ارتش نام مستقل پنل در فورت هود, نقد و بررسی زیر ونسا Guillen قتل

بزرگنمایی این تصویر رئیس جمهور تهمت ملاقات با خانواده مقتول فورت هود سرباز ونسا Guillen در روز پنج ش

توسط MINERALNEWS در 10 مرداد 1399
بزرگنمایی این تصویر

رئیس جمهور تهمت ملاقات با خانواده مقتول فورت هود سرباز ونسا Guillen در روز پنج شنبه. استخر/گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
استخر/گتی ایماژ

ارتش ایالات متحده روز پنج شنبه آن را به نام پنج فرد ملکی پانل است که انجام یک بررسی از فرهنگ در فورت هود در کیللین تگزاس پس از مرگ و بریدن 20-سال-سرباز قدیمی که شده بود مستقر در این پایگاه است.

"ارتش متعهد به مراقبت از سربازان ما شهروندان و خانواده ها و سربازان برای زندگی و این بررسی مستقل بررسی خواهد زمان فرمان آب و هوا و فرهنگ در فورت هود" از ارتش رایان مک کارتی در بیانیه ای گفت.

اعضای پانل: Chris Swecker جاناتان Harmon, کری ریچی Queta رودریگز و سفید جک. یافته های خود را خواهد شد به وزیر ارتش جیمز مک فرسون و ارتش معاون رئیس ستاد ژنرال جوزف مارتین که بررسی نتایج و تصمیم می گیرید چه اگر هر گونه تغییرات به پیاده سازی.

پانل برگزاری است در پاسخ به قتل 20 ساله سرباز ونسا Guillen که باقی مانده بودند در ماه ژوئن. خانواده او که در روز پنج شنبه در دیدار با رئیس جمهور تهمت و گفت که از او شکایت کرده بود که او بود که از نظر جنسی مورد آزار و اذیت توسط یک همکار سرویس های عضو.

یک مظنون در پرونده 20 ساله آرون دیوید رابینسون که او نیز مستقر در فورت هود کشته های خود را در اوایل این ماه. یکی دیگر از مظنون 22 ساله Cecily Aguilar دستگیر شده و متهم با یک تعداد از توطئه به دستکاری در شواهد.

در یک مصاحبه مطبوعاتی ارتش گفت: هدف از این بررسی می توان به "تعیین اینکه آیا فرمان آب و هوا و فرهنگ در فورت هود و اطراف نظامی جامعه نشان دهنده ارتش, ارزش, از جمله ایمنی و احترام شمول و تعهد به تنوع و محل کار و جوامع رایگان از آزار و اذیت جنسی."

"پنل را بررسی داده های تاریخی و انجام مصاحبه با اعضای نظامی شهروندان و اعضای جامعه محلی است."

در روز شنبه در نشست بین تهمت و Guillen خانواده رئیس جمهور گفت: کشتار خواهد بود بررسی "خیلی قدرت" ارائه شده و برای کمک به این خانواده پرداخت برای او مراسم تشییع جنازه.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: این تحقیقات را "رسیدن به انتهای آن است. شاید چیزهایی بیرون می آیند که کمک خواهد کرد که دیگر مردم در یک وضعیت مانند ونسا."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب