همه Bushfires خاموش در استرالیا سخت ترین ضربه, New South Wales, مقامات می گویند

بزرگنمایی این تصویر یک آتش نشان کت یک پل با فوم به عنوان یک bushfire سوختگی در نزدیکی Moruya, New So

توسط MINERALNEWS در 13 اسفند 1398
بزرگنمایی این تصویر

یک آتش نشان کت یک پل با فوم به عنوان یک bushfire سوختگی در نزدیکی Moruya, New South Wales, استرالیا, on Jan. 25. آتش سوزی نابود بیش از 3000 خانه و با خاک یکسان بیشتر نزدیک به 11 میلیون هکتار از تابستان آتش سوزی آغاز شد. نوح برگر/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
نوح برگر/AP

استرالیا, مقامات اعلام کرد در روز جمعه وجود دارد و دیگر هیچ فعال بوش یا چمن آتش سوزی در, New South Wales, دولت سخت ترین ضربه گسترده آتش سوزی که سوخته میلیون هکتار در کشور از ژوئیه.

نیو ساوت ولز روستایی خدمات آتش نشانی گفت: در یک توییت در روز دوشنبه که آتش تا به حال خروشان برای "بیش از 240 روز" در سراسر کشور, پرجمعیت ترین دولت است.

مهلت می آید بیش از دو هفته پس از بارش باران های سیل کمک برای قرار دادن برخی از آتش سوزی و شامل دیگران است.

در حالی که NSW شده است بدترین آسیب دیده ضبط درجه حرارت بالا و دیگر شرایط آب و هوایی شدید نیز منجر به آتش سوزی بی سابقه خرابی در مناطق دیگر از جمله کوئینزلند و ویکتوریا.

بیش از چند ماه تابستان bushfires مصرف هزاران نفر از خانه و ادعا کرد بیش از 30 زندگی و نابود جمعیت های حیات وحش.

آتش نشانان از سراسر جهان از جمله ایالات متحده و کانادا و اعضای نیروی دفاع استرالیا کمک کرد نبرد شعله به آنها زده بیش از 42000 کیلومتر مربع (27 میلیون هکتار) از زمین در سراسر کشور — منطقه مورد اندازه ایالت ویرجینیا است.

پایان آتش سوزی به این معنا نیست پایان استرالیا, طبیعی, فاجعه, گلایه, اما. آخرین آب و هوا فاجعه roiling کشور شامل آب که قرار است در پایان به دوزخ; های اخیر سیل در شرق استرالیا را ترک کرده اند و هزاران نفر بدون برق در بخش هایی از نیوساوت ولز و کوئینزلند.

"این یک چرخه معیوب متاسفانه" جولیا Holman از استرالیا (australian Broadcasting Corporation NPR گفت.

"بارش استقبال شده است عمدتا به دلیل آن است قرار داده و از این عظیم بوش آتش است که ما تا به حال. ... اما این بارندگی در برخی از نقاط شده است افراطی و بیش از حد برای خدمات اضطراری برای مقابله با, در برخی موارد" Holman گفت.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن