ملال انگیز رکورد: نزدیک به 10 میلیون ظ بیکاری در آخرین 2 هفته

بزرگنمایی این تصویر

با خیلی از کشور دستور به ماندن در خانه های بی شماری کسب و کار را تعطیل و میلیون ها نفر از کار هستند. علامت واکنش/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

علامت واکنش/AP

به روز شده در 8:55 p. m. ET

تعداد افراد جدید ادعا مزایای بیکاری بالغ بر متناوب 6.648 میلیون در هفته گذشته — دو برابر شدن رکورد یک هفته پیش از این وزارت کار ایالات متحده روز پنجشنبه گفت.

در هفته قبل از پایان مارس 21 تجدید نظر 3.307 میلیون مدعیان واصل شد. اما تحلیلگران گفت که حتی رفیع تعداد کم بود چرا که بسیاری از ایالت’ استخدام وب سایت های غرق شد و آن را دشوار است برای متقاضیان برای دریافت از طریق. یک سال زودتر هفتگی مجموع فقط 211,000.

در حال بارگذاری…

نمی بینید گرافیک بالا ؟ اینجا را کلیک کنید.

خیلی از کشور دستور داده شده است به ماندن در خانه برای حداقل چند هفته برای کمک به مبارزه با گسترش coronavirus. مجبور است که اکثر کسب و کار به در آوردن اقتصاد به گردش توقف و پرتاب میلیون ها نفر از مردم ،

تقریبا هر دولت گزارش ادعا می کند با اشاره به همه گیر و گسترده ای تاثیر است.

“ایالات متحده همچنان به شناسایی را افزایش می دهد مربوط به خدمات صنایع گسترده دوباره رهبری محل اقامت و غذا و خدمات” وزارت کار گفت. “با این حال دولت نظرات حاکی از تاثیر گسترده تر در سراسر صنایع.”

کالیفرنیا بيشترين جدید ادعا ظ با 878,727 — افزایش 692,394. در نیویورک ادعاهای جدید بالغ بر 366,403 تا 286,404. پنسیلوانیا کل 405,880 افزایش 28,429.

روز پنج شنبه در این گزارش تنها یک اشاره از چیزهایی که آمده برای اقتصاد است.

نرخ بیکاری — که شده است در حدود 50 سال اخیر از 3.5% — انتظار می رود که به شلیک کردن با برخی برآوردها قرار دادن آن در 15٪. روز جمعه گزارش اشتغال ماه مارس است و انتظار نمی رود به منعکس کننده کامل تاثیر زیرا بر اساس بررسی های انجام شده قبل از اخراج گسترده آغاز شد.

اما پیش بینی در اقتصاد آکسفورد پروژه حدود 20 میلیون نفر خواهد از دست دادن شغل خود در هفته های آینده. و گلدمن ساکس انتظار اقتصاد کوچک در یک رکورد 34 درصد نرخ سالانه در سه ماهه بعدی.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>