بنگلادش نجات 396 Rohingya دست خوش پیشامد میشه در دریا برای هفته

شهر داکا – بنگلادش گارد ساحلی است نجات 396 گرسنه Rohingya پناهندگان که شده بود دست خوش پیشامد میشه در دریا برای هفته ها پس از ناکامی در رسیدن به مالزی, مقامات روز پنجشنبه گفت.

شورای امنیت سازمان ملل متحد دریافت کرده و آنها را از مقامات کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل در بیانیه ای گفت.

پناهندگان از جمله بسیاری از زنان و کودکان تلاش شد به زمین در بنگلادش ساحل در Teknaf منطقه در کخس بازار در اواخر شنبه شب بخشند. Cmdr. محمد سهیل رعنا محلی سر از گارد.

مقامات مختلف حساب آیا کسانی که نجات داده شده بود در میان صدها نفر از هزاران نفر از Rohingya مسلمانان که در حال زندگی در اردوگاه های پناهندگان در بنگلادش پس از فرار قومی و خشونت های مذهبی در میانمار.

رعنا گفت: پناهندگان آغاز سفر خود به مالزی حدود دو ماه پیش بوده و دست خوش پیشامد میشه در دریا برای هفته ها.

“آنها موفق به رسیدن به مالزی و بازگشت” او گفت:.

A. B. M. Masud Hossain پلیس سرپرست در کخس بازار گفت: پناهندگان بودند اغوا شده توسط قاچاقچیان و صاحب قایق بود میانمار بودایی. نجات پناهندگان شامل 182 زنان و 64 کودکان, او گفت:.

دیگران گفت: پناهندگان از اردوگاه های بنگلادش.

یک مقام اطلاعاتی که صحبت به حداقل 10 پناهندگان در صحنه گفت: آنها از اردوگاه در کخس بازار. او صحبت کرد به شرط ناشناس ماندن به عنوان او مجاز به صحبت با رسانه ها.

این مقام گفت این قایق تا به حال اقدام به زمین در مالزی حداقل هفت بار. او گفت: یکی از پناهندگان به او گفت که چند نفر مرده بود در این سفر است.

رسانه های محلی گزارش داد که تا 28 نفر کشته شدند اما مقامات می تواند آن را تایید نمی کنند.

ایالات اخبار بنگلادش و bdnews24.com گفت: آنها از گرسنگی درگذشت.

کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل نمی تواند تایید گزارش آن. سخنگوی لوئیس داناون گفت: در یک ایمیل که پناهندگان سوری که در حال انتقال به قرنطینه امکانات و دریافت مراقبت های پزشکی است.

“کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل سپاسگزار به دولت و مقامات محلی برای فعال کردن امن تخلیه نزدیک به 400 Rohingya پناهندگان از پریشانی قایق در نزدیکی Teknaf یک شبه و همچنین به جامعه محلی خود را برای سریع اقدام به ارائه حمایت فوری,” او گفت:.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه رایگان به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

“ما درک می کنیم این مردان و زنان و کودکان بودند در دریا نزدیک به دو ماه در دلخراش شرایط است که بسیاری از آنها به شدت دچار سوء تغذیه و کم آبی. نگرانی اصلی ما این است که به صورت فوری مردم, بهداشت و کمک های اولیه نیاز دارد,” او گفت:.

او گفت: آنها را وارد کنید 14 روز در قرنطینه به عنوان یک اقدام احتیاطی در برابر coronavirus.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im