کالیفرنیا مدارس بسته coronavirus نگرانی خواهد شد کمک به رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom می گوید

کالیفرنیا مدارس که نزدیک درهای خود را به خاطر این رمان coronavirus همه گیر خواهد شد و در ادامه به دریافت کمک های مالی تحت یک فرمان اجرایی صادر شده در جمعه توسط رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom, با دستور مستقیم دلار بیشتر نسبت به آموزش از راه دور فرصت ها و گزینه های مراقبت از کودک در طول روز کاری ساعت.

عمل می آید بر روی پاشنه از بسته شدن موقت از همه مدارس در لس آنجلس متحد منطقه مدرسه و مدارس در بسیاری از دولت بزرگترین شهرستانها که برخی از آنها تصمیم به بستن در اوایل این هفته. در تامین مالی کوسن Newsom پنجه یکی از قطعات سخت تصمیم گیری در بسیاری از جوامع در چگونه برای پاسخ به نگرانی های رو به رشد در مورد گسترش COVID-19.

“بسته شدن مدارس دارای یک اثر آبشاری برای ما بچه ها و خانواده خود را — به ویژه کسانی که حداقل مجهز به لحاظ مالی به مقابله با آنها” Newsom در بیانیه ای گفت. “نیازهای کالیفرنیا کودکان و نوجوانان باید رعایت شود صرف نظر از اینکه خود را در مدرسه باز است یا بسته. مدارس را انتخاب کنید که به نزدیک باید از دولت های آموزشی دلار به سرعت در پاسخگویی به نیازهای کودکان و خانواده ها است. ایالت کالیفرنیا در حال کار در سراسر ساعت برای کمک به کسانی که در مناطق و ارائه بهترین شیوه برای اطمینان از هیچ بچه پشت سر گذاشت.”

این فرمان اجرایی به ویژه تماس در مدارس به دنبال راه هایی برای ادامه آموزشی ترم در یک فاصله و به ارائه راه هایی برای نگه داشتن وعده های غذایی مدرسه و برای “نظارت بر دانش آموزان در مدرسه عادی ساعت.”

تبلیغات

Newsom عمل برای اطمینان از ثبات مالی به طور مستقیم تاثیر می گذارد مدارس با حضور بیش از 6 میلیون کودک. اما آن سقوط کوتاه از خواسته های ساخته شده توسط برخی از دولت برجسته ترین مربیان است. کالیفرنیا معلمان Assn., دولت با نفوذ ترین سازمان آموزش و پرورش نام برای یک ایالت مدرسه بسته شدن روز جمعه.

“برای محافظت از دانش آموزان و مربیان ما معتقدیم بسته شدن تمام مدارس و کالج ها خواهد بود یکی از امن ترین اقدامات برای کمک به کاهش بیشتر گسترش این ویروس در حال حاضر گفت:” E. توبی بوید رئیس جمهور از معلمان اتحادیه.

این تصمیم همچنین رئیس جمهور پس از مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام اضطراری ملی را برای مبارزه با شیوع کروناویروس و امنای لس آنجلس Unified School District دوم-بزرگترین سیستم در کشور رای به تعطیل. فرمانداران در کنتاکی, اوهایو, مریلند, میشیگان, New Mexico, اورگان و واشنگتن و غرب ویرجینیا در حال حاضر دستور بسته شدن تمام مدارس در این کشورها است. تمام مدارس نیز بسته در منطقه کلمبیا.

عضویت در خبرنامه

دریافت رایگان ما Coronavirus امروز عضویت در خبرنامه

برای ثبت نام در, آخرین اخبار و بهترین داستان های و معنی آنها را برای شما به همراه پاسخ به پرسش های شما.

شما گاهی اوقات ممکن است دریافت محتوای تبلیغاتی از لس آنجلس تایمز.

تبلیغات

اما یکی از دولت 10 بزرگترین مدارس در دستور موقت, مدرسه, تعطیلی روز جمعه بعد از ظهر و یکی از پرت های Capistrano واحد مدرسه در منطقه اورنج کانتی, برنامه ریزی یک رای بر تعطیلی مدارس برای شب جمعه است.

Newsom ممکن است متوقف کوتاه از بسته شدن تمام مدارس با توجه به نگرانی های گسترده مالی و نیروی کار و خانواده اختلالات چنین تصمیمی می تواند باعث. در میان پدر و مادر مجبور به از دست ندهید همین کار را برای مراقبت از فرزندان خود را در خانه خواهد بود ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی که به شدت مورد نیاز در بیمارستان ها و دیگر تجهیزات پزشکی, مکان های است که می تواند ضعف های کروناویروس بیماران.

تقریبا 80 درصد از دانش آموزان در کالیفرنیا مدارس دولتی دریافت رایگان و یا کاهش قیمت وعده های غذایی. هفته گذشته وزارت کشاورزی ایالات متحده تایید درخواست توسط Newsom دولت اجازه می دهد تا خدمات غذا در طول تعطیلی مدارس اجازه خانواده ها به انتخاب کنید تا کسانی که وعده های غذایی در کتابخانه ها و پارک ها و یا دیگر خارج از سایت و مکان است.

“به همین دلیل است که ما باید بسیار با ملاحظه و در نظر گرفتن آن به عنوان آن مربوط به سیستم آموزش و پرورش ما و گسترده تر اثرات” فرماندار گفت: پنج شنبه.

این تضمین می کند اعلام کرد در روز جمعه کلیدی هستند برای آموزش و پرورش محلی رهبران. بر خلاف سایر ایالت کالیفرنیا در درجه اول می پردازد برای K-12 آموزش و پرورش بر اساس تعداد کودکانی که در واقع نشان می دهد تا نه کلی ثبت نام دانش آموز. “متوسط روزانه حضور و غیاب” فرمول به معنی کمتر بودجه زمانی که دانش آموزان غایب — یک سیاست است که اغلب نامتناسب اثر در مدارس در جوامع کم درآمد که در آن حضور می تواند بیشتر همخوانی ندارد.

کالیفرنیا مالیات دهندگان انتظار می رود به صرف بیش از 85 میلیارد دلار در K-12 مدرسه در کشور مالی سال که به پایان می رسد در ماه های ژوئن و بیش از $87 میلیارد دلار در سال پس از آن تحت برنامه بودجه ارائه شده توسط Newsom. در حالی که برخی از این پول می آید از محلی و مالیات بر املاک و اکثریت قریب به اتفاق آن است که اختصاص داده شده توسط دولت است. این عمل توسط فرماندار تضمین می کند کسانی که دلار همچنان به جریان حتی اگر مدارس بسته باقی می ماند.

حتی پس از, بودجه, تاثیر بسته شدن مدارس می تواند نیاز به تسریع عمل توسط قوه مقننه. در روز پنج شنبه به عنوان فردی از مدارس و مناطق در سراسر کشور شد و بسته شدن درهای خود را رئیس جمهور مجلس سنا Pro Tem Toni اتکینز (D-سن دیگو) گفت: قانونگذاران در نظر گرفتن تمام گزینه های به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

“از لحاظ مالی آن است که بسیار مهم برای مدارس,” او گفت:.

تبلیغات

کمتر روشن در دراز مدت تاثیری بر دانش آموزان این است که آیا قانونگذاران را دوباره طول سال تحصیلی است که در قانون فعلی به عنوان حداقل 175 روز. قانونگذاران برای اولین بار مجاز مدارس به منظور کاهش تعداد روز از آموزش پایین از 180 روز در سال 2008 هدایت می شود سپس با شیب تند کاهش بودجه در پاسخ به رکود اقتصادی جهانی.

آموزش و پرورش طرفداران آن گفت: هنوز خیلی زود است برای تعیین اینکه آیا سال تحصیلی نیاز به تمدید شود به ماه های تابستان و همراه با آن, آیا آینده دولت موظف آزمون های استاندارد خواهد بود به تعویق افتاده و یا لغو در دسترس نباشد.

Elk Grove, Unified School District جنوبی از ساکرامنتو و بزرگترین منطقه در شمال کالیفرنیا برای اولین بار در این دولت تعطیل. پس از آن مدارس شده اند به طور موقت بسته لس آنجلس Unified School District, سان فرانسیسکو, یکپارچه مدرسه منطقه و چند منطقه در شهرستان ونتورا از جمله Simi دره و پارک بلوط.

دانشگاه های سراسر کشور — از جمله کالیفرنیا مدارس مانند UCLA, USC, UC سان دیگو و استنفورد — آیا انتقال به ارائه آموزش آنلاین گزینه های انتخاب برای تعطیل کردن کلاس درس.

در اوایل این هفته Newsom به نام برای لغو تجمع بیش از 250 نفر و در روز پنج شنبه اعلام کرد که دولت در صورت نیاز خواهد اختیار هتل ها و تجهیزات پزشکی برای کمک به مراقبت از coronavirus بیماران.

کالیفرنیا مقامات بهداشتی گزارش شده پنج coronavirus مربوط به مرگ و میر در کشور که از صبح روز جمعه. نزدیک به 250 نفر تست مثبت برای این ویروس نه شمارش مسافران از شاهزاده بزرگ کشتی کروز در حال حاضر لنگر انداخت در اوکلند.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

ایندکسر