در میان coronavirus نگرانی USC خواهد شد آزمون آنلاین کلاس های هفته آینده

USC روز جمعه گفت این امر انجام سخنرانی ها و سمینارهای آنلاین و نه در کلاس های درس به صورت سه روز در هفته آینده برای تست توانایی به کار از راه دور باید coronavirus گسترش و نیروی این دانشگاه به حالت تعلیق در شخص تماس بگیرید.

در حالی که وجود دارد هیچ coronavirus موارد در USC این دانشگاه در بیانیه ای گفت: جمعه آزمون میان “اقدامات احتیاطی برای اطمینان حاصل شود که ما آماده برای هر گونه احتمالی برای آموزش و یادگیری در USC.”

“دانشگاه ما باید زیرک و انعطاف پذیر در صورتی که ما نیاز به ایجاد هر گونه تغییرات بیشتر به ترم” گفت: کشيش Charles F. Zukoski در نامه ای به پردیس جمعه. “ما حدود 7000 سخنرانی کلاس های این بهار. ما نیاز به تست ما ویژگی های قابلیت اطمینان دانشگاهی تداوم در یک محیط آنلاین وجود دارد باید یک اختلال.”

آزمون رخ خواهد داد مارس 11-13. در آن زمان این دانشگاه خواهد بود به طور معمول عامل با تمام خدمات و رویدادهای در حال اجرا به طور معمول.

تبلیغات

“تاکید می کنم که این آزمون از توانایی های ما,” Zukoski گفت: در نامه خود. “دانشگاه کاملا کاربردی است. دانشجو مسکونی کالج ها سالن های غذاخوری و دفاتر و کتابخانه های مراکز بهداشتی و درمانی و تفریح و امکانات دو و میدانی باز هستند. پردیس رویدادهای برنامه ریزی شده را به عنوان برنامه ریزی شده. کارکنان انتظار می رود به کار می کنند.”

این حرکت به عنوان دیگر دانشگاه ها در برخورد با گسترش coronavirus.

سه UCLA دانش آموزان که تحت self-جداسازی با توجه به امکان coronavirus قرار گرفتن در معرض هر آزمایش منفی برای این ویروس صدراعظم ژن D. بلوک در بیانیه ای گفت: شب جمعه.

دانشگاه واشنگتن جمعه اعلام کرد این بود که حرکت تمام آموزش های آنلاین برای دو هفته آینده نگه داشتن بیش از 50 ، 000 دانش آموزان در خارج از کلاس های درس به عنوان تلفات از COVID-19 در آن منطقه ادامه به افزایش است.

تبلیغات

L. A. شهرستان تایید دو موارد اضافی جدید کروناویروس جمعه آوردن مجموع به 13.

این موارد جدید هنوز نمی نقطه به جامعه گسترش در لس آنجلس L. A. County Department of Public Health مدیر باربارا فرر گفت.

او تخمین زده است که 50 نفر در این شهرستان تست شده و برای COVID-19 و تاکید کرد که تست های بیشتر در حال آمدن به عقب منفی نسبت به مثبت است.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lytny.im