Basketball Hall Of Fame هل Enshrinement به 2021 با توجه به کروناویروس

بزرگنمایی این تصویر

کوبه برایانت از لس آنجلس لیکرز که مفتخر خواهد بود در سالن بسکتبال شهرت نشان داده شده است در اینجا تکان دادن به هواداران بعد از بازی مقابل ایندیانا پیسرز در فوریه 2016. جو رابینز/گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

جو رابینز/گتی ایماژ

بسکتبال سالن از شهرت آینده enshrinement آخر هفته شده است خراشیده از این سال تقویم دلیل coronavirus با توجه به ESPN.

آن را به جای آن برگزار می شود در بهار 2021.

تاخیر است به خصوص قابل توجه به دلیل کلاس ورودی سال 2020 در نظر گرفته یکی از بهترین تا کنون خواهد بود با عنوان اواخر Kobe Bryant.

“ما قطعا لغو,” جری News رئیس مشاهیر Memorial Hall of Fame را حکام ESPN گفت: در روز چهارشنبه. “این رفتن به باید به سه ماهه اول سال آینده. ما در دیدار یک زن و شوهر از هفته و نگاهی به گزینه های از چگونه و چه زمانی و در کجا.”

اصلی خرما برای enshrinement آخر هفته شد و در اواخر مرداد ماه با جایگزین خرما در ماه اکتبر. اما News ESPN گفت: تاریخ هستند “فقط امکان پذیر نیست” به دلیل همه گیر است که به کشته شدن بیش از 100 ، 000 نفر در ایالات متحده به تنهایی.

سالن از شهرت بلافاصله پاسخ به NPR پرس و جو در این رویداد وضعیت.

قابل توجه دیگر اعضای این کلاس عبارتند از: Kevin Garnett, Tim Duncan, WNBA افسانه Tamika Catchings و مربیان رودی Tomjanovich و کیم willie colon.

بزرگنمایی این تصویر

اواخر کوبه برایانت سرفصل ستاره نکردم Basketball Hall of Fame کلاس از سال 2020 است. این رویداد به تعویق افتاد 2021. برایانت که در تصویر صحبت با رسانه ها قبل از بازی مقابل کلیولند کاوالیرز در فوریه 2016. نیک Cammett/الماس تصاویر/گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

نیک Cammett/الماس تصاویر/گتی ایماژ

سه نفر از اعضای 2020 کلاس خواهد بود القاء پس از مرگ.

برایانت درگذشت چهار ماه پیش زمانی که هلیکوپتر را سقوط در کالاباساس کالیفرنیا. هشت نفر دیگر در تصادف جان باختند از جمله دختر خود را Gianna. او 41. برایانت بازی در 20 فصل با تیم لس آنجلس لیکرز که در آن او موفق به کسب پنج NBA است.

خود را در مکان مراسم تشییع جنازه برگزار شد در استیپلز مراکز جلب هزاران نفر و زنده پخش شد در تلویزیون.

همچنین مجموعه مفتخر است که ادی ساتون طولانی-زمان کالج مربی که انباشته بیش از 800 پیروزی. او در اوایل این ماه در 84.

یکی دیگر از 2020 honoree است پاتریک Baumann طولانی خدمت در امور بین المللی فدراسیون بسکتبال که در اکتبر 2018 در 51.

News روشن ساخته است که حتی اگر هر دو 2020 و 2021 کلاس خواهد بود مندرج در همان سال وجود خواهد داشت رویداد جداگانه برای هر یک.

“ما نمی خواهد ترکیب آنها گفت:” به ESPN. “کلاس 2020 بسیار کلاس های ویژه و شایسته خود را جشن است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>