پیش بینی ایجاد بیش از ممکن است بسته شدن L. A. مدارس

لس آنجلس مسئولان مدرسه به نام اضطراری 7 صبح درهای بسته در جلسه یکشنبه افزایش گمانه زنی که در یک منطقه گسترده تعطیلی قریب الوقوع است. تا کنون هیچ coronavirus موارد مرتبط شده اند به L. A. مدارس که باقی مانده اند باز در بحبوحه گسترش بیماری همه گیر.

جلسه اضطراری می آید صبح پس از L. A. صنفی معلمان به نام در این کشور دومین مدرسه منطقه, نزدیک به تمام آن دانشگاه به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است برای مبارزه با شیوع کروناویروس.

در حالی که مقامات بهداشتی باید پشتیبانی منطقه تصمیم به نگه داشتن مدارس عامل افزایش تعداد مدارس و مناطق در سراسر کالیفرنیا و ملت را اعلام تعطیلی از جمله سان فرانسیسکو متحد چندین یکپارچه مناطق در شهرستان ونتورا از جمله Simi دره و پارک بلوط. همچنین فرمانداران در چهار متحده — اوهایو, مریلند, جدید مکزیک و میشیگان — دستور بسته شدن تمام مدارس.

Elk Grove, واحد, یک منطقه بزرگ در شمال کالیفرنیا برای اولین بار در این دولت تعطیل. روز چهارشنبه قلمرو مذهبی اسقف اعظم سان فرانسیسکو توقیف تمام 90 از آن مدارس در مارین, سان فرانسیسکو و سن متعو شهرستانهای استان است. آنها در حال حاضر در حال برنامه ریزی برای بازگشایی در 25 مارس.

تبلیغات

در L. A. شهرستان متعدد خصوصی مدارس را بسته و مدارس در حال حرکت بودند در این جهت است.

L. A. متحد روز چهارشنبه اعلام کرد که تمام تجمعات از گروه ها لغو خواهد شد تا اطلاع ثانوی — محدود کردن وقایع از این مدل به دانشگاهی دو و میدانی. و رویدادهای ورزشی ادامه خواهد داد اگر در همه بدون تماشاگر.

اما در منطقه مقاومت کرده بود و تعطیلی کامل.

الاییواسدی ثبت نام حدود نیم میلیون دانش آموز هشت در 10 از آنها تکیه رایگان یا کاهش قیمت ناهار و 18,000 از آنها بی خانمان هستند.

تبلیغات

“آنها با تکیه بر ما برای وعده های غذایی برای مراقبت از کودکان” عضو هیئت مدیره مدرسه نیک Melvoin گفت: بعد از ظهر پنجشنبه. اگر مدارس نزدیک پدر و مادر که باید برای رفتن به محل کار ممکن است مجبور به گرفتن فرزندان خود را با آنها. همچنین کودکان در مدرسه راهنمایی و دبیرستان ممکن است جمع در مناطق عمومی به هر حال به عنوان نوجوانان تمایل به انجام, او گفت:.

“محیط مدرسه یکی از ما می تواند کنترل در حال حاضر” Melvoin گفت.

Supt. Austin Beutner تا به حال کار آماده برای آنچه که اتفاق می افتد پس از خاموش شدن است. در حال حرکت به آموزش آنلاین خواهد بود دشوار است: یک چهارم از دانش آموزان ندارد و پهنای باند کافی در خانه و منطقه می تواند کامپیوتر به تنها حدود نیمی از دانش آموزان آن است. بسیاری از معلمان با تجربه کمی با سیستم عامل آنلاین.

در یک حرکت بود که هر دو مدبر و از جان گذشته Beutner وارد همکاری با PBS به ارائه برنامه های آموزشی در سه حالت مختلف عمومی تلویزیون ایستگاه. در این مراسم از مدرسه تعطیلی KCET را ارائه دهد دبیرستان سطح برنامه نویسی. KLCS — که توسط L. A. متحد — را ارائه محتوا برای نمرات 3 تا 8. و PBS تازه ها پتو را مدیریت پیش دبستانی از طریق درجه 2.

Beutner گفت: این سرویس در دسترس خواهد بود به مدرسه دیگر سیستم های به عنوان مورد نیاز و استقبال از او همکاری خود را به آن را بهتر است.

فاجعه برنامه ریزی شده است که در مدارس و مدارس در سراسر شهرستان.

لاس Virgenes متحد برای مثال نزدیک به دو روز در هفته آینده برای “خدمت کارکنان زمان برای آماده شدن برای احتمال یک منطقه گسترده ای از بسته شدن” منطقه را Supt. دن Stepenosky گفت: در نامه ای به خانواده های پنج شنبه.

سانتا مونیکا-مالیبو منطقه بسته است جمعه و شنبه برای تمیز کردن عمیق و جلسات ستاد پس از “یک عضو جامعه با کودکان در مدارس ما” قرار گرفت به coronavirus با توجه به یک بعد از ظهر پنجشنبه از آزادی از Supt. بن Drati. هیچ تصمیم گیری ساخته شده در, آیا مدارس را بازگشایی سه شنبه.

تبلیغات

“ما متوجه شده بالاتر از حد نرمال غایب رای دادن در دانشگاه های ما امروز و این زمان برای تعیین اینکه آیا دانش آموزان بیمار با چه نوع بیماری و یا اگر پدر و مادر نگه داشتن دانش آموزان خانه در طول coronavirus همه گیر” Drati گفت: در این بیانیه است.

“این به ما اجازه می دهد زمان برای مشورت با ما سازمان های محلی و در نظر گرفتن وضعیت این بهداشت و درمان اضطراری در L. A. شهرستان و جوامع ما در خدمت” او گفت:. “کارکنان و معلمان را آماده کند برای امکان تعطیلی مدارس در هفته آینده.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>