منطقه خلیج به احتمال زیاد به گسترش اقامت در خانه سفارش, سان فرانسیسکو, شهردار می گوید

سان فرانسیسکو شهردار لندن نژاد گفت: این احتمال وجود دارد که منطقه خلیج پناهگاه در محل سفارش دریافت خواهد شد تمدید فراتر از زمان تاریخ انقضا ممکن است 3.

“مردم در مورد این درخواست را بهداشت عمومی به منظور دریافت تمدید? احتمال این که این اتفاق خواهد افتاد و به احتمال بسیار زیاد. و آنچه را که بدان معنی است که یکی دیگر از چند هفته یا حتی یک ماه از درخواست شما همه را به پیروی و به در خانه باقی می ماند و همچنان به دنبال اجتماعی-فاصله گرفتن سفارشات است که ما مطرح,” نژاد گفت.

اظهارات او را تکرار آنچه رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom و دیگران گفته اند — که اقامت در خانه باید حفظ شود تا زمانی که آن را روشن است که کاهش محدودیت ایجاد نمی کند بیشتر بیماری اقتصادی و اختلال در مبارزه با کروناویروس..

“چگونه ما بازگشایی است که مهم است برای اطمینان از که ما آن را انجام مسئولانه به طوری که ما نمی رفتن به عقب,” او گفت:.

تبلیغات

نژاد اضافه شده که تست و تجهیزات حفاظت فردی باید کافی قبل از هر بلند کردن اجسام از دستور و بیمارستان ها باید آماده برای موج دیگری از عفونت.

لس آنجلس مقامات در حال توسعه یک برنامه به آرامی سهولت اقامت در خانه سفارشاتاما چهار کلید معیار باید برای اولین بار ملاقات کرد.

“ما نمی خواهیم به خنثیسازی همه خوب انجام داده ایم و انجام شده تا کنون” سرپرست کاترین Barger در روز جمعه گفت. “ما هنوز در طرف دیگر از این بیماری همه گیر و ما نمی خواهیم قبل از موعد مقرر به سهولت محدودیت.”

او گفت: این شهرستان برای اولین بار نیاز به مطمئن شوید که آن بیمارستان ها به اندازه کافی کارکنان منابع به اندازه کافی برای انجام تست و یک تعداد کافی از هواکش و سایر لوازم پزشکی برای رسیدگی به مراقبت های معمول را به عنوان به خوبی به عنوان امکان پذیر است influxes از COVID-19 بيمار.

تبلیغات

دوم این شهرستان باید اطمینان حاصل شود که حفاظت در محل های آسیب پذیر از جمله سالمندان افراد بی خانمان و کسانی که زندگی در نهادی تنظیمات و یا اصلا دسترسی به خدمات.

سوم شهرستان باید از این ظرفیت برای آزمون ایزوله و قرنطینه تمام کسانی که بیمار هستند و همچنین برای انجام نظارت برای جلوگیری از گسترش بیشتر.

و چهارم این شهرستان باید حفظ فاصله فیزیکی و کنترل عفونت از جمله با ارائه کسب و کار با مواد آموزشی و راهنمایی به اطمینان حاصل شود که قوانین می تواند به دنبال زمانی که آنها بازگشایی شده است.

Newsom گفت: در این هفته که بیشتر از شش عطف او را به در نظر شل کردن stay-at-home منظور او صادر شده در ماه گذشته برآورده شده اند. تنها تغییر فرماندار ساخته شده است که اجازه می دهد تا برخی از اعمال جراحی الکتیو به دوباره برنامه ریزی شده بود در بیمارستان با استناد به ظرفیت کافی.

تبلیغات

شش اهداف شامل توانایی برای نظارت و پیگیری موارد بالقوه; جلوگیری از عفونت در معرض خطر مردم; آماده سازی بیمارستان ها برای رسیدگی به موج; توسعه روش های درمانی برای دیدار با تقاضا; اطمینان از مدارس کسب و کار و مراقبت از امکانات می تواند حمایت اجتماعی فاصله و توسعه دستورالعمل برای زمانی که بخواهید کالیفرنیا به ماندن در خانه دوباره اگر لازم است.

tinyurlis.gdv.htclck.rucutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>