شهردار بوستون اعلام نژادپرستی بحران بهداشت عمومی

بزرگنمایی این تصویر

شهردار بوستون مارتی والش مذاکرات در یک کنفرانس خبری در مارس. والش اعلام نژادپرستی بحران بهداشت عمومی در بوستون در روز جمعه. مایکل Dwyer/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

مایکل Dwyer/AP

شهردار مارتی والش روز جمعه اعلام کرد نژادپرستی بحران بهداشت عمومی در بوستون. برای مقابله با شرایط اضطراری والش گفت: او را دوباره اختصاص 3 میلیون دلار از بخش های اضافه بودجه برای بهداشت عمومی است. والش گفت: این تصمیم پس از او به گوش مردم سیاه و سفید — هر دو در زندگی مهم جنبش و در زندگی خود — که به اشتراک گذاشته شده با او “چگونه نژادپرستی اشکال زندگی و جوامع لطمه می زند.”

انتقال 3 میلیون دلار از این شهرستان در اداره پلیس به بهداشت عمومی حساب برای کمتر از 1 ٪ از بوستون پلیس سالانه $414 میلیون دلار بودجه است.

“ما مصمم به سرعت بخشیدن به کار ما نسبت به تغییرات سیستماتیک” والش گفت: در طول یک کنفرانس رسانه های. “آنچه که من اعلام امروز آغاز شده است.”

شهردار همچنین گفت که پیشنهاد انتقال اضافی 9 میلیون دلار از اداره پلیس به اضافه بودجه به طرح در سراسر مسکن و مشاوره و همچنین به عنوان پشتیبانی برای کسب و کار متعلق به زنان و مردم رنگ و در مجموع 12 میلیون دلار در تغییرات به بودجه اضافه کاری.

والش گفت: او را نیز در قالب کارگروه برای بررسی, در میان چیزهای دیگر پلیس در استفاده از زور در سیاست.

در پاسخ به والش اعلام کمیسر پلیس بوستون ویلیام ناخالص گفت: ماموران پوشیدن “بیش از حد بسیاری از کلاه به هر حال” است و اگر جامعه سهام مسئولیت وجود دارد به طور طبیعی کمتر از یک نیاز به پلیس پرداخت اضافه کاری.

“یک فرزند نمی خواهند برای رفتن به مدرسه با شما تماس بوستون پلیس; یک کودک در اتوبوس بودن موهای شما تماس بوستون پلیس وجود دارد عاطفی آشفته فرد در خانه با شما تماس بوستون پلیس” ناخالص گفت. “چگونه بسیاری از کلاه آیا شما می خواهید برای پوشیدن دارم؟”

والش همچنین اعلام کرد که گروه دیگر نمی خواهد موضوع ماموران به یک نظر علمی نادرست و مو تست شده است که در بی اعتبار در مطالعات و دادگاه حکم به طور نامتناسبی تحت تاثیر قرار مردم از رنگ. ماساچوست دادگاه عالی قضایی در سال گذشته حکم به نفع بوستون دانشجوی دانشکده افسری بود که در کنار گروه پس از گرفتن تست مو.

والش گفت: او را نیز در قالب کارگروه برای بررسی, در میان چیزهای دیگر پلیس در استفاده از زور در سیاست.

برخی از بوستون معترضان می گویند این کافی نیست.

“دلیل اصلی که چرا تظاهرات اتفاق می افتد این است که برای تقاضای تعقیب پلیس گفت:” براک Satter با جرم اقدام علیه خشونت پلیس.

در حالی که او گفت: این پول در حال انتقال از بشکه به جامعه است “یک مبلغ جزئي,” او گفت این یک گام در مسیر درست است.

“نگه داشتن آن در آینده” او گفت:. “آنها می توانند پال خواستار قطع بودجه دولت از همه آنها می خواهیم اما اگر آنها نمی, تنبیه کردن, پلیس برای جرمی که مرتکب پلیس فقط به خاطر ارتکاب جرایم است.”

فرماندار ماساچوست چارلز بیکر کاهش یافته است می گویند که آیا او را در نظر بگیرید تغییر دولت پلیس اضافه بودجه در همان راه والش متعهد است به انجام در بوستون. “من مؤمن بزرگ در پایان روز است که راه درست برای حل تعدادی از مشکلات است به نام” پال خواستار قطع بودجه دولت از پلیس است.'” بیکر گفت: او بر این باور در پاسخگویی و شفافیت.

با گزارش های اضافی از WBUR متحد Jarmanning جک میچل و لیزا قهوه

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>