فارغ التحصیلان در چین منجر تلاش برای تهیه PPE پزشکی کارگران در نیویورک

بزرگنمایی این تصویر

بیمارستان ها رو گسترده کمبود تجهیزات حفاظت شخصی و یا PPE برای کارکنان مراقبت های بهداشتی. یک دانشگاه کلمبیا انجمن فارغ التحصیلان در حال جمع آوری پول برای خرید بسیار مورد نیاز N95 ماسک دیده می شود در اینجا لباس و تجهیزات دیگر. الکس Edelman/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

الکس Edelman/خبرگزاری گتی ایماژ

Thomas E. Lo توسط یک متخصص بیهوشی که با این نسخهها کار در فیور Nyack بیمارستان در نیویورک است. پس از coronavirus شیوع شغل خود را بدست خطرناک است.

“قرار گرفتن در معرض خطر به عنوان یک متخصص بیهوشی بسیار بالا چون وقتی ما intubate یک بیمار ما به معنای واقعی کلمه کمتر از یک پا را از بیمار است که در پریشانی و ما حق خود را از راه هوایی است که در آن ویروس است که” در حقیقت می گوید همه چیز در نظر گرفته شود.

و که قرار گرفتن در معرض خطر است بدتر گسترده کمبود حیاتی تجهیزات حفاظت شخصی و یا PPE مانند ماسک ، روپوش و دستکش.

در حقیقت در تلاش است برای کمک به رفع آن است. او همچنین رئیس دانشگاه کلمبیا را Vagelos کالج پزشکان و جراحان انجمن فارغ التحصیلان. این فصل در بسیاری از نقاط از جمله چین است.

فارغ التحصیلان وجود دارد شاهد آنچه اتفاق می افتد در نیویورک و می خواستم برای انجام کاری برای کمک به.

پس از چند هفته پیش, Lo رسیده به ارائه دهندگان خدمات پزشکی در شهر نیویورک و آنچه آنها مورد نیاز است.

“در عرض 24 ساعت من تا به حال ده ها تن از ایمیل های,” او می گوید. آنها در نیاز ناامید از PPE مانند N95 ماسک, لباس و چهره سپر.

او منتقل و این نیاز به اعضای انجمن فارغ التحصیلان. از آن زمان به بعد بیش از 1 میلیون دلار پول نقد و تجهیزات ریخته در بیش از 200 اهدا کنندگان.

حداقل 11,000 N95 ماسک در حال حاضر خریداری شده. و منابع در حال حاضر در برخی از نیویورک سخت ترین ضربه بيمارستان مانند المهرست در کوئینز.

به حقیقت الهام بخش ترین چیز در مورد تلاش است با دیدن فوران پشتیبانی از کلمبیا و دیگر انجمن فارغ التحصیلان در چین — به خصوص در زمانی که ترس بیش از این ویروس است که منجر به افزایش تعصب.

“شده است وجود دارد بسیاری از احساسات بد نسبت به آمریکایی های آسیایی تبار و یا چینی است که به طور کامل اطلاعات غلط. و در اینجا ما باید تلاش های مردمی به رهبری کلمبیا انجمن فارغ التحصیلان در چین, کشیدن هم منابع خود را برای دریافت کمک های مالی برای خرید PPE به ارسال به ایالات متحده است.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de