چین در خانه ساخته شده است ناو هواپیمابر انجام دریا محاکمه

پکن – چین, وزارت دفاع گفت: نیروی دریایی تنها به طور کامل در خانه ساخته شده است هواپیما انجام دریا آزمایش برای آزمایش سلاح ها و تجهیزات و افزایش آموزش خدمه.

سخنگوی وزارت رن Guoqiang گفت: جمعه تمرینات انجام شد به عنوان برنامه ریزی شده ظاهرا تاثیر پذیری این کشور شیوع کروناویروس.

شاندونگ را راه اندازی در سال گذشته توسط رئیس جمهور چین تأکید کرد افزایش این کشور به عنوان یک منطقه ای قدرت نیروی دریایی در زمان تنش با آمریکا و دیگران بر تجارت تایوان و جنوب دریای چین.

این دومین ناو هواپیمابر چینی برای ورود به خدمات پس از لیائونینگ که در اصل خریداری شده به عنوان یک کشتی سنگین و کندرو از اوکراین و به طور کامل مرمت شده.

هر دو بر اساس یک اتحاد جماهیر شوروی طراحی با یک “پرش با اسکی” سبک عرشه پرواز برای پرواز به جای تخت عرشه استفاده می شود بسیار بزرگتر از آمریکا هواپیمای حامل. آن است که توسط یک روغن معمولی سوخت توربین بخار نیروگاه در مقایسه با سوخت هسته ای آمریکایی حامل و زیردریایی ها استفاده کنید.

چین دیده می شود به عنوان تلاش برای رسیدن به ایالات متحده به عنوان غالب قدرت نیروی دریایی در آسیا و در حال حاضر دارای بزرگترین نیروی دریایی در تعداد عروق.

پکن می گوید هواپیما حامل های مورد نیاز خود را برای محافظت از خط ساحلی و مسیرهای تجاری, اما آنها نیز دیده می شود به عنوان پشتیبان گیری از ادعای خود به خود حاکم تایوان و جنوب دریای چین.

بسیار مرموز نظامی چینی بود که با اعتبار کمک در پاسخ به این بیماری همه گیر در کانون ووهان در اوایل این سال, اما هیچ اطلاعات منتشر شده در مورد موارد در میان پرسنل نظامی و یا هر گونه تغییر در نیروهای مسلح آمادگی وضعیت.

نیروی دریایی آمریکا در مقابل شاهد یک جنجال بر گسترش coronavirus روی عرشه ناو یو اس اس تئودور روزولت و شلیک از هواپیما حامل کاپیتان در ماه آوریل است.

روزولت عامل بود در غرب اقیانوس آرام که اولین خدمه بیمار در اواخر ماه مارس است. حدود 1100 خدمه در نهایت آزمایش مثبت برای cornonavirus و یک سالگی درگذشت. کشتی بود کنار در گوام برای نزدیک به دو ماه.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>