که حداقل در برخی از مکان های اجتناب از جدید خاموش شدن ناگهانی او می گوید.

"من واقعا نگران وادار کردن کل یک دولت یا کشور به عقب نشینی به خانه ما برای مدت طولانی است. این مضر هستند اقدامات خود را" Nuzzo می گوید.

و هنوز هم ممکن است برخی از مکان هایی که این ویروس هنوز ممکن است گسترش به طور گسترده ای بوده یا سرکوب پایین به اندازه کافی برای تست و تماس با ردیابی موثر باشد برخی می گویند.

"هاوایی!" نوشت: Caitlin رودخانه از Johns Hopkins Bloomberg School of Public Health, در یک ایمیل به NPR. "آنها باید امکان استفاده از یک جزیره ،

ماساچوست نیز ساخته شده است, موثر سلامت عمومی نیروی کار او اشاره می کند.

و در مکان هایی است که نمی تواند از خاموش شدن ناگهانی برخی امیدوارم که آنها نمی خواهد که به عنوان اژدهایی به عنوان اولین بار. فضاهای باز مانند پارک ها و زمین های بازی و سواحل — می تواند باز باقی می ماند به عنوان مثال زمانی که مردم ماسک و حفظ 6 پا از فاصله فیزیکی از هر کسی که از خارج از خانواده خود را.

"ما می دانیم بیشتر در مورد این ویروس و چگونه آن را در حال حاضر پس از آن ما را در بهار می گوید:" رودخانه. "بنابراین من فکر می کنم برای حوزه های قضایی که برداشتن گام های رو به عقب به سمت بسته شدن — من فکر نمی کنم آن را به نگاه مانند آن را در بهار است."

دیگر دانشمندان پیشنهاد کرده اند که مستندات می تواند اجتناب شود اگر 95% از جمعیت ایالات متحده شروع به پوشیدن ماسک به طور مداوم در. اما در حال حاضر ماسک استفاده بسیار کمتر است. و برخی از کارشناسان بهداشت عمومی شک ماسک به تنهایی می تواند به اندازه کافی.

"درجه که پوشش را رها انتقال شده است و متاسفانه بیش از حد قابل ملاحظه ای توسط تعدادی از مردم" Osterholm استدلال می کند. او با اشاره به هنگ کنگ که دارای یک افزایش بزرگ با وجود گسترده پوشش.

"استفاده از ماسک است. آنها یک مکمل بخشی از پاسخ ما. اما آنها در حال رفتن به دریافت ما به سطح که در آن ما می تواند به کنترل این ویروس" Osterholm می گوید.

در حال حاضر هیچ یک از این تست و ردیابی تماس بی فایده است کارشناسان می گویند. دور از آن. در واقع کارشناسان می گویند که آنها می خواهم برای دیدن آن ادامه و گسترش یافته است. این می تواند مورد استفاده قرار گیرد استراتژیک برای تعیین چگونه به هدف خاموش شدن ناگهانی بیشتر انتخابی در شرایط و مکان های که در آن ویروس در حال گسترش بیشتر است. برای مثال میله های خاص که در آن مردم اغلب آلوده یکدیگر را می توان شناسایی و بسته شد.

Osterholm امید بیشتر اندازه گیری مستندات کار ممکن است در برخی از مکان های بیش از حد. اما او شک و تردید به خصوص در مورد داغترین نقاط داغ.

"اگر ما می خواهیم به مانند کشورهای دیگر در جهان است که باید با موفقیت شامل ویروس پس از آن ما باید به مصرف دارو در حال حاضر" Osterholm می گوید.

"ما نمی خواهد وجود دارد مگر اینکه ما را به این ویروس در سطح پایین است. و وجود دارد فقط هیچ راه دیگری برای انجام آن به معنای واقعی کلمه اما نوع دوم قفل کردن" او می گوید. "و این بار به حق آن را دریافت."

که می تواند کشیدن این ویروس به عقب به اندازه کافی اجازه دهید به مدارس با خیال راحت بازگشایی, برخی از مردم به کار و به ملت هم به امیدوارم در نهایت به اندازه کافی آزمون و استخدام به اندازه کافی تماس با ردیاب. آن می تواند کمک به ایالات متحده در خارج از زمان roller-coaster مورد موج و دوباره به عنوان حداقل برخی از نسخه عادی.

"آن دسته از کشورهایی که در آتش بهار گذشته و پس از آن یک مستند در حال حاضر آنهایی که شده اند با موفقیت بازگشایی مجدد" Osterholm می گوید. "اقتصاد آنها در حال لذت بردن از زندگی — و آنها هنوز هم حفظ کنترل بر virus."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب