سرد طوفان در شیر برای جنوب کالیفرنیا به عنوان یک سیستم کم پایین حرکت می کند ساحل

یک سری از سرد اقیانوس آرام طوفان است انتظار می رود را قابل توجه باران و کوه برف به جنوب کالیفرنیا آغاز پنج شنبه, خدمات ملی آب و هوا گفت.

این جبهه سرد در حال حاضر در آوردن دوش به منطقه خلیج سان فرانسیسکو در روز شنبه بعد از ظهر بود و انتظار می رود برای ادامه آن آهسته مارس جنوب, با, باران, دوش, پخش كردن, به جنوب و شرق. بی ثباتی در پشت جبهه مطرح شده احتمال رعد و برق و صاعقه و تگرگ گزارش شده در نزدیکی ردینگ.

باران است که انتظار می رود برای شروع به وارد در شهرستان سانتا باربارا یکشنبه و در سراسر لس آنجلس منطقه روز دوشنبه به طور بالقوه سنگین باران در زمان به دوشنبه شب. بارش باران می تواند سنگین تر بیش از جنوب و جنوب غربی رو به کوهپایه و ساحلی دامنه.

به دلیل سرد, طبیعت, طوفان برف سطح شروع خواهد شد در 5000 متر در روز دوشنبه و پایین به 4000 فوت دوشنبه شب. در نهایت آنها را در شیب به 3000 فوت در روز سه شنبه. کم برف سطح انتظار می رود به تاثیر سفر در کوه با بسته شدن راه ممکن است از طریق عمده عبور می کند از جمله ایالتی بیش از 5 انگور در روز سه شنبه و چهارشنبه.

تبلیغات

دوش پراکنده ادامه خواهد داد و سه شنبه با نور جدا دوش یکشنبه, آب و هوا خدمات گفت. در روز سه شنبه به پایین پیش بینی شده است برای تغییر دورتر به سمت غرب از اصل پیش بینی شده است. بی ثباتی در جو خواهد شد در نتیجه شانس اندکی برای رعد و برق طی آن مختصر سنگین بارندگی امکان پذیر است.

Map showing below-normal precipitation levels in California

ترین گزارش ایستگاه در کشور به شرح زیر فصلی هنجارهای برای آسمانی.

(پل Duginski / لس آنجلس تایمز)

بعد از ظهر روز شنبه به خدمات ملی آب و هوا در شهرستان مونتری گزارش مداوم دوش فعالیت و ارتفاع بالا برف با سیستم بود که به عنوان آهسته در حال حرکت اجازه می دهد مقدار باران به اضافه کردن. با توجه به آب و خدمات بارندگی مقدار برای قبل از 12 ساعت از یک دهم تا یک چهارم اینچ و به اندازه نیم اینچ در چند مکان — شد بزرگترین بارش بالغ در شمال کالیفرنیا از اواخر ماه ژانویه است.

همه از این است که خبر خوبی برای خشک کالیفرنیا. اخیر ایالات متحده خشکسالی مانیتور پنجشنبه منتشر شد نشان می دهد تقریبا نیمی از دولت به طور متوسط خشکسالی است.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followersbuy instagram followers with credit cardmobil ödeme bozdurmasu tesisatçısıbuy tiktok followersbuy instagram followershtml nullednulled themesmobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbet