کالیفرنیا دادگاه فلج coronavirus با عدالت حلق آویز در تعادل

زمانی که او strode به نیمکت داخل کامپتون دادگاه در صبح روز جمعه برتر قاضی دادگاه Michael J. Shultz پوشیده بود دو مورد بیشتر لازم از پلیسه دار سیاه و سفید لباس: یک جفت دستکش و ماسک صورت.

مایلی شمال در مرکز شهر لس آنجلس, نوار احتیاط قرار داده شده بود بیش از کل ردیف در داخل کیفری دادگستری مرکز به شدت گیج کننده تفهیم اتهام دادگاه برای قرار دادن فاصله تا آنجا که ممکن است بین کسانی که در این گالری.

حتی ساده ترین دادگاه توابع تا به حال به تغییر شود. زمانی که یک وکیل خواسته به رویکرد برتر قاضی دادگاه امیلی گارسیا Uhrig به عنوان او راه خود را از طریق بیش از 100 مورد در تقویم خود را در یک وان Nuys جمعه دادگاه قاضی به نظر می رسید به چشم نیمکت با احتیاط در نظر گرفتن سهام از خطرات ناشی از داشتن دیگران به او نزدیک است.

“اجازه دهید به راهرو” Uhrig گفت: قبل از پیشرو دادستان و وکیل مدافع به بیرون از اتاق.

تبلیغات

در حالی که coronavirus فلج کرده است, بسیاری از, کالیفرنیا, سیستم عدالت کیفری ندارد خارج از سوئیچ. در زمانی که نزدیک محله مسکوت مکالمات و پرتکاپو جمعیت است که استاندارد در L. A. را courthouses می تواند به اثبات خطرناک, قانون اجرای رهبران در حال تلاش برای کشف کردن که چگونه به تعادل امنیت عمومی و حقوق متهم. این یک وضعیت که در آن حتی بیشتر از روال دادگاه در برخواهد داشت خطر گسترش ویروس.

در لس آنجلس به کشور را به شلوغ ترین سیستم دادگاه قضات بازگشت به نیمکت جمعه پس از سه روز وقفه. اما با آزمایش های یخ زده برای حداقل یک ماه و اجرای قانون رهبران در تلاش برای کاهش اندازه جمعیت زندان برای ترس از جرقه ویروسی شیوع بیماری در زندان ها ادامه بحران بهداشت عمومی را تهدید به علت طولانی مورد جمع شدن و نیروی پلیس و دادستان ها به شدت مقیاس اجرای برای هم بودن.

510573_ME-CORONAVIRUS-COURT_KKN_30789.JPG

LOS ANGELES, CA – مارس 21: Coronavirus علائم هشدار دهنده در استنلی Mosk برتر دادگاه در مرکز شهر لس آنجلس عکس است در روز شنبه, مارس 21 سال 2020 در لس آنجلس ، قبلا در این هفته فرماندار کالیفرنیا گاوین Newsom صدور “امن تر در خانه” سفارش به کل دولت برای کمک به کاهش سرعت گسترش Coronavirus به آن برسد در سراسر جهان است. (کنت نیشیمورا / لس آنجلس تایمز)

(کنت نیشیمورا/کنت نیشیمورا/لس آنجلس تایمز)

“شما در حال رفتن به نگاه ممکن است mistrials … شما در حال رفتن به نگاه متهمان مرتبه درخواست می شود منتشر شده از زندان” گفت: لوری Levenson یک Loyola Law School, استاد و سابق دادستان فدرال. “این بی سابقه است. شما در حال رفتن به برخی از انتخاب های دشوار است.”

تبلیغات

چهل تکه اقدامات

در بخش 30 مرکز شهر عدالت کیفری مرکز اغلب بسته بندی شده تفهیم اتهام دادگاه وان Clorox دستمال مرطوب باز بود روی میز که در آن وکلای دفاع به طور معمول.

در کنار درب قاضی خوزه I. Sandoval روز شروع به رسیدگی با صدور حکم Tyimere Hollinsworth به سه سال آزادی مشروط پس از او التماس کرد هیچ مسابقه به در اختیار داشتن مواد مخدر تعداد. اما با استناد به این بیماری همه گیر Sandoval به تعویق افتاد تاریخ به گزارش مشروط به ژوئن 1.

“شاید شما شنیده ام از آن” Sandoval گفت: متهم از coronavirus بیماری همه گیر. “شما شنیدن یک معامله خوب در مورد آن زمانی که شما خارج است.”

شرایط متفاوت به نظر می رسید به محل. در Van Nuys هفته گذشته نمایندگان مجاز تنها دو نفر در یک زمان برای ورود به منطقه امنیتی و محدود دادگاه دسترسی به وکلای مدافع و کارکنان و متهمان. افرادی که آمده بودند برای حمایت از بستگان آنها بودند به همراهی مجاور بسته دادگاه که تبدیل شده بود به اتاق انتظار. نشانه های آویزان در نزدیکی آسانسور مشاوره که بیش از چهار نفر باید وارد هر یک از ماشین.

اما مردیت Gallen معاون مدافع و عضو هیئت مدیره برای این اتحادیه به نمایندگی از آنها گفت: او را دیدم “فوق العاده صف های طولانی” در خارج از کامپتون دادگاه جمعه. سینی های پلاستیکی در امنیت خط بودند تمیز و پس از آنها به کار گرفته شده توسط دادگاه بازدید کنندگان, او گفت:.

“ما شده اند ارائه منابع توسط هر شهرستان agency,” او گفت:. “مردم را در خود, شخصی, دستمال مرطوب و ضد عفونی کننده دست به تمیز کردن دادگاه مناطق است.”

نگرانی در مورد ویروس ها و تاثیر آن در دادگاه توابع به نظر می رسید به منفجر شدن در روزهای اخیر به تعداد افراد آلوده در دولت صعود نسبت 1,000. (وجود بیش از 1400 موارد در دولت به عنوان از شب شنبه, مارس 21.)

در مارس 11, L. A. شهرستان به ریاست قاضی کوین Brazile لغو چندین بازنشستگی احزاب و سمینارها با توجه به یک کپی از یادداشت reviewed by بار. یک هفته بعد به او دستور داد شهرستان courthouses به توقیف به مدت سه روز و مسدود تمام آزمایشات برای یک ماه محدود کردن دادگاه توابع به آنچه او ضروری مسائل — از جمله اقدامات مانند arraignments و به موقع جنایی مقدماتی جلسات.

تبلیغات

در سراسر کشور یک درهم آمیخته از اقدامات در نظر گرفته شده برای رسیدگی به همه گیر و تاثیر آن در عدالت کیفری. سن دیگو دادگاه عمل خواهد شد در یک صورت محدود از طریق آوریل 3. در آالمدا کانتی دادگاه بسته می شوند تا آوریل 7 به جز برخی اقدامات مانند arraignments و جلسات با توجه به محدود سفارشات.

اورنج کانتی اعلام کرد آن را خواهد دید از آن دادگاه به مدت 10 روز شروع مارس 17, اما تلاش برای میزبان برخی از اقدامات در سانتا آنا دادگاه این هفته تبار به “هرج و مرج کامل” است که منجر به بسیاری از وکلا به ترس برای سلامت خود را.

رهبران نه اتحادیه های کارگری که اعضای آن در L. A. شهرستان courthouses — از جمله معاونین کلانتر دادگاه مترجمین و مدافعان — باید التماس Brazile برای اضافه کردن کارکنان آموزش دیده به صفحه دادگاه بازدید کنندگان ارائه صابون به کسانی که در بازداشت در courthouses و اجازه می دهد bailiffs برای محدود کردن دادگاه به 10 نفر.

“این است و غیر مسئولانه به اجازه دادگاه به سر به عنوان اگر آن است که کسب و کار به طور معمول در طول این مهم در سراسر جهان همه گیر” گفت: این نامه به Brazile. “ما نیاز به اقدام در حال حاضر به منظور به طور موثر محافظت از نزدیک به 20 ، 000 حرفه ای که ارتباط برقرار کردن در این ساختمان های عمومی در هر روز.”

ان Donlan سخنگوی لس آنجلس برتر دادگاه گفت: “دادگاه در حال بررسی این نامه است.”

روز شنبه, کالیفرنیا, دادستان منطقه Assn. با ارسال نامه ای به دادگاه عالی ایالت درخواست مجموعه ای از قوانین به نهاد ایالتی در مورد دادگاه شیوه های. نامه نوشته شده توسط آالمدا کانتی Dist. Atty. Nancy E. O ‘ Malley خواست برای بالا دادگاه به تعیین یک “ضروری تابع” است و محلی را به ریاست قضات اقتدار به ادامه تاخیر در محاکمه اگر سلامت اضطراری همچنان ادامه دارد.

محاسبه خطرات

به طور متوسط سوابق نشان می دهد L. A. دادستان شهرستان ثبت شده 10,350 مورد در هر سال از سال 2010 تا سال 2018 است. این رقم به احتمال زیاد به سقوط. تعدادی از بازداشت ضبط شده توسط پلیس لس آنجلس و معاونین کلانتر در حال حاضر در طول شیوع بیماری است.

تبلیغات

شده اند وجود دارد هیچ گزارش شیوع بیماری در این شهرستان را در زندان و یا در میان دادستان منطقه کارکنان و بستگان خود گفته اند. اما سه پلیس لس آنجلس کارکنان بیمار توسط این ویروس در هفته گذشته و در مرکز شهر L. A. فدرال برگزاری مرکز تا به حال به پاک کردن و تمیز در اوایل این هفته پس از یک زندانی شروع نمایش علائم این ویروس با توجه به دو نفر با آگاهی از این وضعیت صحبت کرد که خواست نامش فاش نشود.

یک سخنگوی مارشال ایالات متحده است که کنترل فدرال قفل نمی ارائه اطلاعات اضافی در.

دفتر دادستان منطقه کلانتر بخش عمومی و دفتر مدافع در حال برنامه ریزی برای بررسی حدود 2000 موارد مربوط به متهمان در حال حاضر در شهرستان را در زندان به دیدن اگر آنها می توانند با خیال راحت منتشر شده پیش از محاکمه با توجه به بحران بهداشت و درمان.

علاوه بر این منطقه. Atty. جکی Lacey خواسته است دادستان به در نظر گرفتن یک متهم در خطر قرار گرفتن در معرض این ویروس به عنوان یک عامل در هنگام استدلال برای وثیقه به مقدار تنظیم شود. در مصاحبه ای گفت: Lacey دفتر او را در اولویت قرار تعقیب مربوط به خشونت felons.

“این اجتناب ناپذیر است که برخی از موارد در حال رفتن به از دست داد. آنها در حال رفتن به را رد کرد و نه واصل آنجا که ما در حال رفتن به مجبور به اولویت بندی درست است؟” Lacey پرسید. “شما خواهید دید دادستان به دنبال حل و فصل موارد بیشتر به این دلیل که ما فقط نمی تواند شرایط این دوره است که ما به دنبال در … اما من فکر می کنم موارد مهم نخواهد بود از دست داد. آنها خواهید بود adjudicated جدی موارد است.”

‘زمان های عجیب و غریب

در طبقه 9 از مرکز شهر courthouse جمعه قاضی جورج Lomeli آهی کشید: “زمان های عجیب و غریب” را به عنوان او را در لباس بلند و گشاد و در زمان نیمکت.

Anastacio هرناندز 62 بود و دستبند به دست در کمر برای آنچه که قرار بود صدور حکم شنیدن. هرناندز محکوم شد توسط یک هیئت منصفه در ماه ژانویه از حمله با سلاح مرگبار.

عمومی خود را مدافع Ruchi گوپتا قاضی برای آزادی او در انتظار صدور حکم با استناد به سن و سال او و مسائل مربوط به سلامت.

“پس او را در بازداشت او را در معرض … او در این گروه سنی که در آن او به احتمال زیاد برای توسعه ویروس” گوپتا گفت و اشاره کرد که اجتماعی فاصله اقداماتی که باید انجام نمی شد ممکن است پشت میله های زندان.

دادستان اعتراض به هر گونه انتشار و قاضی بود unswayed توسط مدافع عمومی را پذیرفت. او اشاره کرد وجود نداشت coronavirus موارد در بازداشت و امنیت عمومی هنوز هم به نام برای هرناندز به باقی می ماند در زندان است.

“دادگاه است نه تمایل به انتشار” Lomeli گفت.

بسیاری از موارد به نام جمعه شد و ادامه داد: به تاریخ به عنوان دور به عنوان اواسط ماه ژوئن. لاکی گفت: آن است که در نزدیکی غیر ممکن است برای پیش بینی چه شدید از یک انبار در شهرستان دادگاه در سیستم رنج می برند. تعداد بسیار پیش بینی آزمایشات از جمله دادستان of Robert Durst در حال حاضر به تاخیر افتاده است.

رفتن به جلو, Lacey گفت: این ویروس را به یک عامل تقریبا در هر پرونده تصمیم گیری و یا درخواست معامله خود دادستان را.

“اگر آن را جدی, اگر کسی را گرفتن صدمه دیده است اگر آن را به نظر می رسد مانند چیزی ویرانگر است که اتفاق می افتد … پس از آن است که رفتن به کار” Lacey ادامه داد. “اما اگر آن چیزی است که می توانید صبر کنید آن خواهد شد.”

برخی از متهمان مرکز شهر می ترسید سلامت خود را ممکن است پایین آمده به قاضی اختیار.

رابرت گالو 54 نشسته عصبی جزئی با عینک خود را و پاک کردن عرق کردن پیشانی خود را. Gallo, که گفت که او بی خانمان بود و در مواجهه با اتهام رفاه تقلب. وی این اتهامات و وحشت زده شد که این اتهام جدید را باعث نقض آزادی مشروط و زمان زندان.

گالو ندارد یک وکیل. هنگامی که او در نهایت با نزدیک شدن به یک مدافع او در معرفی خودش از چند پا دور پوشیدن بنفش دستکش.

“من امیدوارم که شما را در درک من برای نگه داشتن فاصله از شما” این وکیل مدافع گفت.

حدود ساعت 11 صبح قاضی به نام مورد و خواسته Gallo به بازگشت در ژوئن 19. در عین حال او منتشر شد در تعهد خود را دارد.

“باور نکردنی” گالو گفت: امداد شستن بیش از چهره اش. “من نمی توانم باور من رفتن به خانه.”

بار نویسنده کارکنان نیکول سانتا کروز کمک به این گزارش.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de