آمریکا بزرگترین بانک جی پی مورگان چیس آماده برای یک دور از پیش فرض

بزرگنمایی این تصویر

جی پی مورگان چیس می گوید: آن نیاز به قرار دادن پول بیشتر به ذخیره برای پوشش وام های بد است. ریچارد درو/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

ریچارد درو/AP

بانک ها شروع به حلقه از تاثیر مالی از دست دادن شغل و کسب و کار خاموش شدن ناگهانی در سراسر کشور از coronavirus.

دو ملت بزرگترین بانک گزارش کاهش سود در طول سه ماه اول سال به عنوان آنها به دنبال آماده شدن برای یورش به طور پیش فرض در بدهی بود که از کارت های اعتباری و وام مسکن برای وام کسب و کار.

این کشور بزرگترین بانک جی پی مورگان چیس گفت که سود خود را کاهش 69 درصد آن را به عنوان خود را کنار بگذارند $8.2 میلیارد — بزرگترین مقدار از سال 2010 — برای آماده سازی به صورت پیش فرض.

بانک تنظیم به آنچه مدیر عامل شرکت جیمی Dimon به نام “بسیار دشوار و عامل منحصر به فرد محیط زیست است.”

ولز فارگو سود کاهش یافت و 89 درصد برای بسیاری از دلایل.

نتایج “منعکس انتظار می رود تاثیر این بی سابقه ای بار می تواند در مشتریان” Chief Financial Officer John Shrewsberry در بیانیه ای گفت.

بانک درآمد هستند که طلبه به خصوص نزدیک این هفته به عنوان یک علامت اولیه از میزان خسارت انجام شده است برای گسترده تر اقتصادی و سلامت مالی کسب و کار و افراد به عنوان یک نتیجه از COVID-19 بیماری همه گیر.

“بانک ها دیدن بسیاری از فعالیت های اقتصادی کشور و … از این رو باید یک ایده بهتر از اندازه اقتصادی شوک” Sebastien Galy ارشد ماکرو استراتژیست در Nordea مدیریت دارایی گفت: در یک پژوهش توجه داشته باشید.

گلدمن ساکس و بانک آمریکا و سیتی گروپ در گزارش درآمد سه شنبه و مورگان استنلی را انجام خواهد داد تا در هفته بعد.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im