ارتش مقیاس های پشت در-فرد استخدام فرستادن ویروس تست قبل از آموزش های پایه

گروهبان کلاس اول ناتان Anslow اجرا می شود Inglewood, استخدام در ارتش ایستگاه در لس آنجلس. تام بومن/NP

توسط MINERALNEWS در 3 خرداد 1399

گروهبان کلاس اول ناتان Anslow اجرا می شود Inglewood, استخدام در ارتش ایستگاه در لس آنجلس. تام بومن/NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
تام بومن/NPR

این Inglewood, استخدام در ارتش ایستگاه جمع را در مرکز نوار در یک ریگ بخشی از لس آنجلس. همسایگان آن را یک مشروب فروشی مواد غذایی در رسانه ها و درختان نخل. داخل هستند آشنا پوستر: لبخند سربازان با شعار "ارتش قوی" و "ارتش تیم است."

گروهبان کلاس اول ناتان Anslow این ایستگاه اجرا می شود. او را به چیزی جدید فقط در داخل درب. یک پشته از پرسشنامه — coronavirus غربالگری اشکال. این اولین توقف برای استخدام بالقوه.

"من بیش از غربالگری سوالات," او گفت:. "آنها هر گونه از علائم ؟ آنها احساس هر یک از این ؟ آنها سفر? آنها در حال حاضر بیمار شده است و یا اطراف کسی که بیمار است؟"

در جدول Clorox دستمال مرطوب و یک بطری از ضد عفونی کننده دست. یکی دیگر از جدول دارای جعبه دنده محافظ.

"بنابراین اگر آنها به دفتر آمده و ندارد و ماسک و دستکش و من برخی را برای آنها فراهم," او گفت:.

هر کارگزینی در اینجا در حال حاضر با پوشیدن ماسک. Anslow ورزشی یک سفید. دیگران باید سیاه, ماسک, LA Dodgers ماسک. و البته چند استتار ماسک برای مطابقت با لباس خود را.

این فروشگاه در مقابل دفتر به طور معمول نگه 11 استخدام. اما در سن, فاصله, Anslow خرد است که تعداد. در حال حاضر فقط سه استخدام در یک زمان هستند و تنها سه استخدام — که فقط به ثبت نام نهایی مدارک.

و از همه مهم پدر و مادر ؟

"بنابراین اگر پدر و مادر می خواهید به نشستن و رفتن بیش از چیزهایی که من راه اندازی یک جداگانه انتصاب" Anslow گفت. "از آنجا که ما نمی خواهیم یک دسته از مردم در اینجا در همان زمان به دلیل آن را قرار می دهد همه در خطر است."

استخدام هستند تا حدودی گیر در این بیماری همه گیر. آنها نمی تواند به مانند آنها استفاده می شود به trawling برای استخدام در مدارس و مراکز و یا بازدید از خانه های خود. و تعداد کمی از مردم می تواند در به استخدام ایستگاه.

همین دلیل است که استخدام می رویم آنلاین. آنها را در Facebook و Twitter, Instagram و چت روم. ارتش در حال حاضر در حال حرکت در این جهت است. سن TV ad — به یاد داشته باشید "بود که همه شما می توانید"? — در حال محو شدن به عنوان جوان ترین مردم خیره در دست برگزار می شود صفحه نمایش.

"بسیاری از سربازان آینده آمده از رسانه های اجتماعی ... با دیدن من داستان و سپس رسیدن به من گفت:" گروهبان دانیل Coello یکی از این استخدام اینجا. او 27 و یک مهاجر کوبایی که داوطلب خدمت سربازی و سپس خدمت در عراق است.

در این سن از coronavirus دستمال مرطوب و ضد عفونی کننده دست در حال جلو و مرکز در Inglewood, استخدام ایستگاه. تام بومن/NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
تام بومن/NPR

این ویروس است که در ذهن هر دو استخدام و پدر و مادر او گفت:. برخی از سربازان می خواهید به ثبت نام به دلیل COVID-19 است اما پایان دادن به هر گونه چشم انداز کار. نظامی استخدام اغلب گفته اند در طول سال بهترین چیز برای استخدام یک رکود است.

و پدر و مادر ؟ هنوز هم وجود دارد که نگرانی های رایج در مورد فرزند خود را تبدیل شدن به یک مصدوم در دور میدان جنگ. اضافه کردن به که ترس از آلوده شدن با این ویروس.

"به طور عمده آن را به پدر و مادر و اعضای خانواده که نگران هستند برای آنها. چرا که آنها نمی خواهند آنها را به ترک خانه به طوری که آنها در معرض نیست," او گفت:.

هنوز گروهبان Coello شده است قادر به کاستن از والدین و نگرانی است. هدف خود را برای سال 36 استخدام. او در حال حاضر به امضا رسید تا 32. سالانه هدف برای دفتر 100 می باشد. اما آن را یک تکه کوچک از ارتش امیدوار به جذب برخی از 69,000 سربازان جدید ،

ارتش قصد در ساخت مطمئن شوید که کسانی که در آینده سربازان سالم بماند. قبل از حمل و نقل به آموزش های اولیه استخدام باید قرنطینه به مدت دو هفته پوشیدن ماسک و اجتماعی فاصله.

حتی با کسانی که دفاعی اقدامات coronavirus کمین محلی استخدام اخیرا فقط به عنوان او وارد آموزش پایه.

"این زمانی است که آنها آزمایش کردند و دریافتند این فرد مثبت بود" گفت: فرماندهی گروهبان عمده Jason Provens. "می تواند از آن برداشت شده است تا در حمل و نقل ؟ بله. می تواند از آن برداشت شده است تا در فرودگاه ؟ بله. می تواند شده اند که در ایستگاه? همین دلیل است که ما باید به عقب تا تمام تماس و فرض کنیم بدترین."

به عنوان یک نتیجه از که مثبت آزمون استخدام ایستگاه در نزدیکی ساحل طولانی تا به حال به نزدیک و بهداشتی. و همکاران در حال حاضر قرنطینه به مدت دو هفته.

مقامات ارتش سریع به اشاره استخدام مورد آزمایش قرار گرفت و جدا شده قبل از او می تواند دیگران را آلوده در آموزش های پایه.

"شما می دانید واقعا خبر خوب این است که هنگامی که ما به آموزش های پایه ما باید یک آزمون" گفت: گروهبان یکم ارتش مایکل Grinston که بازدید از این استخدام ایستگاه با بالا افسر ارتش ژنرال جیم McConville.

استخدام تمام باید تست شده و در قرنطینه به مدت دو هفته — حتی اگر تست منفی است. سپس سرباز آزمایش برای بار دوم قبل از مجاز شدن به قطار.

"ما در حال رفتن به می دانم که حق کردن خفاش و بدون توجه به جایی که شما هستند ما بیمارستان ها و هر آموزشی محل سکونت خود را تست," او گفت:.

برای ژنرال McConnville امیدوار است این همه جلوگیری خواهد شد یکی دیگر از مجموعه ای از موارد. که اتفاق افتاده است در ماه مارس زمانی که کارولینای جنوبی, آموزش پایگاه فورت جکسون بود با ضربه COVID-19 و برخی از 50 استخدام مریض شد.

"ما خیلی راحت با این روش ما باید در جای خود" به طور کلی است. "اما ما احترام ویروس. ما نمی خواهید برای دریافت بیش از اعتماد به نفس و فکر می کنم ما باید تمام آن را نمیفهمد. ما نمی کنند."

بنابراین ویروس رایگان استخدام را ماسک می پوشند در حالی که آنها در قطار و نیز فاصله اجتماعی. McConville امتیاز ارتش همواره در ترویج این نوع از فاصله و یا آنچه در آن خواستار "تاکتیکی پراکندگی" از آنجا که شما نمی خواهید به دسته کردن و ارائه یک نیروی دشمن با هدف آسان است.

و کسانی که استخدام را نیز به یک قطعه جدید از دنده: جیبی بطری ضد عفونی کننده دست. McConville دارای یک تا.

"آنها به من داد که در فورت جکسون," او گفت:. "این ارتش صادر شده Purell. آن را سمت راست وجود دارد در بطری سبز."

بطری پلاستیکی همراه با دندانه برای آسان گرفتن.

"تنها ارتش," او گفت: "می تواند به شکل شما می دانید که چگونه به مانند یک دست نگه دارید."

او مواد تاکتیکی خود را Purell به محموله شلوار و سر از طریق نقاب استخدام.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب