چین virus موارد مرگ و میر, افزایش, اما تعداد تجدید نظر دوباره

پکن – ویروس جدید موارد در چین افزایش یافت فقط 394 از روز گذشته با یک افزایش در مرگ و میر از 114 دولت گفت: به عنوان بازرسان بهداشت رفت و درب به درب برای پیدا کردن هر فرد آلوده در بدترین آمار شهرستان.

سرزمین اصلی چین در حال حاضر گزارش 2,118 مرگ و میر و 74,576 کل موارد. در حالی که به طور کلی گسترش ویروس شده است کاهش این وضعیت باقی می ماند شدید در هوبئی استان و پایتخت آن ووهان که در آن جدید کروناویروس اولین بار شناسایی شده در ماه دسامبر. بیش از 80 درصد از این کشور موارد در هوبئی و 95 درصد از مرگ و میر با توجه به داده ها از چین ملی کمیسیون بهداشت.

جدید روزانه به رقم قابل توجه قطره از 1,749 موارد ثبت شده قبلی در روز است.

بازرسان در لباس محافظ رفت و درب-به-درب شنبه در ووهان سعی کنید برای پیدا کردن هر فرد آلوده. “این باید جدی گرفته شود” گفت: وانگ Zhonglin شهر تازه ضرب حزب کمونیست ،

شهرستانها در هوبئی با یک ترکیب جمعیت بیش از 60 میلیون نفر را تحت مستند پس از سال جدید قمری تعطیلات آخر هفته معمولا چین شلوغ ترین سفر دوره است. مقامات متوقف تقریبا تمام حمل و نقل و جنبش به جز قرنطینه تلاش های مراقبت های پزشکی و تحویل مواد غذایی و نیازهای اساسی. “زمان جنگ” اقدامات انجام شده در بعضی از نقاط با ساکنان مانع از خروج از آپارتمان خود را.

این اقدامات سختگیرانه به دنبال خشم عمومی بیش از هوبئی مقامات اداره شیوع هنگامی که آن را شروع در ماه دسامبر. خطر از انسان به انسان انتقال عنوان شد و پزشکان که در تلاش برای هشدار دادن به مردم مواخذه شد توسط پلیس. ووهان ساکنان گزارش ازدحام در بیمارستان ها و تلاش بیهوده به دنبال درمان.

بسیاری از کشورها نیز راه اندازی مرز نمایش و شرکت های هواپیمایی را لغو پروازها به مقصد و از چین برای جلوگیری از گسترش بیشتر این بیماری که تشخیص داده شده است در حدود دو دوجین از کشورها و ایجاد بیش از 1000 تایید موارد در خارج از سرزمین اصلی چین است. شش و میر تایید شده اند در خارج از سرزمین اصلی و دو در هنگ کنگ و تایوان و ژاپن و فیلیپین و فرانسه است.

دانشمندان چینی گزارش برخی از یافته های نگران کننده در مورد چگونه این ویروس گسترش می یابد. سواب گرفته شد در 14 نفر که در بازگشت به استان گوانگدونگ در ماه ژانویه پس از بازدید از ووهان و در حال توسعه این بیماری است. مقادیر بالایی از ویروس تشخیص داده شد به زودی پس از علائم آغاز شده بیشتر در بینی از در گلو و این ویروس نیز داشت در یکی از آنها تماس نزدیک که هرگز نشان داد هر گونه علائم.

می افزاید که به نگرانی در مورد پتانسیل گسترش این ویروس توسط افرادی که نمی دانند ممکن است آنها آلوده. این گزارش از استان گوانگدونگ مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری منتشر شده توسط New England Journal of Medicine.

در ژاپن حدود 500 مسافر که آزمایش منفی برای این ویروس ترک قرنطینه الماس شاهزاده کشتی کروز چهارشنبه. استرالیا و هنگ کنگ نیز به خانه آورده ساکنان خود را از کشتی و قرار دادن آنها در 14 روز قرنطينه. این کشتی دارای 621 مورد از این ویروس بیشتر در خارج از چین است. نتایج هنوز در انتظار برای برخی از مسافران و خدمه در میان اصلی 3,711 مردم در هیئت مدیره.

مسافران از دیگر کشتی کروز Westerdam آزمایش منفی برای این ویروس با توجه به کامبوج وزارت بهداشت, اما آنها گیر در کشتی و یا در کامبوج به دلیل آنها را محدود به گزینه های سفر وجود دارد و دیگر کشورها نگران هستند آنها می توانند حامل ویروس.

هفت صد از Westerdam مسافر در حال حاضر سمت چپ کامبوج پس از کشتی لنگر انداخت در هفته گذشته تنها به یکی از تست مثبت برای این ویروس زمانی که او وارد مالزی.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر

___

آسوشیتد پرس نویسندگان Sopheng Cheang در پنوم پن, کامبوج, آیلین Ng در کوالا لامپور, مالزی, و Marilynn Marchione در میلواکی تصویری روزنامه نگار کتی Tam در هنگ کنگ و محقق یو بینگ در پکن کمک به این گزارش.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de