An ex-con می آموزد دیگر محکومین سابق چگونه به زندگی در خارج از دیوارهای زندان

شما نمی توانید پنهان در پشت. شما نمی توانید دزدکی حرکت کردن در اواخر. تالار جان شما را پاسخ دهد.

نام خود را. چگونه شما احساس. که در آن شما بوده ام. که در آن شما به رهبری.

کیونگ در یکی از اولین بار به صحبت می کنند. او کار میکنه. همه چیز درست است. او مهم مصاحبه فردا.

تالار جان زوزه در قدردانی. سپس او می پرسد: “تا به حال شده است در ویژه که محل؟”

تبلیغات

“بله, آقا, من. در مجموع حدود 10 سال است.” کیونگ در صورت weathered, اگر به عنوان مشخص شده توسط این مشکلات او را دیده است.

“ده سال تمام حق” بزرگ جان می گوید. “و شما در مورد برای تبدیل شدن به یک برق.”

تا زمانی که این رمان coronavirus ضربه هر کسی که نیاز به یک کار برخی از تشویق و یا یک راه برای جلوگیری از اشتباهات گذشته خوش بود پنج شنبه شب در زیرزمین این کلیسا در 35 و Normandie در جنوب لس آنجلس منطقه گرفتار باند خشونت کمبود خوبی پرداخت کار گردان درهای زندان.

2nd Call meeting

برخی از مردم نشان می دهد تا به 2 تماس در هر پنجشنبه هفته به هفته, سال پس از سال های طولانی پس از آنها تاسیس خود را در حرفه خود.

(لوئیس Sinco / لس آنجلس تایمز)

تبلیغات

بسیاری شده اند به آنچه Big John تماس که جایگاه ویژه ای که در جامعه دردار. توسط محاسبات خود ، 50 یا تا مردم در اتاق در این شب باید به صورت جمعی وارد شده حدود 400 سال پشت میله های زندان.

به عنوان بخشی از یک برنامه به نام 2nd تماس آنها یاد بگیرند که چگونه برای تبدیل شدن به اتحادیه برق و یا نجاران چگونه به نگه داشتن آن شغل, چگونه برای مقابله با تروما و افسردگی و چگونه به پدران و مادران و همسران و پسران و دختران و دوستان است.

تالار جان که با نام کامل جان الیوت Harriel جونیور شیپور خاموشی یک نفر پس از دیگری خبری فوری از زندگی خود را با سریع تند تند از سوالات به عنوان او را در این شب قبل از اجتماعی فاصله لگد.

473743_la-me-second-call004_LS.jpg

بسیاری در تماس 2 خدمت کرده اند در زندان زمان و در حال حاضر کار به عنوان اتحادیه برق و یا نجاران.

(لوئیس Sinco / لس آنجلس تایمز)

تبلیغات

امتحانات گذشت و حرفه ای ساخته شده است — آن است که یک سرود از موفقیت لذت دوباره و دوباره. اگر او می تواند آن را انجام دهد, بنابراین شما می توانید.

“چگونه شما احساس می کنید Sal?” بزرگ جان می پرسد.

Sal احساس خوش شانس. او را به پایان برساند برق بوت کمپ در روز یکشنبه.

“چگونه شما که می شود؟” بزرگ جان می گوید.

تبلیغات

“حق در اینجا در تماس 2,” Sal پاسخ می دهد.

“شما تا به حال به زندان؟”

“بله قربان.”

“چقدر زمان شما انجام دهید؟”

تبلیغات

“فقط به پایان رسید انجام 14.”

“مرد زندگی خود را در مورد تغییر رفیق.”

::

خاکستری طبقه pockmarked. چراغ های فلورسنت روشن چهره از مردم نشسته در اطراف یک مربع بزرگ میز در برابر دیوار, در ردیف کشش به عقب بسیاری از آنها مردان بیشتر آنها آفریقایی برخی چادری در کار و آستین T-پیراهن تحمل آرم از پیمانکاران ساخت و ساز.

تبلیغات

به عنوان نام پیداست, Big John 50 و پر از سیاه و سفید خود را محلی اتحادیه 11 سرعت باد و مستقیم خود را به شیوه ای تهدید آمیز خود را به صورت فله. اما او سریع با یک شوخی یا دلسوز کلمه به خمیر مایه خود را bluntness.

و او شده است وجود دارد.

473743_la-me-second-call003_LS.jpg

موضوعات در تماس 2 جلسات شامل بخشش رهبری و اعتماد به نفس است.

(لوئیس Sinco / لس آنجلس تایمز)

“نام من جان است,” او می گوید. “من احساس می کنم بسیار عالی است که من ain’t مرده و یا در زندان. من به زندان است ؟ بله. اما من نگه داشتن آن چیزهایی که پشت سر من. من سعی می کنم به نگاه در آینه دید عقب فقط برای یک مرجع که آن را به مطمئن شوید که من قرار نیست خودم را در هیچ شرایطی.”

تبلیغات

پس از گذراندن هفت سال برای مبارزه با مواد مخدر و جرائم در 1990s بزرگ جان مصمم به رفتن نیست. یک همکار زندانی کرده بود به او آموخت basic electrical مهارت او در کار تجارت. سرانجام او را ملاقات Skipp تونسند که آغاز شده بود 2nd تماس با Kenny اسمیت و تلاش برای به دست آوردن شغل برای اعضای باند.

Big John شد یک مجرا به بسیار پرداخت می شود اتحادیه مشاغل. او می دانست که چه نوع از اخلاق کاری و مهارت های فردی در آن زمان به رشد در آن شغل — از این رو پنج شنبه شب جلسات که او باعث شده است که از سال 2009 هر هفته به جز روز شکرگزاری در فضا لنت دلسوز پاستور. کوچک دستمزد تماس 2 پیشنهاد می محدودتر نسبت به آنچه Big John باعث می شود به عنوان یک سرپرست در برق پیمانکار مارو مراتع بنابراین او می پذیرد و هیچ پرداخت.

تاونسند, طاس و bespectacled افتخاری از لس آنجلس باند مداخله جهان, است تماس 2 را مدیر اجرایی است و معمولا در جان طرف در روز پنج شنبه شب هر چند او غایب است امشب.

473743_la-me-second-call005_LS.jpg

“نام من جان” جان Harriel جونیور می گوید. “من احساس می کنم بسیار عالی است که من ain’t مرده و یا در زندان. من به زندان است ؟ بله. اما من نگه داشتن آن چیزهایی که پشت سر من.”

(لوئیس Sinco / لس آنجلس تایمز)

تبلیغات

بزرگ جان خود را لمس در یک فرمت پیشگام توسط تماس 2, نقاشی بر روی مجموعه ای از موضوعات کلیدی برای زندگی و کار: بخشش رهبری, اعتماد به نفس, بهانه. او به سرعت مدارس تازه واردان در زبان ویژه. مشاغل نه شغل. صحبت تنها برای خودتان — بدون “ما” و یا “شما را.” 2 تماس wolf pack طول می کشد مراقبت از خود را دارد.

تا زمانی که این بیماری همه گیر, برخی از مردم در آمد هر پنج شنبه هفته پس از هفته و سال پس از سال, پس از تاسیس خود در حرفه خود. دیگران به دنبال جلسات زمانی که آنها در یک شیار.

برای اکثر آنها معرفی خود با استفاده از نام تنها: Sal, Tak, Deontae, Vince. بعد Nikia.

“این برنامه من شده است از طریق بسیاری از آنها را بنابراین شما می دانید” Nikia آغاز می شود.

تبلیغات

تالار جان او را کاهش.

“اول از همه پرتاب کلمه “برنامه” خارج از واژگان خود را. این یک برنامه است. این یک راه زندگی است. Ain’t no آغاز ain’t no end.”

Nikia است از 22 سال در زندان.

“Hoooh-عزیم بزرگ” جان شگفتی. “به خانه خوش آمدید.”

تبلیغات

چیزی که نگران کننده اتفاق افتاده است شب قبل از بزرگ جان می گوید اشاره به اختلاف نظر در یک سایت کار مربوط به مردم را از تماس 2.

ستون یک

یک ویترین برای قانع داستان سرایی از لس آنجلس تایمز.

او ميشمارد برخی از لذت های زندگی در خارج — خواب راحت, ورق, بند loofah اسفنجی در حمام. این چیزی است که شما می تواند از دست دادن با یکی از خشونت فوران.

خشم پیشرفت در چهار مرحله با توجه به جزوه: (1) شکست ارتباطات (2) روان هشدار (3) فیزیکی هشدار (4) پرخاشگری و اقدامات.

تبلیغات

Kyung می گوید که او استفاده می شود به “یک جهنم از یک فرد عصبانی” که نیاز به اثبات خودش بودن “بزرگترین badass.”

“من قدردانی از زندگی من پشت چیزهایی که من واقعا مراقبت برای که من باید برای مراقبت,” او می گوید. “نگرانی من در حال حاضر آینده است.”

چارلز در حال حاضر یک اتحادیه برق پس از 27 سال پشت میله های زندان می گوید که او سال ها وقت صرف فراموش شده زانو حرکت تند و سریع واکنش که طبیعی بود که او از کجا آمده.

“زمانی که من در حال آمدن به شما می گویند یک کلمه خاص و یا لباس خاصی راه — آن را نه تنها عصبانی شدن اما پاسخ به خشم” او می گوید.

تبلیغات

تالار جان اشاره می کند که برخی از چهره های آشنا از بین رفته اند از این جلسات از آنجا که آنها اجازه طبع خود را بهتر از آنها است.

“بعضی از مردم به همین دلیل آنها نیست در اینجا بیشتر است آنها رفت و از صفر به 60 در 10 ثانیه. یکی از آنها زندگی دو در حال حاضر و یکی از آنها رو 34 به زندگی است. همه بیش از صفر به 60.”

با توجه به جان انسان است که حمله کردن عصبانیت در شب گذشته در محل حادثه احتمالا اتهامات و از دست دادن خود را 50 دلار در ساعت مباشر ،

تبلیغات

“جریان او را به توقف. و او احتمالا از یک خانواده است. بنابراین او تا به حال یک ارتباط شکست و او رفت و به شماره 4” بزرگ جان می گوید: با اشاره به بالاترین مرحله از خشم. “در حال حاضر او برای بیکار می شود.”

مونیکا یک اتحادیه برق می گوید: همکاران او اغلب درمان او ناعادلانه است چرا که او یک زن است. او اما می داند که او در حال راه رفتن در یک خط خوب است.

“اگر آنها می گویند چیزی به من می گویند” من نمی خواهم در این راه به شما گفت که. شما نگفتم که به او.’ من به شما اجازه می دانم که من نه با آن” او می گوید. “اما من باید واقعا مراقب باشید. اولین چیزی که آنها می خواهند به انجام است که شما این کار است. از هر فرصتی آنها می خواهم به شما از بین رفته اند.”

::

تبلیغات

بزرگ جان می رود در اطراف اتاق درخواست هر فرد: “هر چیزی که ما صحبت در مورد امشب ایستاده بود به شما؟”

انتقال از زندان می تواند طاقت فرسا و بحث های مثل این یکی او را پایه Sal می گوید.

“آینده از چهار دیوار به دام افتاده و سپس در آینده در اینجا به دنیای واقعی آن را بسیار آسان به راه افتاد تا بیش از برخی از کمی چیزهای کوچک,” او می گوید. “اجازه دهید که به — من خیلی جلوتر از من در حال حاضر.”

زمانی که Sal توهین شده توسط یک همکار به تازگی او به نام بزرگ جان.

تبلیغات

“من گفت:, من, این است که چگونه ما در حال رفتن به انجام این کار. نه چیزی به آن مرد. بیایید راه دور'” تالار جان به یاد می آورد. “در حال حاضر توسط او انجام آنچه او را به انجام سه ماه پیش او یک فرصت برای تغییر زندگی خود را.”

وینس که با پوشیدن مارو مراتع تی شرت و سوئیچینگ از نجاری به برق و تجارت می گوید: تفکر پشت در زندان خود را به روز می کند او را درک که در آن او در حال حاضر.

“نه این که شما می خواهم می خواهم به رفتن به آن محل خاص است. اما من می دانم که مردم از آن یاد, هم,” او می گوید. “من می دانم که من آن را کمک می کند تا من تمام دیدگاه های مختلف در زندگی است.”

تبلیغات

یک مرد با موهای خود را در دو نوارهای می گوید آن را سخت برای خنثیسازی عادات قدیمی و راه رفتن به دور از جنگ است.

“و بنابراین برای من, برای غلبه بر است که گوش دادن به همه شما بچه ها آن را کمک به من در حال حاضر,” او می گوید. “بنابراین در حال حاضر که دانه شده است و آن را سیراب.”

علامت که صرف 40 سال در زندان می گوید: کنترل احساسات خود را است “الزامی است.”

“اگر من می خواهم آموخته اند که از 30 سال پیش, من می خواهم که از 30 سال پیش” او می گوید.

تبلیغات

Big John خاتمه با اشاره به چهار مرحله از خشم.

“من همیشه به خودم یادآوری, اگر من اقامت در 1 و 2 من می توانم اقامت در خارج از زندان و من نمی شود مرده است.”

در هفته آمده coronavirus قرار داده بود پنجشنبه شب جلسات در خود نگه دارد. تالار جان نمی داند که چگونه به استفاده از زوم. حتی اگر او بسیار خواهد بود از دست داد در یک فضای مجازی.

اما در این شب مردان و زنان در اینجا پیدا کردن کمک هزینه تحصیلی آنها نیاز دارید. به عنوان آنها را هر هفته آنها را با تشکر. صندلی اسلاید. آنها در یک دایره ایستاده ارتباط دست. مردی به نام لی می گوید نماز.

تبلیغات

“با تشکر از شما برای تماس 2 با تشکر از شما برای پنج شنبه با تشکر از شما برای این جلسه برای این کلیسا است. برکت خانواده های ما, برکت ما به صورت جداگانه به ما کمک کند نگه داشتن ذهن ما و شما را در جای مناسب. در نام عیسی مسیح دعا کنیم انشاءالله.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im